דרוש מידע צופר תקול במודיעין עילית

טאבו

משתמש סופר מקצוען
אז יאללה תני טיפים איך הולכים לישון עם הדבר הזה וקמים לעבודה ב6 שפויים וכשירים.
מרגישים לפעמים כמו לישון בבסיס צבאי. עכשיו ב''ה יחסית רגוע בע''ה
אצלנו גם יש בלי הפסקה ופשוט מתרגלים אליהם...
הבעיה מתחילה כשיש את המטוסים עם הרעש המסיבי שאי אפשר להתעלם מהם, כמה שאני אוהבת שהם סוחבים מלא מתנות כבדות לעזה עדיין הרעש שלהם בלתי נסבל.
הטיפ היחיד זה לישון עם חלון סגור ומזגן וזה מפחית לפחות את המטוסים הפחות מרעישים.

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אצלנו גם יש בלי הפסקה ופשוט מתרגלים אליהם...
הבעיה מתחילה כשיש את המטוסים עם הרעש המסיבי שאי אפשר להתעלם מהם, כמה שאני אוהבת שהם סוחבים מלא מתנות כבדות לעזה עדיין הרעש שלהם בלתי נסבל.
הטיפ היחיד זה לישון עם חלון סגור ומזגן וזה מפחית לפחות את המטוסים הפחות מרעישים.
גם כשהחלון סגור המזגן דלוק זה לא מונע מהרעש להכנס אולי קצת מפחית.
איך אפשר להתרגל למטוס שטס בגובה נמוך ברעש עצום, שרק פותחים את החלון אפשר לזרוק להם עוד כמה שקיות אוכל לדרך והם רק צריכים להושיט את היד לתפוס..

אולי צריך להיות דרומיים בשביל זה.

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
0733444400 - זה שנרשמים לצינתוק לפי אזור לא משנה איזה אני מקבל צינתוק מהמספר הזה בהתראות באשדוד
033044400- בכללי
זה של חברת ימות המשיח

כנראה לא הסתכלת על ההודעה הראשונה שלי...
כתבתי בה כי אני לא מדבר על המספר של פיקוד העורף שאותו הבאת עכשיו, אלא למספר אחר של קו אזעקות, שאותו יש בהודעה הראשונה בדף הנוכחי. (025400852)
זה של חברת קול כשר

YAEL20

משתמש צעיר
צילום מקצועי
קחו בחשבון שהצנתוק מגיע כמה שניות אחרי תחילת האזעקה... אז אם אין הרבה זמן להכנס לממ"ד זה בעיה
ובתור בני ברקית שהצופר ברחוב שלה ושמעה כמה אזעקות...
הייתי בשבת שעברה בנאות הפסגה ושמענו שם יותר חזק ממה שאני שומעת בבית...(בבית קורה הרבה שאני מתלבטת מאיפה זה - אז פשוט הולכת למקום מוגן).
אבל ברור שמתעוררים מזה לא בגלל העוצמה (התעוררתי מהאזעקות אפילו שהם לא כזה חזקות), בגלל שהמח יודע שזה אות לקום וזה סכנה...
גם בבני ברק יש מקומות שלא שומעים כמעט.(הייתי ברחוב ושמעתי חלש שחשבתי ודמיינתי ודברתי בטלפון תוך כדי והבנתי שיש אזעקה בבני ברק - אז נכנסתי לבניין ולא ידעתי מתי לצאת)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  29  פעמים

לוח מודעות

למעלה