כללי ***פתשגן הכתב - תחרות פורימית***

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

תקשורת

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
יש כאן עוד מישהו שזוכר?

עשינו פעם תחרות
על פונטים של פונטביט (מישהו אז העיז בכלל להעלות על דל שפתיו או מחשבותיו את הרעיון להשתמש בפונטים לא חוקיים?! הגזמתם לגמרי?!)
אולי יש כאן עוד מישהו שהיה גם פה גם שם ויודע איך לחפש את זה. סתם בשביל הנוסטלגיה ובשביל לבדוק- מי עוד היה אז, ונשאר פעיל עד היום? קשה להאמין

ariels

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י כלומניק;224346:
האם כרזה טיפוגרפית
זה דווקא ש"ל,
או שאפשר גם צבעוני?

שאלה נוספת,
באיזה פורמט צריך לשלוח
את הכרזה שהכנתי?

מצטרפת לשאלה על הצבעים

prog

מנהל ראשי
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
אפשר ש"ל
אפשר צבעוני

שרגא הדר

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
נכתב ע"י תקשורת;224352:
יש כאן עוד מישהו שזוכר?
עשינו פעם תחרות
על פונטים של פונטביט (מישהו אז העיז בכלל להעלות על דל שפתיו או מחשבותיו את הרעיון להשתמש בפונטים לא חוקיים?! הגזמתם לגמרי?!)
אולי יש כאן עוד מישהו שהיה גם פה גם שם ויודע איך לחפש את זה. סתם בשביל הנוסטלגיה ובשביל לבדוק- מי עוד היה אז, ונשאר פעיל עד היום? קשה להאמין

http://www.prog.co.il/showthread.php?t=6319&highlight=%2A%E8%E9%F4%E5%E2%F8%2A

n_eli

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
נכתב ע"י תקשורת;224352:
יש כאן עוד מישהו שזוכר?

עשינו פעם תחרות

ד"א התחרות שם והתחרות פה, לא דומה לגמרי שמים וארץ, שם זה היה משחק ילדים, פה זה משחק למבוגרים.

גוד

משתמש חדש
אפשר לשלוח רק עד היום בערב?
לא נותנים קצת יותר זמן???
שבוע - זה זמן מאד קצר לאנשים עובדים.

משולש

משתמש צעיר
אני רוצה להשתתף בתחרות, אבל בבית אין לי פונטים של פונטביט ובמקום הלימוד אין מייל. האם אוכל לשלוח מהבית את הקובץ הסגור? האם עלי לציין את שם המוסד בו ביצעתי את העבודה? איך זה הולך?

dalit

משתמש צעיר
צילום מקצועי
גוד, שים לב לתאריך - ה' אדר, יש לך עוד שבוע!
(זה כמו להתעורר מוקדם בבוקר ולגלות שיש עוד שעתיים לישון. או יותר טוב, שהיום שבת. :))

גוד

משתמש חדש
אני לא מ-א-מ-י-נ-ה! באיזה לחץ נוראי הייתי!
משום מה עמד לי כל הזמן בראש שהתאריך האחרון היום .
איזה יופי!

prog

מנהל ראשי
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
כמיטב המסורת.... אנו דוחים את מועד הסיום עד יום רביעי, וזאת כמובן לאחר בקשות והפצרות.

בהצלחה לכולם.

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י prog;222147:
אפשר לשלוח עד 4 כרזות.

כדאי לקרוא את כל האשכול לפני ששואלים שאלה...

מאיר14

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
בקשר ל- ***פתשגן הכתב - תחרות פורימית***

אל: bla bla......

מה, אין שום איזה פונט ישן נושן אפילו אחד שפונטביט כבר שכחה ממנו או "תרמה" אותו לאיזה אופיס.

אם יש כזה, אולי יואיל כבודו להודיענו.

אני עצמי בכל אופן, כגרפיקאי מתחיל (יותר נכון מתקדם...) אינני מרשה לעצמי לרכוש מסה של פונטים מאיזה חברה ספציפית ולו בשביל אולי לזכות באיזה פעם.

תבינו, המצב היום.......

בתודה וברכה​

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
אז התחרות לא בשבילך (וגם לא בשבילי)
מה לעשות,
בע"ה עוד מעט יירדו באופן דרסטי מחירי הגופנים, בזכות ידידינו מנהל פורום טיפוגרפיה...

תותים

משתמש רשום
אני בטוח שאפשר ליצור כרזה מדהימה גם מפונט אחד.

cmyk

משתמש צעיר
נכתב ע"י תקשורת;224352:
יש כאן עוד מישהו שזוכר?

עשינו פעם תחרות

כן, רואים-- תאריך הצטרפות 2007----

הקישור הועלה לאחרונה והוסר משום מה---

prog_office

Administrator
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
להזכירכם/ן

עד הערב ניתן לשלוח כרזה!

בהצלחה

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
עד איזה שעה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה