מאפים פרחי שמרים חמאה ועירית-

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
סתם כי הייתי צריכה להכין לחמניות למחר.
ונשאר לי מהבצק ונמאס היה לי כבר להכין לחמניות, וכבר היו מספיק

אז הכנתי פרחים חמודים כאלו:
IMG_4833_682x1024.jpg

מה עשיתי?
רידדתי את שארית הבצק
מרחתי חמאה מומסת
פיזרתי עירית קצוצה [אפשר בצל ירוק או כל עשב תיבול אחר, או בצל מטוגן וכיוצ"ב] על מחצית הבצק וסגרתי מעליו המחצית ללא העירית
קרצתי פרחים בקורצן פרח
בחלק מהפקחים הציצה העירית מתוך המילוי אבל לא הפריע לי

הנחתי בתבנית מרופדת בניר אפיה
מרחתי את פני הפרחים בחמאה מומסת ושוב פיזרתי מעט עירית ותערובת של שומשום, קצח ופרג

אפיתי ב 180 מעלות להשחמה נאה.
IMG_4832_682x1024.jpg

ומה עשיתי עם שארית הבצק עם המילוי שנותר אחרי שקרצתי את הפרחים?
גלגלתי לכרוכית. ושוב כבורג ואפיתי כלחמניה קצת חסרת צורה. אבל עמוסת טעם

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
רק בשביל שאני אקנא
כל מה שהעלית היום הכנת היום????
הכל נראה מושקע וטעים במיוחד
לא.
היום הכנתי רק את השניצלים מעידת קציצות טונה, הפרחים האלו ולחמניות.

את הפבלובות, שפיצים של הטילון והכדורים ביום חמישי

בובה בובה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
את משוגעת, סופית.
אבל למה בלוטות הטעם שלי צריכות לסבול מזה?
את עושה להם (ולי) עבודה קשה:))

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  19  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה