דרוש מידע פצעונים סביב לפה ובסנטר

ביצת הפתעה

משתמש פעיל
שאלה לאמהות המנוסות,
הבן שלי בן כמעט שנה וחצי,
היה לו במשך 6 ימים חום בסביבות 38, והיה נראה שמשהו מציק לו בפה, אבל הרופא אמר שהוא לא רואה כלום וכנראה סתם וירוס.
לפני יומיים ירד החום ועכשיו הופיעו לו פצעונים בעיקר סביב לפה ובסנטר,
מה זה יכול להיות? זה מסוכן?
אשמח לעזרתכם!

ביצת הפתעה

משתמש פעיל
תודה רבה! אין מחר רופא ילדים במרפאה הקרובה ואני מתלבטת כמה חשוב לטרוח לרופא רחוק יותר.
אין לו חום, והפצעים בצבע אדום, דומה לפצעי בגרות, מתחילים מסביב לפה, ויש עוד קצת חוץ מזה (אחד קרוב יותר לעין)
הרפס שאני מכירה הוא קצת לבן, ואצלו זה אדום,

אש קודש!

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
תודה רבה! אין מחר רופא ילדים במרפאה הקרובה ואני מתלבטת כמה חשוב לטרוח לרופא רחוק יותר.
אין לו חום, והפצעים בצבע אדום, דומה לפצעי בגרות, מתחילים מסביב לפה, ויש עוד קצת חוץ מזה (אחד קרוב יותר לעין)
הרפס שאני מכירה הוא קצת לבן, ואצלו זה אדום,
אם יש לכם דיר קרוב תקחי אותו לשתות חלב עיזים.
לא יעיל? לא יזיק. (אא"כ הוא אלרגי לחלב.)

יראת גאולה

משתמש מקצוען
מה שלומו?
אולי זה אדמדמת? (לא משהו מסוכן)
זכור לי שיש מחלה שבה הפצעים יוצאים אחרי החום. זה לא מסוכן, וזה עובר תוך כמה ימים.

אפכא מסתברא

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
(אם תעלי תמונה של הפצעים יהיה קל יותר לזהות)
אולי אימפטיגו? אם כן, צריך אנטיביוטיקה.

ביצת הפתעה

משתמש פעיל
עד שהגענו לרופא זה היה נראה כבר כמו עקיצות יתוש והוא אמר שזה שום דבר ב"ה.
לי זה נראה תגובה אלרגית למשהו אבל אני לא מצליחה להיזכר במשהו חריג שאכל, אולי העוגיות של פסח...
היום הלך למטפלת וב"ה מרגיש מצוין
תודה רבה על העזרה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה