ניהול פנאי ונופש - חוקי הפורום

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
לפני השתתפותכם בפורום, אנא עיינו בכללי הפורום!

הפורום נועד לרכז מידע, שיתופים ורשמים, שאלות ותשובות
בענייני פנאי ונופש, טיולים הופעות, תרבות חרדית, ודאצ'ה לכל המשפחה.

חוקי הפורום:
בנוסף לכללי האתר וחוקי אא"ר, שימו לב לחוקי הפורום דנן

1. דירות נופש:
    פרסום וביקוש דירות נופש וצימרים, מתאפשר בלוח המודעות בלבד.
    משתמש שיפרסם כאן על דירת נופש עלול למצוא עצמו מחוץ לפורום, ללא התראה.

2. סרטים:
    חל איסור על בקשת סרטים וקליפים מכל סוג שהוא.
    משתמש שיבקש סרטון בפורום ייחסם מיידית!

3. משחקי מחשב:
    אין להעלות או לבקש משחקי מחשב.

לשירותכם, מידע וקישורים על לוח המודעות:
  • פרסום מודעות בלוח המודעות הינו בחינם לכלל המשתמשים!
  • בפרסום דירות וצימרים - לא ניתן לפרסם פרטי התקשרות בגוף המודעה, מודעה עם פרטי התקשרות לא תפורסם.
  • רק מנויי פרימיום יכולים ליצור קשר עם מפרסמים בלוח בקטגוריות של נדל"ן ונופש.
  • ניתן לפרסם מודעה ל-30 יום עם פרטי התקשרות בתוכן המודעה, במחיר סמלי של 35 ₪ בלבד.
  • ניתן לפרסם מודעה מודגשת ל-14 יום, במחיר סמלי של 60 ₪ בלבד, כולל פרטי התקשרות גלויים.
  • שימו לב! במודעות ביקוש דירות ודירות להחלפה ניתן לפרסם פרטי התקשרות בגוף המודעה בחינם.

נופש חרדי

משתמש רשום
א. תודה רבה על ריכוז האשכולות המרובים למקום אחד שיתן מענה לכלל הציבור
ב. נראה לי יעזור מאוד לכלל הציבור אם יהיה פה בראש האשכול את הקישור הישיר לאשכול הנופש לציבור החרדי

מדריך הנופש לציבור החרדי
מדריך הנופש לציבור החרדי - להורדה כפי די אף
מדריך הנופש - הוספת פרטים ועדכונים

בהצלחה

אחת מעיר

משתמש צעיר
לפני השתתפותכם בפורום, אנא עיינו בכללי הפורום!

הפורום נועד לרכז מידע, שיתופים ורשמים, שאלות ותשובות
בענייני פנאי ונופש, טיולים הופעות, תרבות חרדית, ודאצ'ה לכל המשפחה.

חוקי הפורום:
בנוסף לכללי האתר וחוקי אא"ר, שימו לב לחוקי הפורום דנן

1. דירות נופש:
    פרסום וביקוש דירות נופש וצימרים, מתאפשר בלוח המודעות בלבד.
    משתמש שיפרסם כאן על דירת נופש עלול למצוא עצמו מחוץ לפורום, ללא התראה.

2. סרטים:
    חל איסור על בקשת סרטים וקליפים מכל סוג שהוא.
    משתמש שיבקש סרטון בפורום ייחסם מיידית!

3. משחקי מחשב:
    אין להעלות או לבקש משחקי מחשב.

לשירותכם, מידע וקישורים על לוח המודעות:
  • פרסום מודעות בלוח המודעות הינו בחינם לכלל המשתמשים!
  • בפרסום דירות וצימרים - לא ניתן לפרסם פרטי התקשרות בגוף המודעה, מודעה עם פרטי התקשרות לא תפורסם.
  • רק מנויי פרימיום יכולים ליצור קשר עם מפרסמים בלוח המודעות.
  • ניתן לפרסם מודעה ל-30 יום עם פרטי התקשרות בתוכן המודעה, במחיר סמלי של 15₪ בלבד.
  • ניתן לפרסם מודעה מודגשת ל-14 יום, במחיר סמלי של 15₪ בלבד, כולל פרטי התקשרות.
  • שימו לב! במודעות ביקוש דירות ודירות להחלפה ניתן לפרסם פרטי התקשרות בגוף המודעה.

פרסמתי מודעה בלוח המודעות, הבעיה שרק בעלי צימרים יכולים לחזור אלי.
אם אני רוצה צימר, אחפש בגוגל. מה שאני רוצה זה המלצה של גולשים בפורום מניסיון שהיה להם בצימר.
הדרישה לפרסם בקשות רק בלוח המודעות מבטלת את אפשרות הייעוץ והסיוע אחד לשני מתוך חוויות שעברנו.
מה עוזר לי שיחזור אלי מישהו שיש לו צימר אם לדוג' היו שם כמה אנשים והחוויה שלהם הייתה גרועה? אני רוצה לשמוע מהאנשים עצמם. חבל שאתם מונעים את זה כי זה כל היופי של פורום איש את רעהו - ייעוץ ועזרה אחד לשני.

מקווה שלא תמחקו את התגובה - ואם כן לפחות תקחו לתשומת לבכם..
תודה

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
פרסמתי מודעה בלוח המודעות, הבעיה שרק בעלי צימרים יכולים לחזור אלי.
אם אני רוצה צימר, אחפש בגוגל. מה שאני רוצה זה המלצה של גולשים בפורום מניסיון שהיה להם בצימר.
הדרישה לפרסם בקשות רק בלוח המודעות מבטלת את אפשרות הייעוץ והסיוע אחד לשני מתוך חוויות שעברנו.
מה עוזר לי שיחזור אלי מישהו שיש לו צימר אם לדוג' היו שם כמה אנשים והחוויה שלהם הייתה גרועה? אני רוצה לשמוע מהאנשים עצמם. חבל שאתם מונעים את זה כי זה כל היופי של פורום איש את רעהו - ייעוץ ועזרה אחד לשני.

מקווה שלא תמחקו את התגובה - ואם כן לפחות תקחו לתשומת לבכם..
תודה
בחיפוש דירות או צימרים ניתן לפרסם בחינם פרטי התקשרות גלויים שכולם יוכלו לחזור אליכם.

נכון, זה לא כמו אשכול, ומן הסתם יהיו הרבה פחות פניות מהציבור הרחב. אבל הניסיון מורה שכל אשכול חיפוש הופך במהרה לפרסום סמוי או גלוי של בעלי הצימרים, כך שגם על 'המלצות' כאלו אין הרבה מה לסמוך בצורה אובייקטיבית.

אני מחפשת מידע על נופש מאורגן בחנוכה , פתחתי על זה אשכול , ומחקו לי אותו וכתבו שזה נוגד את כללי האתר , אני ממש אשמח לדעת מדוע ? במה זה נוגד ?

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L

דוד ברנשטוק

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
למה נחסמו כל אשכולות הבינה מלאכותית??

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה