דרוש מידע פלאפון עם נגן

אברהם בלוך

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
כי אני רוצה נגן שמע [לא וידיאו]בפלאפון
והיום כבר אי אפשר לקשקש שפלאפון הוא רק לשיחות כי ועדת הרבנים עשו פלאפון עם אייגו [תוכנת ניווט]
וחבל שבמקום להתאים לציבור את מה שהוא צריך עם הכשר הגענו למצב שלהרבה מהציבור יש תומך מה שהביא לכניסת השיאומי וכו'

אברהם בלוך

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
זה נגן נורמלי או שאני צריך להיכנס מריגטונים וכדו'
כי בעיקרון ועדת הרבנים לא מאשרים נגן

מוישלה ד.

משתמש רשום
מצאתי קישור ל4*4 זה לא מוזכר שם מילה על נגן
יש בהם נגן רק יש לציין ששתיהם עובדים על דור 4 (אפ אפשרות לדור 3) ולכן 4X4 הוא קצר מאוד בבטריה
אני מכיר מאוד טוב את הFOUR-G ויש שם נגן נחמד אפשר להיכנס גם ישירות וגם דרך ההקלטות (שנכסנתי ישירות הוא נתקע על ההקלטות)
יש לציין ששתיהם עם כשרות של ועדת הרבנים

יהודי זה הכי

משתמש רשום
בלת"ק
ב1MTK יש נגן (כמובן לא נגן בצורה של נגן עם רשימות השמעה, אבל כן עם אפשרות לשמוע שירים ובצורה נורמאלית) וזה פלאפון מהדרין!

משה פפירוב

מלחין ויוצר מוזיקה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
כהיום יש רק טלפון אחד עם נגן שמאושר ע"י ועדת הרבנים
4X4 של חברת ESCOLLS
לא מדוייק.
יש את הטלפון פור 4 שיש בו נגן (בגרסה החדשה)
והוא כשר (וועדת הרבנים אורגינל!)
הנגן נמצא בקיצורי הדרך שם צריך להגדיר קיצור דרך לנגן בכדי שתוכלו להכנס לשיר שמנוגן כעת מהתפריט הראשי
הגישה לנגן לא הכי נוחה כיוון שצריך לפעמים להיכנס דרך המכשיר הקלטה
אבל אפשר לפתוח שירים לפי תיקיות
אפשר לשנות שמות לשירים ותיקיות ולמחוק שירים ותיקיות
וגם אפשר להשתמש עם הנגן בבלוטות שמחובר לטלפון
והאיכות של הבלוטות סבירה בהחלט!
בגדול אני די ממליץ על הטלפון הזה
אבל זה טלפון די חדש ולכן אי אפשר לדעת כמה זמן יחזיק...

ובאשר לנגן שבאסקולס 4X4 לדעתי פחות נוח

מכיוון שאם יצאת מהנגן לתפריט הראשי אי אפשר לחזור אליו ולעצור את השיר בלי להיכנס מחדש בדרך החתחתים: (מכשיר הקלטה, הקלטות, לחזור אחורה, ואז לבחור שיר, ורק אז יעצור את השיר הקודם שבינתיים החריש את כל הסביבה)
ולכן אני אישית מעדיף את הפור 4
תגובה

GBSA

משתמש סופר מקצוען
דיברו כאן קצת על שיואמי,
יש גירסאות ממש כשרות עם קושי גדול מאוד לפריצה.

למשל שיאומי F21S - ללא טאצ' - שהוא עם גירסת אנדרואיד מיושנת. שיש לו גרסאות כשרות מלא מלא ללא אפשרות חיבור למחשב (שזה הנתון הכי משמעותי).
יש למשל גירסא כזו עם נגן - ללא חיבור למחשב - יש כניסה לכרטיס ודרכו אפשר לשמוע נגן. איכות שמע מצויינת - בטריה קצת פחות.
סוג הנגן תלוי בחנויות.
אני מכיר גירסא כזו עם חותמת - אך ככל הנראה היא מזויפת. למרות שלדעתי אין שום בעיה במכשיר הזה.

יש לציין שהוא גירסא די פשוטה של שיואמי.

מוגז כדין

משתמש צעיר
לא מדוייק.
יש את הטלפון פור 4 שיש בו נגן (בגרסה החדשה)
והוא כשר (וועדת הרבנים אורגינל!)
הנגן נמצא בקיצורי הדרך שם צריך להגדיר קיצור דרך לנגן בכדי שתוכלו להכנס לשיר שמנוגן כעת מהתפריט הראשי
הגישה לנגן לא הכי נוחה כיוון שצריך לפעמים להיכנס דרך המכשיר הקלטה
אבל אפשר לפתוח שירים לפי תיקיות
אפשר לשנות שמות לשירים ותיקיות ולמחוק שירים ותיקיות
וגם אפשר להשתמש עם הנגן בבלוטות שמחובר לטלפון
והאיכות של הבלוטות סבירה בהחלט!
בגדול אני די ממליץ על הטלפון הזה
אבל זה טלפון די חדש ולכן אי אפשר לדעת כמה זמן יחזיק...

ובאשר לנגן שבאסקולס 4X4 לדעתי פחות נוח

מכיוון שאם יצאת מהנגן לתפריט הראשי אי אפשר לחזור אליו ולעצור את השיר בלי להיכנס מחדש בדרך החתחתים: (מכשיר הקלטה, הקלטות, לחזור אחורה, ואז לבחור שיר, ורק אז יעצור את השיר הקודם שבינתיים החריש את כל הסביבה)
ולכן אני אישית מעדיף את הפור 4
תגובה
אני גם קניתי אצל סוכן, (כי בין כה האחריות היא תלויה ביבואן, ובפריסה ארצית, למה לפרנס חנות?)
את ה4G
עלה לי 350 נראה לי

כדורי תקשורת

משתמש רשום
לכל המעונין אצלינו מוכרים מכשירים כשרים ועדת הרבנים בלבד בלי חוכמת משתדלים לתת את המחיר הזול ביותר כדורי טיים מינימום מחיר מקסימוס שירות ואמינות ניתן להזמין אצלנו את ה4*4 במחיר 360 כולל 2 מגנים בפריסה ארצית ים -ב"ב -אשדוד -ב"ש 0533191130 לציין שזה דרך פרוג

מקסיקני

משתמש פעיל
לכל המעונין אצלינו מוכרים מכשירים כשרים ועדת הרבנים בלבד בלי חוכמת משתדלים לתת את המחיר הזול ביותר כדורי טיים מינימום מחיר מקסימוס שירות ואמינות ניתן להזמין אצלנו את ה4*4 במחיר 360 כולל 2 מגנים בפריסה ארצית ים -ב"ב -אשדוד -ב"ש 0533191130 לציין שזה דרך פרוג
יש לכם הטבות על ניוד קוים?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  19  פעמים

לוח מודעות

למעלה