פקודת סגור הקובץ במקרא

אהרן2

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
איזה שורה\ות להוסיף למקרא קיים, בשביל שיסגור הקובץ מבלי לשמור?

תודה

אהרן2

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
א. אשמח אם תראה לי איפה להשתילו במקרא המצורף
ב. מכיון שאני פותח את הקבצים מבחוץ הוא פותח כל פעם את התוכנה מחדש, א"כ אני צריך פקודה שסוגרת התוכנה.
ג. תודה!!
PHP:
Sub even1()
'
' even1 Macro
' מאקרו הוקלט ב- ‏23/04/2010 על-ידי 2
'
    If ActiveWindow.ActivePane.View.Type = wdPrintView Or ActiveWindow. _
        ActivePane.View.Type = wdWebView Or ActiveWindow.ActivePane.View.Type = _
        wdPrintPreview Then
        ActiveWindow.View.SeekView = wdSeekEndnotes
    Else
        ActiveWindow.View.SplitSpecial = wdPaneEndnotes
    End If
    Selection.Find.ClearFormatting
    Selection.Find.Replacement.ClearFormatting
    With Selection.Find
        .Text = "^2"
        .Replacement.Text = "+|#"
        .Forward = True
        .Wrap = wdFindContinue
        .Format = False
        .MatchCase = False
        .MatchWholeWord = False
        .MatchKashida = False
        .MatchDiacritics = False
        .MatchAlefHamza = False
        .MatchControl = False
        .MatchAllWordForms = False
        .MatchSoundsLike = False
        .MatchWildcards = True
        ActiveDocument.Close 0
    End With
    Selection.Find.Execute Replace:=wdReplaceAll
    Selection.WholeStory
    Selection.Copy
End Sub

אהרן2

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
אוקי הסתדרתי חלקית.
הפקודה הנ"ל סוגרת לי את הקובץ יחד עם התוכנה, אך אם אני מחליף את ה-0 ב 1- בשביל שישמור, הוא סוגר רק את הקובץ אך משאיר פתוח את התוכנה.

יש אפשרות שגם יסגור את התוכנה (רק התוכנה שפתחה את הקובץ)?

תודה

אהרן2

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
אוקי הסתדרתי חלקית.
הפקודה הנ"ל סוגרת לי את הקובץ יחד עם התוכנה, אך אם אני מחליף את ה-0 ב 1- בשביל שישמור, הוא סוגר רק את הקובץ אך משאיר פתוח את התוכנה.

יש אפשרות שגם יסגור את התוכנה (רק התוכנה שפתחה את הקובץ)?

תודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה