טיול בחו"ל פלאפון כשר עם שיחות ללא הגבלה בחו"ל

טמיר ונעלם

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
יש כזה תוכנית של שיחות ללא הגבלה בחו"ל, העיקרון של התוכנית הוא שהסים הוא עם מספר אנגלי ויש לו תפוגה של תקופה די קצרה ויש לו ניתוב של מספר ישראלי, כדי להוציא שיחות צריך להתקשר למרכזיה ואז להקיש את המספר המבוקש, השיחות הם ללא הגבלה,
יש למישהו מידע על התוכנית ואיך עושים זאת?
תודה רבה.

פנינה 99

משתמש סופר מקצוען
השתמשנו בתוכנית של גולן טלקום.
הכל תפקד כבארץ באופן מעולה.
היתה הגבלת שיחות מסוימת אך לא התקרבנו לסיומה.

מור יוסף

משתמש פעיל
יש כזה תוכנית של שיחות ללא הגבלה בחו"ל, העיקרון של התוכנית הוא שהסים הוא עם מספר אנגלי ויש לו תפוגה של תקופה די קצרה ויש לו ניתוב של מספר ישראלי, כדי להוציא שיחות צריך להתקשר למרכזיה ואז להקיש את המספר המבוקש, השיחות הם ללא הגבלה,
יש למישהו מידע על התוכנית ואיך עושים זאת?
תודה רבה.
אפשר לקנות סים זול בחו"ל לשיחות מקומיות ללא הגבלה
ולמרכזייה יש מהאתר הזה:
יש גם יותר זולים
כדאי לדעת שהשיחות דרך המרכזיות הם לא חלקות תמיד.

רמיזא

משתמש מקצוען

מור יוסף

משתמש פעיל
אני רואה שאתם מתמצאים בזה, בנסיעה הבאה שלי אפשר להתייעץ איתכם ? גם לארה"ב יש לכם משהו ?
אין לי התמצאות מיוחדת, אני מחפש באינטרנט.
תמיד כשנוסעים לחו"ל כדאי לקנות סים מקומי, טוקמן (פריפייד בלע"ז) .
רוב הפעמים אפשר לקנות בשדה התעופה או בקיוסק ליד.
חברות הטלפונים מנצלים את זה, כי אנשים כשמגיעים למדינה זרה זה מפחיד אותם , הם חייבים מיד להיות עם פלאפון מחובר.
מי שמסוגל לחכות שעה או כמה שעות עד שהוא משיג את הסים, תמיד יצא לא יותר זול (כדאי לברר לפני הנסיעה מאיזה חברה הכי שווה לקנות, אבל אפשר לקבל גם אינפורמציה בחנות).

כמובן צריך טלפון שקולט סים לא כשר

נערך לאחרונה ב:

מבריק הפלא

משתמש סופר מעניין
מנוי פרימיום
יש בדואר
סתם שנקרא world 8 שעלות הים 5 שקל
ומטעינים כמה רוצים ונשארים עם אותו מספר...

טמיר ונעלם

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
לכל העולם, כלומר, אם אני מתקשר עם הסים הזה למשל מאיטליה לישראל זה יעבוד? דרך מרכזיה? איך זה עובד?

מור יוסף

משתמש פעיל
לכל העולם, כלומר, אם אני מתקשר עם הסים הזה למשל מאיטליה לישראל זה יעבוד? דרך מרכזיה? איך זה עובד?
זה סים של בריטניה ניתן להתקשר מבריטניה לישראל ולכל העולם בלי מרכזיה
עקרונית אפשר גם מאיטליה כי היא באיחוד האירופי, כדאי לקרוא את הפרטים באתר

טמיר ונעלם

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
זה סים של בריטניה ניתן להתקשר מבריטניה לישראל ולכל העולם בלי מרכזיה
עקרונית אפשר גם מאיטליה כי היא באיחוד האירופי, כדאי לקרוא את הפרטים באתר
לא הסתדרתי באתר,
נראה לך שמשווייץ זה גם יעבוד? שוייץ לא נמצאת באיחוד הארופי.

מור יוסף

משתמש פעיל
לא הסתדרתי באתר,
נראה לך שמשווייץ זה גם יעבוד? שוייץ לא נמצאת באיחוד הארופי.
אכן שוייץ לא באיחוד
השאלה לאן אתה נוסע
אם אתה נוסע לשוייץ תקנה סים מקומי בשוייץ אם אתה נוסע לאיטליה תקנה סים מקומי באיטליה
לשוייץ יש את זה:
יש כנראה עוד, לא בדקתי

קליינר

משתמש רשום
השכרת טלפונים לחו"ל במחירים מעולים 0527695813
יש להם גם פלאפון כשר עם הודעות SMS

מור יוסף

משתמש פעיל
יש אפשרות גם להזמין סים מקומי של חו"ל בארץ
אבל צריך לבדוק מחירים של השיחות לארץ.
אם המחירים יקרים מידי, אפשר להתקשר דרך מרכזייה או לקנות בחו"ל סים מחברה אחרת
כפי שכתבתי, השיחות דרך המרכזיות אינם חלקות, יש תקלות, והשמע גם הרבה פעמים בדיליי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה