דרוש מידע פתיחת גמח למכונת שטיפה בלחץ מים

פופקו

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
לגבי מחירים אפשר למצוא של חברת קראשר בלחץ 120 בר שזה די והותר לשימוש ביתי פלוס בסביבות 650 ש''ח חפשו בזאפ
ולגבי גמ''ח צריך לדעת שזה מכשיר מסוכן יותר ממה שנראה לכם, יש לי בבית מכונה כזאת של 120 בר וברוב סקרנותי הייתי חייב להרגיש מהי עוצמת הלחץ ובשניה אחת זה כמעט פירק לי את היד....
ראו הוזהרתם לא להשאיר ליד ילדים אפילו שניה אחת תתיחסו לזה כמו מסור דיסק
הסקרנות שלך מסוכנת מאוד, מקווה שאתה לא בודק עוד דברים ככה :)

פופקו

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
מה רע בסוסיתא?

פופקו

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
אני לא רציתי לעבוד קשה ולגלות. שיש דברים שלא יורדים

הרשל'ה רב'ה

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
@פופקו יש לי עצה בקשר לצ'יק.
בתור בעל גמח הלוואות אני מבקש מלווים שלוקחים הלוואה בתשלומים צ'יק שמצוין ע"ג (לדוגמא בהלוואה של 10,000 שח) "מוגבל ל10,000 שח" וכמובן את שם הגמח.
והיה אם לווה לאחר ששילם כמה תשלומים אינו משלם אני יכול להפקיד את הציק עה"ס שנשאר.

אני חושב שאולי גם לכם זה יעזור במקרה שיצטרכו תיקון בפחות משווי המכשיר.

ובל אופן תזכו למצוות על היוזמה.

סטודיו לגרפיקה

משתמש מקצוען
@פופקו
האם ניתן לשכור/לשאול מכשיר לשטיפה בלחץ?
אנו זקוקים לזה דחוף לנקיון שאחרי שריפה
המכשיר הנ"ל או כל מכשיר אחר
בבני ברק
תודה

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
סליחה על ההקפצה.. מישהו מכיר גמ"ח/השכרה של מכשיר כזה במודיעין עילית?
תודה!

גלזר

משתמש חדש
טוב ב"ה הסידורים הושלמו ואפשר לפתוח את הגמ"ח בעז"ה מיום ראשון הקרוב.
מי שמועוניין יכול ליצור קשר בהודעה פרטית או במייל או בפון בחתימה.

צריך להביא צ'ק חתום על סך 2500 ש"ח כערבון וכן לחתום על תנאי ההשאלה.
אנחנו נמצאים בהר שמואל.
זה מייד אחרי רמות עוקפים את קבר שמואל הנביא ונכנסים שמאלה להר שמואל והרחוב הראשון מימין.

ההשאלה היא עד יום אחד בלבד.

3990.jpg
שלום , אני גרה ברמות , הגמח עדין פעיל ? איך אפשר ליצור קשר ?(לא רואה בחתימה )
גם אם הגמ"ח לא פעיל , אשמח לשמוע פרטים בטלפון אני שוקלת לקנות בשותפות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמה

א תְּהִלָּה לְדָוִד אֲרוֹמִמְךָ אֱלוֹהַי הַמֶּלֶךְ וַאֲבָרֲכָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ב בְּכָל יוֹם אֲבָרֲכֶךָּ וַאֲהַלְלָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ג גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד וְלִגְדֻלָּתוֹ אֵין חֵקֶר:ד דּוֹר לְדוֹר יְשַׁבַּח מַעֲשֶׂיךָ וּגְבוּרֹתֶיךָ יַגִּידוּ:ה הֲדַר כְּבוֹד הוֹדֶךָ וְדִבְרֵי נִפְלְאוֹתֶיךָ אָשִׂיחָה:ו וֶעֱזוּז נוֹרְאֹתֶיךָ יֹאמֵרוּ (וגדולתיך) וּגְדוּלָּתְךָ אֲסַפְּרֶנָּה:ז זֵכֶר רַב טוּבְךָ יַבִּיעוּ וְצִדְקָתְךָ יְרַנֵּנוּ:ח חַנּוּן וְרַחוּם יְהוָה אֶרֶךְ אַפַּיִם וּגְדָל חָסֶד:ט טוֹב יְהוָה לַכֹּל וְרַחֲמָיו עַל כָּל מַעֲשָׂיו:י יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַעֲשֶׂיךָ וַחֲסִידֶיךָ יְבָרֲכוּכָה:יא כְּבוֹד מַלְכוּתְךָ יֹאמֵרוּ וּגְבוּרָתְךָ יְדַבֵּרוּ:יב לְהוֹדִיעַ לִבְנֵי הָאָדָם גְּבוּרֹתָיו וּכְבוֹד הֲדַר מַלְכוּתוֹ:יג מַלְכוּתְךָ מַלְכוּת כָּל עֹלָמִים וּמֶמְשֶׁלְתְּךָ בְּכָל דּוֹר וָדוֹר:יד סוֹמֵךְ יְהוָה לְכָל הַנֹּפְלִים וְזוֹקֵף לְכָל הַכְּפוּפִים:טו עֵינֵי כֹל אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּ וְאַתָּה נוֹתֵן לָהֶם אֶת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:טז פּוֹתֵחַ אֶת יָדֶךָ וּמַשְׂבִּיעַ לְכָל חַי רָצוֹן:יז צַדִּיק יְהוָה בְּכָל דְּרָכָיו וְחָסִיד בְּכָל מַעֲשָׂיו:יח קָרוֹב יְהוָה לְכָל קֹרְאָיו לְכֹל אֲשֶׁר יִקְרָאֻהוּ בֶאֱמֶת:יט רְצוֹן יְרֵאָיו יַעֲשֶׂה וְאֶת שַׁוְעָתָם יִשְׁמַע וְיוֹשִׁיעֵם:כ שׁוֹמֵר יְהוָה אֶת כָּל אֹהֲבָיו וְאֵת כָּל הָרְשָׁעִים יַשְׁמִיד:כא תְּהִלַּת יְהוָה יְדַבֶּר פִּי וִיבָרֵךְ כָּל בָּשָׂר שֵׁם קָדְשׁוֹ לְעוֹלָם וָעֶד:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה