התייעצות פלטפורמה לפידבקים עבור סופרת מתחילה

מצב
הנושא נעול.

פררו רושה

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
נדרשת הזדהות מלאה מול מנהלי הפורום הספציפי, לי אישית זה פחות התאים ולכן אינני חבר שם היום, אבל הימים שהייתי שם השפיעו על הכתיבה שלי לאין ערוך.
@דוכסוסטוס
אני מזדהה עם הדברים לחלוטין ומיצר על ההחלטה. גם לי זה לא התאים ותחושת ההחמצה מלווה אותי ללא יכולת לעשות משהו בנידון.
נדרשת הזדהות מלאה מול מנהלי הפורום הספציפי, לי אישית זה פחות התאים ולכן אינני חבר שם היום, אבל הימים שהייתי שם השפיעו על הכתיבה שלי לאין ערוך.
אולי תפתחו פורום המיועד למגורשי הפורום:rolleyes:
חבל על כל החומרים שאנו מפסידים:(:(:(

מרחבית

משתמש מקצוען

אולי תפתחו פורום המיועד למגורשי הפורום:rolleyes:
חבל על כל החומרים שאנו מפסידים:(:(:(
'מגורשי הפורום' זה ביטוי לא מדויק, כי המנהלים לא רצו לגרש אף אחד, להיפך. אלא שהם הגיעו להחלטה שחייבים להזדהות בפניהם מסיבות כאלה ואחרות, ולא הסכימו להתפשר.

לגופו של עניין, מסכימה שנוצר מצב די עגום, שניקים וניקיות שהעלו בעבר חומרים מצוינים והדרכות מצוינות לקהל המעוניינים בכתיבה - נותרו בחוץ. ואין בינתיים פיתרון להפסד הזה!

פררו רושה

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
'מגורשי הפורום' זה ביטוי לא מדויק, כי המנהלים לא רצו לגרש אף אחד, להיפך. אלא שהם הגיעו להחלטה שחייבים להזדהות בפניהם מסיבות כאלה ואחרות, ולא הסכימו להתפשר.

לגופו של עניין, מסכימה שנוצר מצב די עגום, שניקים וניקיות שהעלו בעבר חומרים מצוינים והדרכות מצוינות לקהל המעוניינים בכתיבה - נותרו בחוץ. ואין בינתיים פיתרון להפסד הזה!
ידוע.
אבל תכל'ס הם בחוץ.
אמנם מבחירה, אבל ההפסד הוא הפסד.
(אז אולי "נוטשי הפורום")

אסתררר

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
ידוע.
אבל תכל'ס הם בחוץ.
אמנם מבחירה, אבל ההפסד הוא הפסד.
(אז אולי "נוטשי הפורום")
אבל הוא היתרון עולה על החיסרון
אמנם בגלל חובת ההזדהות הפסידו כמה ניקים דומיננטיים
אבל אם לא תהיה חובת הזדהות כל ניק יצטרף וזה יהפוך להיות אא"ר ג'וניור

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיד

א בְּצֵאת יִשְׂרָאֵל מִמִּצְרָיִם בֵּית יַעֲקֹב מֵעַם לֹעֵז:ב הָיְתָה יְהוּדָה לְקָדְשׁוֹ יִשְׂרָאֵל מַמְשְׁלוֹתָיו:ג הַיָּם רָאָה וַיָּנֹס הַיַּרְדֵּן יִסֹּב לְאָחוֹר:ד הֶהָרִים רָקְדוּ כְאֵילִים גְּבָעוֹת כִּבְנֵי צֹאן:ה מַה לְּךָ הַיָּם כִּי תָנוּס הַיַּרְדֵּן תִּסֹּב לְאָחוֹר:ו הֶהָרִים תִּרְקְדוּ כְאֵילִים גְּבָעוֹת כִּבְנֵי צֹאן:ז מִלִּפְנֵי אָדוֹן חוּלִי אָרֶץ מִלִּפְנֵי אֱלוֹהַּ יַעֲקֹב:ח הַהֹפְכִי הַצּוּר אֲגַם מָיִם חַלָּמִישׁ לְמַעְיְנוֹ מָיִם:
נקרא  20  פעמים

אתגר AI

חלון ראווה • אתגר 123

לוח מודעות

למעלה