תח"צ פקחי אגד שנטפלים לילדים

חיים הקוסם

משתמש מקצוען
יש כאן בני ברקים?
האם יכול להיות שהפקחים שלכם יותר אדיבים מהערבים המרושעים של קווים במודיעין עילית?
הייתי השבוע בב"ב וראיתי פקחים נורמלים ולא עדת זאבים מורעבים...

י.צ

משתמש פעיל
ודאי שיש שנאה כלפי חרדים!!!
אבל 1. בכל זאת לרוב הילדים החרדים לא משלמים
וגם למי שיש חופשי חודשי צריך לתקף ולכן הם נקנסים יותר.
2. זה כמו משטרה ככל שיש יותר קנסות כך אתה מתקדם בתפקיד
וילדים הכי קל לקנוס.

לראות את הטוב

משתמש מקצוען
יש כאן בני ברקים?
האם יכול להיות שהפקחים שלכם יותר אדיבים מהערבים המרושעים של קווים במודיעין עילית?
הייתי השבוע בב"ב וראיתי פקחים נורמלים ולא עדת זאבים מורעבים...
אני מבני ברק,
לא זכור לי מקרה כזה,
(מאמינה שיהיה כאן למישהו לנדב, אבל זה לא שיטתי)
לא מזמן ראיתי ילד שעולה לאוטובוס, ובאופן רישמי לא תיקף, ישר נעמד ליד חבר שלו.
והנהג קלט את זה, אז הוא שאל אותו: "איפה הרב קו?" הילד לא ענה, אז הוא פתח את הדלת ואמר לו: "תרד מהאוטובוס מהר."
אני מתארת לעצמי שההורים שלו אפילו לא יודעים שהוא עושה את זה,
אנחנו ההורים צריכים להבהיר להם חד וחלק שלא עולים לאוטובוס בלי לתקף!

Goldidea

משתמש מקצוען
1. בכל זאת לרוב הילדים החרדים לא משלמים
וגם למי שיש חופשי חודשי צריך לתקף ולכן הם נקנסים יותר.
אני נוסעת הרבה ברכבת הקלה- ורואה את הפקחים קונסים יום יום חילונים וחילוניות תיירים ותיירות. ולא ראיתי אפילו חרדי אחד שנקנס. - ולא כי הם לא משתמשים בה. וכן גם ל"חופשיים" יש תירוצים מתירוצים שונים, חבר שלי היה פה ותיקף (ואני ראיתי שעלתה לבד) ולא ידעתי איך מתקפים, זה פעם ראשונה שלי ברכבת (ואחרי דקה מספרת בטלפון איך היא עבדה על הפקח...) תמיד ילדים אוהבים לחפש גבולות...

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
שמעתם על הסיפור הזה?
מטריד מאד
אני שמעתי עליו ממקור ראשון ועל פקחית שאומרת לילדה שעלתה רגע לפני שהיא עשתה לה את היום בזה שהיא תיתן לה דו"ח
לנו היה סיפור הפוך.
ילדה נסעה עם קרובת משפחה, שכחה לתקף במעבר מהרכבת לאוטובוס.
הפקח (אגד, ירושלים) לא קנס אותה, כי אמר שאינו קונס קטין בגיל כזה ללא נוכחות הוריו (וגם כי היה לה מעבר, אז בכל מקרה זה קנס מופחת).

Reizily

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
שיש להם חופשי חודשי
גם בחופשי חודשי חייבים לשלם. והפקח בד''כ לא יוותר לך אם לא שילמת אפילו שתראי לו שיש חופשי חודשי.
אני נוסעת הרבה ברכבת הקלה- ורואה את הפקחים קונסים יום יום חילונים וחילוניות תיירים ותיירות. ולא ראיתי אפילו חרדי אחד שנקנס. - ולא כי הם לא משתמשים בה. וכן גם ל"חופשיים" יש תירוצים מתירוצים שונים, חבר שלי היה פה ותיקף (ואני ראיתי שעלתה לבד) ולא ידעתי איך מתקפים, זה פעם ראשונה שלי ברכבת (ואחרי דקה מספרת בטלפון איך היא עבדה על הפקח...) תמיד ילדים אוהבים לחפש גבולות...
רואים הרבה שתיירים ותיירות מתקפים וזה לא עובר והם בטוחים שהכל בסדר והם שילמו.
ואחרי זה יש להם בעיות...:confused:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קנ

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ אֵל בְּקָדְשׁוֹ הַלְלוּהוּ בִּרְקִיעַ עֻזּוֹ:ב הַלְלוּהוּ בִגְבוּרֹתָיו הַלְלוּהוּ כְּרֹב גֻּדְלוֹ:ג הַלְלוּהוּ בְּתֵקַע שׁוֹפָר הַלְלוּהוּ בְּנֵבֶל וְכִנּוֹר:ד הַלְלוּהוּ בְתֹף וּמָחוֹל הַלְלוּהוּ בְּמִנִּים וְעוּגָב:ה הַלְלוּהוּ בְצִלְצְלֵי שָׁמַע הַלְלוּהוּ בְּצִלְצְלֵי תְרוּעָה:ו כֹּל הַנְּשָׁמָה תְּהַלֵּל יָהּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה