פרשתי מהפורום - שלום !!!

tobic

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
כמעט כלום לא נפתח
בינתיים זה נראה ממש מאכזב.
אנו מחכים להסברים ולהוראות שימוש.
ולמה זה יותר טוב ממה שהיה עד כה.

!music

משתמש צעיר
מישהו משלם לכם משכורת שאתם חייבים להיות פה???
לא טוב לכם?היו שלום!
בהצלחה לכם!
אני לא מבין את המחשבה המעוותת הלזו...

tobic

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
איך נכנסים לקהילות ? למה לחצת כפתור לא מכניס כמו תמיד?

Loochi

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אני לא בדעה של לפרוש, דווקא זה נראה ממש נחמד! אם רק יסבירו קצת על השדרוגים וכמה הוראות..

rivkic

App.Up.Go! -פיתוח תוכנות / אתרים מורכבים / קורסים
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
D I G I T A L
אני דווקא מאוד נהנית מרוח החדשנות הזו, קצת סבלנות - כל דבר טוב מתחיל עם תקלות

הדודה מלכי

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
פשוט אנחנו עם שמרן.. קשה לנו להתרגל לדברים חדשים.. עד שהתרגלנו לישן המוכר והאהוב.
אבל בהחלט יש פה כמה עניינים מציקים, אני ממש מסתבכת.. ונשמח ל'הוראות הפעלה' / הסברים..
אם אפשר להציע הצעות יעול, כי ממש מבלבל פה העסק...
(למשל ירדה האפשרות להיכנס לתיק העבודות מצד ימין של התגובה, ולא כת' את תחום העיסוק כנ"ל- בצד ימין של התגובה.. ועוד כמה דברים.... בכלל, נמחק לי כל התיק עבודות... :()

MySend

משתמש צעיר
איטי, יש כמה חסרונות נוספים,

השאלה אם יש טעם לכתוב כאן, או שיש אשכול מרוכז ששם מישהו מסתכל ומעוניין לבצע חלק מההצעות.!?!??!?!?!!?!?!?

עדינה הלפגוט

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
פתחתי את פרוג והגיעו לי דמעות לעיניים מרב מאמץ.
אי אפשר לקרוא ככה קיבלתי סחרחורת, להתראות כשהמצב ישתנה.

חזון

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
היה טוב אם היו עושים ודיאו-צילום מסך עם הסברים איך משתמשים כאן ביחס לישן, "היממה האחרונה" "תיקי עבודות" "חיפוש דרך גוגל" ועוד ועוד
ד"א כל התמונות המצורפות לא רואים כנראה החליפו אחסון, שיכתבו איזה אתר צריך לבקש פתיחה מהחסימות מנתיב/אתרוג/נט פרי וכו'

עיצוב מטבחים

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י שלוימלה B;n4868992:
מישהו משלם לכם משכורת שאתם חייבים להיות פה???
לא טוב לכם?היו שלום!
בהצלחה לכם!
אני לא מבין את המחשבה המעוותת הלזו...

זה לא עובד ככה.
אם אין משתמשים אין פורום וכן הלאה, לכן זכות המשתמשים להביע דעה.

בשביל להחליף מוצר טוב שעובד מצוין צריך להביא מוצר בהרבה יותר טוב ממנו.

ov

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
הפונט פיצי ולא קריא, מסחרר מאד!

הכלנית

משתמש רשום
בעבר היינו רואים את כל ההודעות ברגע מלמעלה כולל כל הפורומים והיום השם ישמור עד שמוצאים משהו ............... לכן פרשתי מכאן כמו רבים שעזבו כאן בכעס רב על המנהלים של האתר

הכלנית

משתמש רשום
בעבר היינו רואים את כל ההודעות ברגע מלמעלה כולל כל הפורומים והיום השם ישמור עד שמוצאים משהו ............... לכן פרשתי מכאן כמו רבים שעזבו כאן בכעס רב על המנהלים של האתר

שמחו

משתמש מקצוען
גם נהיה איטי, גם הכתב [הגופן] נורא ואיום, וגם אין רווח בכלל בין שורה לשורה. פשוט נהיה כאן זוועה.
הפרישה זה לא ענין של איום, אלא איבוד הטעם הטוב. וחבל.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה