שאלה צבע של חלונות ותריסים, עזרה....

RACHEL G

Graphic designer & professional photographer
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אני מנסה להסביר לקבלן שלנו את הצבע הרצוי ומשומה הוא לא מבין.... הראתי לו תתמונה הזאת - לא עזר
משהו יכול אולי להגיד לי איך קוראים לצבע?
גם של החלון והתריס וגם של הסורג
תודה ענקית יעזור לנו מאודדדד
Window.JPG

RACHEL G

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי

שאשי

משתמש פעיל
צבע קפוטשינו!!
אל תסכמי צבע לפני שאיש אלומיניום מביא לך חתיכה לאישור!!!
בד''כ איש אלומיניום מביא 3-4 צבעים לבחירה.

חשבת מלי

משתמש פעיל
אני מנסה להסביר לקבלן שלנו את הצבע הרצוי ומשומה הוא לא מבין.... הראתי לו תתמונה הזאת - לא עזר
משהו יכול אולי להגיד לי איך קוראים לצבע?
גם של החלון והתריס וגם של הסורג
תודה ענקית יעזור לנו מאודדדד
צפה בקובץ המצורף 1284526
קפוצ'ינו, יש לי חלונות וסורגים במטבח בצבע המדהים הזה..

נערך לאחרונה ב:

RACHEL G

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
וואו
יש לי את הקוד של זה כתוב איפשהוא...
מחפשת.
צבע קפוטשינו!!
אל תסכמי צבע לפני שאיש אלומיניום מביא לך חתיכה לאישור!!!
בד''כ איש אלומיניום מביא 3-4 צבעים לבחירה.
קפוצ'ינו, יש לי חלונות וסורגים במטבח בצבע המדהים הזה..
תודה!!!
יש לכם אולי את הקוד של זה? אני רוצה להיות בטוחה שזה אכן הצבע
תודה ענקית על העזרה

חשבת מלי

משתמש פעיל
תודה!!!
יש לכם אולי את הקוד של זה? אני רוצה להיות בטוחה שזה אכן הצבע
תודה ענקית על העזרה
אין לי קוד , המעצבת המליצה על קפוצ'ינו, איש האלומיניום הבין מיד מה הכוונה (הוא אמר שזה פרופיל יקר יותר מהרגיל) תבקשי ממנו דוגמא ותראי אם את אוהבת,

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה