דרוש מידע פסח תשפ"ג והמוצר שחסר השנה הוא....

מדבר לעניין

משתמש פעיל
סוכר- כל מה שיש ב"יש" הוא כשל"פ וזה רק טעות באריזה אני אישית בררתי מול העד"ח 0732219733
תפוזים - יש הרבה פרדסים מופםקרים אני יודע על "יסודות" פרדס ענק שמופקר לכל דורש
בכל עץ בקלות מורידים עשרות תפוזים
בכניסה לישוב

צביקה - היימישTech

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
חזרת בבני ברק

ten jiuj

משתמש חדש
יש הבדל בין שקיות הסוכר שעליהם יש כשל"פ בד"צ לבין קופסאות הפלסטיק שהבד"צ הוא רק לימות השנה.
יש לזה הסבר ?

נח זאב

משתמש צעיר
לא בטוח שסוכר צריך כשרות לפסח

קצר ולענין

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
עריכה תורנית
לא בטוח שסוכר צריך כשרות לפסח
במדריך של העדה"ח היה כתוב שבגלל המחסור בסוכר ניסו לפנות לעוד מפעלים, ועד שהגיעו למפעל של סוכר כשל"פ היה שם בעיה עם הנייר שעטפו את הסוכר שהוא היה חמץ
אני לא הייתי סומך על אתר אינטרנט כזה או אחר לכאלו שאלות חמורות של חמץ בפסח...

אולי מעניין אותך גם...

אשכולות דומים

תגובות
5
צפיות
917

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה