לימוד נהיגה פעם ראשונה על הכביש...

יעלזו חסידים

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
המורה שלי נתן לי 2 שיעורים בודדים, לאחמ"כ נתן לי כפולים עד שיעור 10, ואח"כ נתן לי שיעורים משולשים! (שעתיים כל פעם) עד הטסט, אבל התנה את זה במפגש אחד בשבוע בלבד.

יעלזו חסידים

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
נו וכמה שיעורים עשיתה?
27 שיעורים (שילמתי על 28...) וטסט אחד
אבל זה היה תנאי שלו למפגש אחד בשבוע ולא יותר! הוא לא הסכים ליותר מזה כי טען שצריך לעכל בין שיעור לשיעור, ולדחוף מידי הרבה בשבוע פשוט לא מועיל בכלום.

יעלזו חסידים

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
@רק תפילה אשא !! אחרי השיעור הראשון וגם אחרי השני הבטחתי לעצמי שכנראה נהיגה זה לא אני!!! קיבלתי ברקסים מהמורה על ימין ועל שמאל, כל 10 מטר בערך!
היום אני גומע בחודש כ4000 ק"מ ופוווווווווווול דלק:cry:, ולא מבין מה היה נראה מסובך כ"כ, עניין של הרגל שעד שיעור עשיר כנראה לא יקרה, כמו שלי זה לא קרה. וזהו! אחרי זה מתרגלים ושכחים שהיה מפחיד.

רק תפילה אשא !!

משתמש צעיר
@רק תפילה אשא !! אחרי השיעור הראשון וגם אחרי השני הבטחתי לעצמי שכנראה נהיגה זה לא אני!!! קיבלתי ברקסים מהמורה על ימין ועל שמאל, כל 10 מטר בערך!
היום אני גומע בחודש כ4000 ק"מ ופוווווווווווול דלק:cry:, ולא מבין מה היה נראה מסובך כ"כ, עניין של הרגל שעד שיעור עשיר כנראה לא יקרה, כמו שלי זה לא קרה. וזהו! אחרי זה מתרגלים ושכחים שהיה מפחיד.
נותן תקווה ....
תודה !!

נעמי באום

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
זה ענין של זמן
זה לגמרי דבר נרכש

אני גם לא ממליצה על שיעור כפול, זה ארוך מדיי
מה שכן-
אני את כל השיעורים שלי עשיתי שיעור וחצי (שעה שלימה סה"כ)
וזה היה לי מעולה ממש!
היה אפילו שבוע שעשיתי בו 5 'שיעורים' רצוף (כל אחד היה שיעור וחצי..)

אין דברים כאלה

משתמש מקצוען
היום התחלתי למודי נהיגה (2 שיעורים רצופים)
ופשוט סחרחורת :sick:
איך מצליחים לתמרן גם להסתכל רחוק גם במראות גם תמרורים ?

אני מסתכלת אחר כך על הכביש ולא מבינה איך אנשים מצליחים לנהוג נורמאלי :unsure:
אשמח לטיפים אם יש לכם - תודה
היום אמא ניסתה ללמד אותי ללכת....
איזה פחד וחרדה, איך יודעים כל פעם איפה להניח את הרגל ובאיזה מרחק, איך לא תוקעים רגל אחת בשניה, איך מצליחים לשמור על שיווי משקל מהספה עד הארון????
אשמח לטיפים.
ובמילים אחרות, אפשר לשתות כוס מים, בדיוק בשביל זה צריך מינימום 28 שיעורים וטסט.....

דן הלמדן

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אין כללים בדברים האלו
אני עשיתי שיעורים של שלש
בארבעה ימים עשיתי 12 שיעורים
ובשיעור השלישי רק הייתי מרגיש כבר חלק יותר על הכביש
אי אפשר ללמוד מאחד על השני

יוו

משתמש מקצוען

גם לפי נסיוני הדל,ממש לא מוצלח בתחילה שני שיעורים,מתפלאה שהמורה לא אמר לך.חוצמזה,אחרי השיעור הראשון שלי (שהיה כמובן בודד)הרגשתי הכי סתומה שיש.זה עובר ומתרגלים בס"ד.בסוף,עם כל הסתימות עברתי בטסט ראשון,תודה לה',בקרוב אצלך

החכמה שבנשים

משתמש מקצוען
גם לפי נסיוני הדל,ממש לא מוצלח בתחילה שני שיעורים,מתפלאה שהמורה לא אמר לך.חוצמזה,אחרי השיעור הראשון שלי (שהיה כמובן בודד)הרגשתי הכי סתומה שיש.זה עובר ומתרגלים בס"ד.בסוף,עם כל הסתימות עברתי בטסט ראשון,תודה לה',בקרוב אצלך
אחרי כמה שיעורים??

מדוד ושקול

משתמש פעיל
המשתמש נחסם

זה כמו ילד שלומד אותיות ומנסה להרכיב משפטים, ומנסה לתמרן עם הניקוד.
צעד צעד

א.ד.מ.

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
יש מקומות שעם לא עושים שיעור כפול אי אפשר ללמוד את המסלול של הטסטים,
כי עד שמגיעים לאזור צריך כבר לחזור,
אבל אם זה לא המצב בהחלט עדיף בהתחלה שיעורים בודדים ואחר כך כפולים כדי להכיר טוב את המסלול של הטסט על בוריו, ואחר כך לקראת הטסט לחזור לשיעורים בודדים והסיבה כדי להגיע למצב שנוהגים טוב מתחילת השיעור ועד לסופו ולא שמתחילים לנהוג טוב רק אחרי עשר דקות "חימום" כי בטסט זה נכשל.
אלא לנסות להגיע למצב כמו בטסט שאיך שיושבים מאחורי ההגה מיד מתפקסים ונוהגים טוב.

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
יש מקומות שעם לא עושים שיעור כפול אי אפשר ללמוד את המסלול של הטסטים,
כי עד שמגיעים לאזור צריך כבר לחזור,
אבל אם זה לא המצב בהחלט עדיף בהתחלה שיעורים בודדים ואחר כך כפולים כדי להכיר טוב את המסלול של הטסט על בוריו, ואחר כך לקראת הטסט לחזור לשיעורים בודדים והסיבה כדי להגיע למצב שנוהגים טוב מתחילת השיעור ועד לסופו ולא שמתחילים לנהוג טוב רק אחרי עשר דקות "חימום" כי בטסט זה נכשל.
אלא לנסות להגיע למצב כמו בטסט שאיך שיושבים מאחורי ההגה מיד מתפקסים ונוהגים טוב.
כדאי לדעת שצריך לקבוע עם המורה באיזור של הטסטים, תחשוב שכל דקת שיעור עולה לך 5 ש''ח, פי 2 ממונית.

א.ד.מ.

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נכון אבל לא תמיד אפשרי,
בירושלים לדוגמא יש את כיכר המורים במשכנות האומה שמשם יוצאים כמעט כל השיעורים למרות שהטסטים זה בגילה ותלפיות

אולי מעניין אותך גם...