עזרה פרופיל סטודנט מורחב לרב קו נוער

יהודי רגיל

משתמש פעיל
ביקשוני לברר:
אני נהיית בת 18 עוד כחודש, התחלתי עכשיו לימודים בסמינר שמנפיק תעודת סטודנט,
רציתי להטעין ברב קו חופשי שנתי בפרופיל סטודנט מורחב - אך היות שהרב קו שלי עדיין בפרופיל 'נוער' א"א לעשות זאת
חבל לי על כל יום שאני משלמת על נסיעות
יש פתרון?
האם שייך 'לוותר' על פרופיל נוער ברבקו, או להנפיק רבקו חדש?

חוה קוה

משתמש פעיל
ביקשוני לברר:
אני נהיית בת 18 עוד כחודש, התחלתי עכשיו לימודים בסמינר שמנפיק תעודת סטודנט,
רציתי להטעין ברב קו חופשי שנתי בפרופיל סטודנט מורחב - אך היות שהרב קו שלי עדיין בפרופיל 'נוער' א"א לעשות זאת
חבל לי על כל יום שאני משלמת על נסיעות
יש פתרון?
האם שייך 'לוותר' על פרופיל נוער ברבקו, או להנפיק רבקו חדש?

כסטודנט תשלמי פחות מהיותך "נוער"?

Goldidea

משתמש מקצוען
אולי היא תוכל להטעין את החוזה המקוצר. הסבר: הרי מי שהיה לו פרופיל סטודנט מורחב בתש''פ קיבל 'פיצוי קורונה' או מזומן 100 ש''ח או הארכה בחודשיים. ובשביל שלא יפסיד, סדרו שבתשפ''א יהיה עוד חוזה מקוצר שמתחיל בחמש עשרה לדצמבר (15/12/2020).
אפשר יהיה להטעין את החוזה הנ''ל רק בתאריך 06/12

יהודי רגיל

משתמש פעיל
אולי היא תוכל להטעין את החוזה המקוצר. הסבר: הרי מי שהיה לו פרופיל סטודנט מורחב בתש''פ קיבל 'פיצוי קורונה' או מזומן 100 ש''ח או הארכה בחודשיים. ובשביל שלא יפסיד, סדרו שבתשפ''א יהיה עוד חוזה מקוצר שמתחיל בחמש עשרה לדצמבר (15/12/2020).
אפשר יהיה להטעין את החוזה הנ''ל רק בתאריך 06/12
עדיין, חבל על כל נסיעה שמשלמים עליה - כשיש אפשרות של חופשי שנתי

Goldidea

משתמש מקצוען
היי, לא הבנתי, הפרופיל נוער לא נגמר בגיל 18. הוא עד סוף כיתה י''ב.

RUMV KKNUS

משתמש רשום
מקפיצה, נתקלתי באותה בעיה, יש פתרון?
כלומר יש אפשרות לעשות פרופיל סטודנט אפילו שעדיין לא עשו 18?

יולי בולי

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
D I G I T A L
מקפיצה, נתקלתי באותה בעיה, יש פתרון?
כלומר יש אפשרות לעשות פרופיל סטודנט אפילו שעדיין לא עשו 18?
פתרון פשוט ללכת לאחד מסניפי אגד ושם להראות להם אישור לימודים וכרטיס סטודנט והם מחליפים את הפרופיל מוער לסטודנט למרות שלא מלאו 18
אחרי החלפת הפרופיל ניתן לטעון חופשי שנתי דרך המחשב

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמג

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה שְׁמַע תְּפִלָּתִי הַאֲזִינָה אֶל תַּחֲנוּנַי בֶּאֱמֻנָתְךָ עֲנֵנִי בְּצִדְקָתֶךָ:ב וְאַל תָּבוֹא בְמִשְׁפָּט אֶת עַבְדֶּךָ כִּי לֹא יִצְדַּק לְפָנֶיךָ כָל חָי:ג כִּי רָדַף אוֹיֵב נַפְשִׁי דִּכָּא לָאָרֶץ חַיָּתִי הוֹשִׁיבַנִי בְמַחֲשַׁכִּים כְּמֵתֵי עוֹלָם:ד וַתִּתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי בְּתוֹכִי יִשְׁתּוֹמֵם לִבִּי:ה זָכַרְתִּי יָמִים מִקֶּדֶם הָגִיתִי בְכָל פָּעֳלֶךָ בְּמַעֲשֵׂה יָדֶיךָ אֲשׂוֹחֵחַ:ו פֵּרַשְׂתִּי יָדַי אֵלֶיךָ נַפְשִׁי כְּאֶרֶץ עֲיֵפָה לְךָ סֶלָה:ז מַהֵר עֲנֵנִי יְהוָה כָּלְתָה רוּחִי אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי וְנִמְשַׁלְתִּי עִם יֹרְדֵי בוֹר:ח הַשְׁמִיעֵנִי בַבֹּקֶר חַסְדֶּךָ כִּי בְךָ בָטָחְתִּי הוֹדִיעֵנִי דֶּרֶךְ זוּ אֵלֵךְ כִּי אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי נַפְשִׁי:ט הַצִּילֵנִי מֵאֹיְבַי יְהוָה אֵלֶיךָ כִסִּתִי:י לַמְּדֵנִי לַעֲשׂוֹת רְצוֹנֶךָ כִּי אַתָּה אֱלוֹהָי רוּחֲךָ טוֹבָה תַּנְחֵנִי בְּאֶרֶץ מִישׁוֹר:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה תְּחַיֵּנִי בְּצִדְקָתְךָ תוֹצִיא מִצָּרָה נַפְשִׁי:יב וּבְחַסְדְּךָ תַּצְמִית אֹיְבָי וְהַאֲבַדְתָּ כָּל צֹרֲרֵי נַפְשִׁי כִּי אֲנִי עַבְדֶּךָ:
נקרא  0  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה