כללי פסח כשר ושמח-חו"ד

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

פלפליה

פלפל שחור
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אני מעלה פה כרטיס ברכה לישיבה ,התמונות והטקסט לא סופיים ,שימו לב שזה מתקפל לא באמצע אלא איפה שהפסרים כך שכשזה סגור רואים את המלבן של"פסח כשר ושמח" מבחוץ.
לגבי הצבע החיצוני אני מסתפקת בין חום לשחור מה דעתכם? ,ותודה לאברוש על הצבע זהב(בעיטור).

תכתבו כל מה שיש לכם לומר לטוב ....ולמוטב!

תודה ושבוע טוב!!!

קבצים מצורפים

• 83769.jpg
    KB 98.2 · צפיות: 7

תם

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
יפה מאוד.

1.) כדאי לעשות מסגרת פינות (לא שלמה) לתמונות.

2.) שמת לב שיש שם אותה תמונה פעמיים?

3.) את האיחול להוריד קצת שיהיה באמצע העיטור, את הבברכת... אולי להזיז שמאלה.

4.) להוסיף עיטור כלשהו מעל פסח כשר ושמח.

צג

משתמש רשום
הצד האחורי מדהים!
לצד הפנימי נראה לי שכדאי להוסיף משהו (לפחות לתמונות)
סה"כ ממש יפה

מאיר14

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
מכובד ומרשים מאד!

אמנם לדעתי, יש להצר קצת את המסגרת שחופפת את התמונות, היא עבה מדי.

הרבה הצלחה...

מלכי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
קודם כל - ממש מדהים
לא בטוח שהייתי עושה עיגול פינות לתמונות- אבל כן הייתי מקטינה את הרווחים ביניהם, וע"ח זה מגדילה את התמונות.
במילים פסח כשר ושמח - הייתי משחקת קצת יותר בטיפוגרפיה שיהיה יותר מעניין. וכן - צריך שם איזה זכר לעיטור...
בהצלחה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה