מידע שימושי פריטת צ'ק אמריקאי

גרפיקנער

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
היה איזה שינוי בחודשים האחרונים, והרבה צ'ינג'ים לא פורטים צ'קים אמריקאים בכלל, אפילו צ'קים בנקאיים או צ'קים של הממשלה.

מישהו יודע על ציינג' שפורט צ'ק אמריקאי (עם מוטב רשום)?
תודה מראש לעונים, אפשר גם בפרטי. תודה.

יוסניו

משתמש פעיל
כמה שידוע לי בירושלים
רובם פורטים צ'קים אמרקאים, רק לוקחים כמה אחוזים

מיס

משתמש צעיר
אני הפקדתי צ'ק של משרד האוצר האמריקאי בחשבון בנק שלי כאן בארץ (בנק יהב) ולא היה צורך לפתוח חשבון מט"ח במיוחד. העמלה עלתה כ-10 שקלים בלבד ואין שום עמלה אחרת. זה אמנם לוקח כ-3 שבועות עד שהכסף זמין ולאחר מכן ניתן להמירו ביום שהוא כבר זמין לפי השער (לא היציג) של אותו זמן.

רבקה זקס

משתמש מקצוען
האם ידוע לכם על צ'נג'ר באזור צפת הפורט צ'קים אמריקאים של המענקים? לקוחה שלי קיבלה הצ'ק אבל לא מוצאת צ'נג'ר שפורט אותו.

אם הבנים שמחה!

משתמש מקצוען
אני ממליצה למי שמקבל צ'ק מארה"ב לפתוח חשבון בינלאומי בבנק https://www.schwab.com/bank
זה תהליך קצר ופשוט מאוד.
אפשר לבקש מה-IRS להפקיד את הכסף שם במקום לשלוח צ'ק.
צ'קים אפשר לשלוח אליהם בדואר או לצלם עם הסמארטפון.
הבנק שולח כרטיס דיירקט ואפשר להשתמש בו בישראל גם בכספומט וגם בחנויות ללא ריביות.
יש לנו חשבון שם כבר כמה שנים וזה מאוד נוח.

רבקה זקס

משתמש מקצוען
מידע מאד חשוב, כי ישנם הרבה אנשים המעוניינים לפתוח שם חשבון.
אם זה פשוט יחסית + פתרון להשתמש כאן בכסף, זה נפלא!

בכל אופן ממשיכה לחפש צ'נג'ר באזור צפת הפורט את הצ'קים הממשלתייים

אם הבנים שמחה!

משתמש מקצוען
מידע מאד חשוב, כי ישנם הרבה אנשים המעוניינים לפתוח שם חשבון.
אם זה פשוט יחסית + פתרון להשתמש כאן בכסף, זה נפלא!

בכל אופן ממשיכה לחפש צ'נג'ר באזור צפת הפורט את הצ'קים הממשלתייים
התכוונתי שזה גם פתרון לצ'ק הממשלתי.
אפשר להפקיד את זה שם בקלות.

OLHE CHADASH

משתמש צעיר
אני ממליצה למי שמקבל צ'ק מארה"ב לפתוח חשבון בינלאומי בבנק https://www.schwab.com/bank
זה תהליך קצר ופשוט מאוד.
אפשר לבקש מה-IRS להפקיד את הכסף שם במקום לשלוח צ'ק.
צ'קים אפשר לשלוח אליהם בדואר או לצלם עם הסמארטפון.
הבנק שולח כרטיס דיירקט ואפשר להשתמש בו בישראל גם בכספומט וגם בחנויות ללא ריביות.
יש לנו חשבון שם כבר כמה שנים וזה מאוד נוח.
האם זה רק למחזיקים באזרחות אמריקאית?
האם צריך כתובת בארה"ב?
נשמח מאוד לפרטים נוספים

אם הבנים שמחה!

משתמש מקצוען
אין.

רק תיקון אחד: בדקתי עכשיו באתר וראיתי שהתהליך קצת יותר מורכב למי שאין לו כתובת בארה"ב.
עדיין אפשר לפתוח חשבון, אבל הם דורשים מסמכים שאני לא הייתי צריכה לשלוח בגלל שנתתי להם את הכתובת של ההורים שלי בארה"ב.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה