סלולר פלאפון טוב!

אין כזה פרופיל של רטט.
אם יהא צורך אבצע צילום מסך של הפרופילים
אצלי , זה לא נותן אפשרות של רטט , אולי יש לנו שני מכשירים שונים ?
בשביל רטט צריך לעשות ככה: בתפריט הראשי של הפרופילים לבחור באחד מהבאים: כללי/שקל/פגישה/חוץ>לבחור בהתאמה אישית>להכנס לסוג התראה>לבחור רטט בלבד. ואפשר גם לבחור בתפריט הראשי של הפרופילים, פגישה.

שלמה ה

משתמש רשום
שלום וברכה!
אשמח לדעת על פלאפון מומלץ אם האופציות הבאות:
1. קליטה טובה
2. יכולת לרשום אנשי קשר ללא הגבלת אותיות
3. יכולת לרשום הערות/מייל/כתובת וכדו' באיש קשר
4. פנס חזק
5. עם אפשרות סינכרון אנשי קשר
6. לוח שנה מפורט,
7. העברת קבצים דרך בלוטוס
8. רקעים אישיים
9. חיפוש חכם
10. נגן רגיל (ולא שנכנסים דרך הקלטה וכדו')

כדוגמת ה c2 וכדו'
תודה רבה!

ציפוש tzipi

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
קניתי היום את הQ3 אחרי המלצות
ואני לא מצליחה להבין איך מחפשים בו אנשי קשר, יש אפשרות לחפש לפי השם ולא רק לפי המספר?
אם אני פשוט רושמת בחיפוש זה מחפש לפי מספר בלבד, וזה לא נח בכלל

שלמה ה

משתמש רשום
אוקי!
ראיתי שיש נוקיה 235 אשמח לשמוע עליו חוות דעת
לפי מה שנראה הוא מונה את כל מה שרשמתי למעלה
אם כי ישנם דברים שלא רשום - כדוגמת העברת קבצים בבוטוס
שאת זה אני מאמין שיש כמו ב c2

ציפוש tzipi

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
כשאני נכנסת לאנשי קשר, כדי לחפש- אני מתחילה להקיש, וזה קולט לי מספרים במקום אותיות
לדוגמא אני מנסה לכתוב את האות ע', לוחצת פעמיים על 9, זה כותב לי 99 ומביא לי את כל המספרים שיש בהם 99.
אני רוצה לחפש לפי האותיות, שיביא לי את כל מי שמתחיל בא', ב' וכולי
אצלכם זה עובד רגיל?
מעניין איפה הבעיה

יעקב הרמתי

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
לידיעתכם ברשימה הנפתחת הזאת יש אפשרות לבחור אפשרות ע" גלילה עם החץ
ואפשר פשוט להקיש 1, 5, או 6!
כך זה ברוב הרשימות בטלפונים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קג

א לְדָוִד בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי וְכָל קְרָבַי אֶת שֵׁם קָדְשׁוֹ:ב בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי וְאַל תִּשְׁכְּחִי כָּל גְּמוּלָיו:ג הַסֹּלֵחַ לְכָל עֲוֹנֵכִי הָרֹפֵא לְכָל תַּחֲלֻאָיְכִי:ד הַגּוֹאֵל מִשַּׁחַת חַיָּיְכִי הַמְעַטְּרֵכִי חֶסֶד וְרַחֲמִים:ה הַמַּשְׂבִּיַע בַּטּוֹב עֶדְיֵךְ תִּתְחַדֵּשׁ כַּנֶּשֶׁר נְעוּרָיְכִי:ו עֹשֵׂה צְדָקוֹת יי וּמִשְׁפָּטִים לְכָל עֲשׁוּקִים:ז יוֹדִיעַ דְּרָכָיו לְמֹשֶׁה לִבְנֵי יִשְׂרָאֵל עֲלִילוֹתָיו:ח רַחוּם וְחַנּוּן יי אֶרֶךְ אַפַּיִם וְרַב חָסֶד:ט לֹא לָנֶצַח יָרִיב וְלֹא לְעוֹלָם יִטּוֹר:י לֹא כַחֲטָאֵינוּ עָשָׂה לָנוּ וְלֹא כַעֲוֹנֹתֵינוּ גָּמַל עָלֵינוּ:יא כִּי כִגְבֹהַּ שָׁמַיִם עַל הָאָרֶץ גָּבַר חַסְדּוֹ עַל יְרֵאָיו:יב כִּרְחֹק מִזְרָח מִמַּעֲרָב הִרְחִיק מִמֶּנּוּ אֶת פְּשָׁעֵינוּ:יג כְּרַחֵם אָב עַל בָּנִים רִחַם יי עַל יְרֵאָיו:יד כִּי הוּא יָדַע יִצְרֵנוּ זָכוּר כִּי עָפָר אֲנָחְנוּ:טו אֱנוֹשׁ כֶּחָצִיר יָמָיו כְּצִיץ הַשָּׂדֶה כֵּן יָצִיץ:טז כִּי רוּחַ עָבְרָה בּוֹ וְאֵינֶנּוּ וְלֹא יַכִּירֶנּוּ עוֹד מְקוֹמוֹ:יז וְחֶסֶד יי מֵעוֹלָם וְעַד עוֹלָם עַל יְרֵאָיו וְצִדְקָתוֹ לִבְנֵי בָנִים:יח לְשֹׁמְרֵי בְרִיתוֹ וּלְזֹכְרֵי פִקֻּדָיו לַעֲשׂוֹתָם:יט יי בַּשָּׁמַיִם הֵכִין כִּסְאוֹ וּמַלְכוּתוֹ בַּכֹּל מָשָׁלָה:כ בָּרְכוּ יי מַלְאָכָיו גִּבֹּרֵי כֹחַ עֹשֵׂי דְבָרוֹ לִשְׁמֹעַ בְּקוֹל דְּבָרוֹ:כא בָּרְכוּ יי כָּל צְבָאָיו מְשָׁרְתָיו עֹשֵׂי רְצוֹנוֹ:כב בָּרְכוּ יי כָּל מַעֲשָׂיו בְּכָל מְקֹמוֹת מֶמְשַׁלְתּוֹ בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

יוקרה בשולחן החג • פרס לזוכה • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה