דרוש מידע פסנתר חשמלית

פרנציסקה

משתמש רשום
אני רגילה לפסנתר רגיל וחושבת לקנות פסנתר חשמלית בדקתי קצת בחנות וזה לא נוח לאצבאות. הלחיצה אני אומרת.
מישהו מכיר את זה. אם מתרגלים לזה בסוף?

ווילי וונקה

משתמש מקצוען
לי יש אמיתי... אבל אני יודעת שיש טובים. ימאהה נחשב טוב בחשמליים למיטב ידיעתי.
אולי תנסי לבדוק בחנות שמתמחה, בתקציב יותר גבוה

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
אני רגילה לפסנתר רגיל וחושבת לקנות פסנתר חשמלית בדקתי קצת בחנות וזה לא נוח לאצבאות. הלחיצה אני אומרת.
מישהו מכיר את זה. אם מתרגלים לזה בסוף?
בשוק הפסנתרים החשמליים יש מקלדות עם רמות התנגדות שונות, תוכלו לבחור את אלו שקרובות יותר לרמת ההתנגדות שאתם רגילים אליה

רעיון טוב

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה

~שפרה~

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
ניסיתי אין סוף פסנתרים חשמליים. מבחינת טאצ', אורגינליות הצליל ועוד הרבה - אין על קוואי.
להשיג בדיאז

ברצינות. ימהה, גם ככה הצליל שלהם מתכתי מידי, אז בחשמלי מרגיש לי צליל באורגנית יותר משוכללת.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה