שיתוף צהוב

YAEL97

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
לא הכי מרוצה מהציור הזה אבל עבדתי עליו הרבה אז לפחות אעלה אותו:)
צהוב-1.jpg

יאלילי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מהמם!
נראה שהמעיל תלוי על קולב...

נמש =)

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
מטורףףף
אני כן אהבתי!

שני.ס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מאוד יפה
נראה שהמעיל תלוי על קולב...
זה בכוונה - המעיל גדול על הילדה
יש לה מבט כזה עצוב, מצפה- לא ציפיה של כמיהה אלא משהו אחר- מצפה, רוצה אבל לא ממקום של התרגשות אלא ממקום של רצון מצד אחד והשלמה עם המצב מצד שני

net13

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
יוצרי ai
הצביעה ממש יפה!!!!!

טל Multimedia

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
דווקא אני אהבתי,
מהמם!!!
רק המעיל... שיתלבש קצת יותר טוב

מיכל-

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
אהבתי את ההבעה שלה!!!
מהמם!!!!

חצר מונטיפיורי

משתמש פעיל
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
הפקות ואירועים
היא עמדה בקצה הסמטה
הרחוב היה שומם
הדובי הדהוי התנופף לו בידה
הרוח החורפית שנשבה על פניה לא איחרה מלבא
הדודה בלה בוששה מלבא
(אני לא יודעת לכתוב אבל הציור מאוד מכניס לאווירה!)

נערך לאחרונה ב:

מיכל-

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
היא עמדה בקצה הסמטה
הרחוב היה שומם
הדובי הדהוי התנופף לו בידה
הרוח החורפית שנשבה על פניה לא איחרה מלבא
דודה בלה בוששה מלבא
(אני לא יודעת לכתוב אבל הציור מאוד מכניס לאווירה!)

חזק!! :)
באמת ההבעה שלה מספרת המון!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמה

א תְּהִלָּה לְדָוִד אֲרוֹמִמְךָ אֱלוֹהַי הַמֶּלֶךְ וַאֲבָרֲכָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ב בְּכָל יוֹם אֲבָרֲכֶךָּ וַאֲהַלְלָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ג גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד וְלִגְדֻלָּתוֹ אֵין חֵקֶר:ד דּוֹר לְדוֹר יְשַׁבַּח מַעֲשֶׂיךָ וּגְבוּרֹתֶיךָ יַגִּידוּ:ה הֲדַר כְּבוֹד הוֹדֶךָ וְדִבְרֵי נִפְלְאוֹתֶיךָ אָשִׂיחָה:ו וֶעֱזוּז נוֹרְאֹתֶיךָ יֹאמֵרוּ (וגדולתיך) וּגְדוּלָּתְךָ אֲסַפְּרֶנָּה:ז זֵכֶר רַב טוּבְךָ יַבִּיעוּ וְצִדְקָתְךָ יְרַנֵּנוּ:ח חַנּוּן וְרַחוּם יְהוָה אֶרֶךְ אַפַּיִם וּגְדָל חָסֶד:ט טוֹב יְהוָה לַכֹּל וְרַחֲמָיו עַל כָּל מַעֲשָׂיו:י יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַעֲשֶׂיךָ וַחֲסִידֶיךָ יְבָרֲכוּכָה:יא כְּבוֹד מַלְכוּתְךָ יֹאמֵרוּ וּגְבוּרָתְךָ יְדַבֵּרוּ:יב לְהוֹדִיעַ לִבְנֵי הָאָדָם גְּבוּרֹתָיו וּכְבוֹד הֲדַר מַלְכוּתוֹ:יג מַלְכוּתְךָ מַלְכוּת כָּל עֹלָמִים וּמֶמְשֶׁלְתְּךָ בְּכָל דּוֹר וָדוֹר:יד סוֹמֵךְ יְהוָה לְכָל הַנֹּפְלִים וְזוֹקֵף לְכָל הַכְּפוּפִים:טו עֵינֵי כֹל אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּ וְאַתָּה נוֹתֵן לָהֶם אֶת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:טז פּוֹתֵחַ אֶת יָדֶךָ וּמַשְׂבִּיעַ לְכָל חַי רָצוֹן:יז צַדִּיק יְהוָה בְּכָל דְּרָכָיו וְחָסִיד בְּכָל מַעֲשָׂיו:יח קָרוֹב יְהוָה לְכָל קֹרְאָיו לְכֹל אֲשֶׁר יִקְרָאֻהוּ בֶאֱמֶת:יט רְצוֹן יְרֵאָיו יַעֲשֶׂה וְאֶת שַׁוְעָתָם יִשְׁמַע וְיוֹשִׁיעֵם:כ שׁוֹמֵר יְהוָה אֶת כָּל אֹהֲבָיו וְאֵת כָּל הָרְשָׁעִים יַשְׁמִיד:כא תְּהִלַּת יְהוָה יְדַבֶּר פִּי וִיבָרֵךְ כָּל בָּשָׂר שֵׁם קָדְשׁוֹ לְעוֹלָם וָעֶד:
נקרא  0  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה