דרוש מידע פרויקט פינוי בינוי בבית שמש -NEO, ברמת לח"י, מי מכיר?

ררחחלליי

משתמש חדש
א

גם לי הציעוות דירה שם אשמח לקבל מידע על סגנון האוכלסיה האם חילוני או דתי הבנתי שהולך להיות שם ברכה במתחם האם תהיה פתוחה בשבת?
הבנתי שזה מיועד בעיקרון לאוכלוסייה הכללית, אבל יש שם הרבה משקיעים חרדים שלא מתכוונים לגור אלא לקנות ולמכור לקראת הסיום, ככה שאם זה גם הכוונות שלך כך בחשבון שיש מצב שבשביל להרוויח תצטרך להמתין עם המכירה עד שהאטרף יירגע

szn

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
הבנתי שזה מיועד בעיקרון לאוכלוסייה הכללית, אבל יש שם הרבה משקיעים חרדים שלא מתכוונים לגור אלא לקנות ולמכור לקראת הסיום, ככה שאם זה גם הכוונות שלך כך בחשבון שיש מצב שבשביל להרוויח תצטרך להמתין עם המכירה עד שהאטרף יירגע

אני גם שמעתי שקנו שם הרבה משקיעים חרדים.

esteras

משתמש פעיל
למישהו פה יצא ברור האם הפרוייקט הזה שווה?
מה המחיר דירת 5 חדרים?

ה' אוהב אותך

משתמש מקצוען
לחברי אשמורת הם מפרסמים שיש הטבה של 100,000 ש"ח ברכישת דירה
ועוד 50 K להטבות במפרט פנים

esteras

משתמש פעיל
מחיר לדירת 4 חדרים 91 מטר פלוס 10 מטר מרפסת בקומות הגבוהות כ 2,160,000 ש"ח
מישהו הביא באשכול אחר:
שימו לב לדירת 4 חדרים הממוקמת באמצע הבניין, זוהי דירת 4 חדרים בשטח של 85 מ"ר ברוטו, 70 מ"ר נטו :eek: עם כיוון אוויר אחד, סלון ומטבח מחוברים בשטח של 23 מ"ר, עם חדר רחצה אחד בלבד בלי יחידת הורים, וכנראה שהמחיר הוא לקומה ראשונה, כאשר על כל קומה נוספת תשלמו עוד 15,000 ש"ח, וכנראה שהדירה הזו גם פונה לכיוון מגדל נוסף של 27 קומות ... ובכל קומה יהיו 6 דירות.

הוא צירף גם את התוכנית האדריכלית.
מאיפה נובע ההבדל?

ה' אוהב אותך

משתמש מקצוען
הטבה על פי איזה מחירון?
לא יודעת אשמורת שלחו לי הודעה
אשמורת זה בית!
פרויקט NEO הבית בקאנטרי בבית שמש, הבית למרגלות הרי ירושלים, מזמינים אתכם בשיתוף אשמורת ליהנות מהטבות מיוחדות בשבילכם: עד 100,000 ₪ הנחה על קניית דירה ומפרט טכני עשיר – הטבה של 50,000 ₪ ועוד תנאים משתלמים!

אז אם אתם מחפשים להתחדש בדירה – זה המקום בשבילכם,
משתלם לקנות בית עם אשמורת!
לפרטים היכנסו:
https://neo-beitshemesh.co.il
אשמורת
מבית הסתדרות המורים

שימו לב, בהסרה מרשימת התפוצה המספר שלך ייחסם לקבלת עדכונים והטבות מאשמורת

my-m

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
@ב.22 ועוד
מישהו יודע אם הפרויקט הזה באמת שווה להשקעה?
ממש אשמח לתשובות בהקדם!
גם מבחינת האוכלוסיה, האם זה באמת מיקום מבוקש אצל חילונים וכו?

HILEL1

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
@my-m
אם תאפשר לשלוח הודעה פרטית אוכל לתת לך מידע על הפרויקט

my-m

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
אין לי אפשרות כזו
אפשר לשלוח לך מייל?

my-m

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
@HILEL1 שכחתי לתייג בהודעה הקודמת
אני אשמח מאד לקבל פרטים
האם יש לך נטיות חיוביות לעניין או שליליות?

HILEL1

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
@HILEL1 שכחתי לתייג בהודעה הקודמת
אני אשמח מאד לקבל פרטים
האם יש לך נטיות חיוביות לעניין או שליליות?
לי יש אפשרות לשלוח הודעה פרטית. אבל הגבלת את מי שיכול לשלוח לך, אם תפתח אוכל לשלוח לך

my-m

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
@HILEL1 מצאתי איך משנים, כעת ניתן לשלוח לי, מחכה לתגובה שם, תודה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיא

א הַלְלוּיָהּ אוֹדֶה יי בְּכָל לֵבָב בְּסוֹד יְשָׁרִים וְעֵדָה:ב גְּדֹלִים מַעֲשֵׂי יי דְּרוּשִׁים לְכָל חֶפְצֵיהֶם:ג הוֹד וְהָדָר פָּעֳלוֹ וְצִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד:ד זֵכֶר עָשָׂה לְנִפְלְאֹתָיו חַנּוּן וְרַחוּם יי:ה טֶרֶף נָתַן לִירֵאָיו יִזְכֹּר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ:ו כֹּחַ מַעֲשָׂיו הִגִּיד לְעַמּוֹ לָתֵת לָהֶם נַחֲלַת גּוֹיִם:ז מַעֲשֵׂי יָדָיו אֱמֶת וּמִשְׁפָּט נֶאֱמָנִים כָּל פִּקּוּדָיו:ח סְמוּכִים לָעַד לְעוֹלָם עֲשׂוּיִם בֶּאֱמֶת וְיָשָׁר:ט פְּדוּת שָׁלַח לְעַמּוֹ צִוָּה לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ קָדוֹשׁ וְנוֹרָא שְׁמוֹ:י רֵאשִׁית חָכְמָה יִרְאַת יי שֵׂכֶל טוֹב לְכָל עֹשֵׂיהֶם תְּהִלָּתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה