פנורמה - חופשה חלומית באוסטריה

malkam

משתמש רשום
אני לא צלם במקצוע
אבל אני מאד אוהב לצלם ובפרט נופים
אז ככה יש לי מצלמה דיגיטלית ביתית מסוג הכי פשוט שיש מחברת קנון
אז החלטתי לנסות את מזלי בצילום פנורמי וב"ה הצלחתי
אשמח לקבל את חוות דעתכם
תודה רבה

קבצים מצורפים

• Panorama 1.JPG
    1.1 MB · צפיות: 17

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
יווו זה יפה איפה זה?

מאירי5

משתמש רשום
יפה מאוד.
איך עושים צילום פנורמי במצלמה ביתית פשוטה?

כדרלעמר

משתמש פעיל
צילום מקצועי
נכתב ע"י מאירי5;441052:
יפה מאוד.
איך עושים צילום פנורמי במצלמה ביתית פשוטה?

כשתדע איך עושים בDSLR תדע גם בקומפקטית:)

למעשה כל תמונת פנורמה מורכבת מכמה תמונות שחופפות מעט אחת על השניה ומחוברות יחדיו במחשב, כך שאין הבדל לגבי יצירת פנורמה באיזו מצלמה נלקחו התמונות.

msphoto

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
תוצאה מרשימה בהחלט

P360

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
בתצוגה קטנה זה נראה מצוין ..
בהגדלה רואים את החיבורים בצד ימין ..
בעיקר באזור המים ...

malkam

משתמש רשום
שמיל חבל שלא הצרפת אלינו
זה הוא פעם ראשונה שאני מחבר תמונות לפנורמה

minach

משתמש פעיל
צילום מקצועי
עם הנופים שיש באוסטריה גם אם תצלם הפוך במצלמה של פלאפון... עדיין יצאו תמונות מהממות (לא שאני מזלזל, התוצאה פשוט מדהימה אין מילים)

malkam

משתמש רשום
נכתב ע"י minach;441176:
עם הנופים שיש באוסטריה גם אם תצלם הפוך במצלמה של פלאפון... עדיין יצאו תמונות מהממות (לא שאני מזלזל, התוצאה פשוט מדהימה אין מילים)
צודק במאה אחוז
הנופים שם כ"כ מדהימים שפשוט צריך לתפוס מצלמה ולצלם (ולא משנה באיזה מצלמה)

מאירי5

משתמש רשום
נכתב ע"י כדרלעמר;441064:
כשתדע איך עושים בDSLR תדע גם בקומפקטית:)

למעשה כל תמונת פנורמה מורכבת מכמה תמונות שחופפות מעט אחת על השניה ומחוברות יחדיו במחשב, כך שאין הבדל לגבי יצירת פנורמה באיזו מצלמה נלקחו התמונות.
לתומי חשבתי שצילום פנורמה עושים עם עדשה או טכניקה מיוחדת.

P360

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י malkam;441120:
שמיל חבל שלא הצרפת אלינו
זה הוא פעם ראשונה שאני מחבר תמונות לפנורמה

מישהוא הזמין ?
זה תמיד חוכמה לאחר מכן להגיד חבל שלא הצטרפת ...;)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קג

א לְדָוִד בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי וְכָל קְרָבַי אֶת שֵׁם קָדְשׁוֹ:ב בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי וְאַל תִּשְׁכְּחִי כָּל גְּמוּלָיו:ג הַסֹּלֵחַ לְכָל עֲוֹנֵכִי הָרֹפֵא לְכָל תַּחֲלֻאָיְכִי:ד הַגּוֹאֵל מִשַּׁחַת חַיָּיְכִי הַמְעַטְּרֵכִי חֶסֶד וְרַחֲמִים:ה הַמַּשְׂבִּיַע בַּטּוֹב עֶדְיֵךְ תִּתְחַדֵּשׁ כַּנֶּשֶׁר נְעוּרָיְכִי:ו עֹשֵׂה צְדָקוֹת יי וּמִשְׁפָּטִים לְכָל עֲשׁוּקִים:ז יוֹדִיעַ דְּרָכָיו לְמֹשֶׁה לִבְנֵי יִשְׂרָאֵל עֲלִילוֹתָיו:ח רַחוּם וְחַנּוּן יי אֶרֶךְ אַפַּיִם וְרַב חָסֶד:ט לֹא לָנֶצַח יָרִיב וְלֹא לְעוֹלָם יִטּוֹר:י לֹא כַחֲטָאֵינוּ עָשָׂה לָנוּ וְלֹא כַעֲוֹנֹתֵינוּ גָּמַל עָלֵינוּ:יא כִּי כִגְבֹהַּ שָׁמַיִם עַל הָאָרֶץ גָּבַר חַסְדּוֹ עַל יְרֵאָיו:יב כִּרְחֹק מִזְרָח מִמַּעֲרָב הִרְחִיק מִמֶּנּוּ אֶת פְּשָׁעֵינוּ:יג כְּרַחֵם אָב עַל בָּנִים רִחַם יי עַל יְרֵאָיו:יד כִּי הוּא יָדַע יִצְרֵנוּ זָכוּר כִּי עָפָר אֲנָחְנוּ:טו אֱנוֹשׁ כֶּחָצִיר יָמָיו כְּצִיץ הַשָּׂדֶה כֵּן יָצִיץ:טז כִּי רוּחַ עָבְרָה בּוֹ וְאֵינֶנּוּ וְלֹא יַכִּירֶנּוּ עוֹד מְקוֹמוֹ:יז וְחֶסֶד יי מֵעוֹלָם וְעַד עוֹלָם עַל יְרֵאָיו וְצִדְקָתוֹ לִבְנֵי בָנִים:יח לְשֹׁמְרֵי בְרִיתוֹ וּלְזֹכְרֵי פִקֻּדָיו לַעֲשׂוֹתָם:יט יי בַּשָּׁמַיִם הֵכִין כִּסְאוֹ וּמַלְכוּתוֹ בַּכֹּל מָשָׁלָה:כ בָּרְכוּ יי מַלְאָכָיו גִּבֹּרֵי כֹחַ עֹשֵׂי דְבָרוֹ לִשְׁמֹעַ בְּקוֹל דְּבָרוֹ:כא בָּרְכוּ יי כָּל צְבָאָיו מְשָׁרְתָיו עֹשֵׂי רְצוֹנוֹ:כב בָּרְכוּ יי כָּל מַעֲשָׂיו בְּכָל מְקֹמוֹת מֶמְשַׁלְתּוֹ בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

יוקרה בשולחן החג • פרס לזוכה • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה