התייעצות פינוי בינוי בבני ברק

אלי קניג

משתמש חדש
האנשים סביבו זה אומר עובדים שלו?
כמה זה משפיע עליו? אם הוא אמין והוא הבעלים אז מה הבעיה?
כי ביררתי אצל דייר מפתח תקוה שהוא בנה שם תמ"א והוא טען לי שויינגוט עשה עבודה מושלמת כולל הפרטים הקטנים
אתה יכול לתת לי דוגמא של פרויקט לא ריווחי שהוא נכנס אליו?
אני מברר לתועלת עסקת פינוי בינוי שהוא נותן הצעה כרגע
תודה
מכיר אותו מקרוב
איש מוצלח ואמין מאוד
אשמח לעזור
אפשר ב
a4357123

אלי קניג

משתמש חדש
הוא עושה רושם של אמינות אבל האנשים מסביבו לא בדיוק עושים את הרושם הזה.
הוא לוקח פרויקטים שאין בהם רווחיות בכלל וזה מדאיג אותי מאד.
בסוף הוא לא בנה בחיים פרויקט מא עד ת פינוי בינוי וזה תורה שלימה שלא כל אחד מבין בזה
לא יודע למה אתה חושב כך
היה עכשיו כמה פרויקטים שהיו אם רווח אבל לא כ"כ גדול ווינגוט לא הסכים לקחת
יש לו עכשיו יותר מ12 פרויקטים בבני ברק שהוא ממש לפני סגירה
מדובר בפרויקטים ממש גדולים

דאון

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
לא יודע למה אתה חושב כך
יש לו גם פרויקטים סגורים?
איפה?

לאה דבורץ

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אני עבדתי כאדריכלית עם נרקיס ועם שלמה טיטל
שניהם עושים עבודה מאד רצינית!!
עכשיו אני עובדת על פרויקט דובק בב"ב עם נרקיס
כל הפרויקט במחשבה על הדיירים, לתת כמה שיותר, תכנון הכי טוב שאפשר, חומרים מצוינים,
משקיע מאד גם בנראות
פגישות עם מהנדס-אכפת לו באופן אישי שיבנו את הסלון בצורה שיהיה אפשר להרחיב על חשבון המרפסת וכד'.

• תודה
Reactions: szn

הנדלניסט

משתמש פעיל
לא יודע למה אתה חושב כך
רואים בגדול שיש לך כאן אינטרסים די ברורים

הנדלניסט

משתמש פעיל
אתה לא מגיב לגופו של עניין,
הוא לא הביא נתונים בכלל שנוכל להגיב לגופו של עניין
וסתם לכתוב עליו דברים ללא ראיות או זה לא אינטרס ברור?
אני לא כתבתי נגדו אלא כתבתי שהוא בונה בניין ראשון בב"ב בעליה השנייה והוא מגיע מתחום הביצוע ולא מתחום היזמות.
כמו כן שמעתי שהוא בנה עוד בניין בפתח תקווה כקבלן ולא יזם על אף שמשווקים שהוא יזם שם.
היזם והקבלן זה 2 סוגי אנשים
ראיתי פרויקטים שהוא נכנס אליהם שהם לא ריווחים ולכן איני מבין איך הוא נכנס אליהם

דאון

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אני לא כתבתי נגדו אלא כתבתי שהוא בונה בניין ראשון בב"ב בעליה השנייה והוא מגיע מתחום הביצוע ולא מתחום היזמות.
כמו כן שמעתי שהוא בנה עוד בניין בפתח תקווה כקבלן ולא יזם על אף שמשווקים שהוא יזם שם.
היזם והקבלן זה 2 סוגי אנשים
מבדיקה יסודית שעשיתי ווינגוט אכן בנה בפתח תקוה 2 פרויקטים של תמ"א 38 והוא היה שם גם היזם, הוא מכר את הדירות
באחד מהם לפי הבנתי הוא קנה את הפרויקט מיזם אחר
פרויקט אחד ברחוב פינס והשני ברחוב חפץ חיים
נ.ב. שמעתי את הנ"ל מדייר שגר ברחוב פינס שאמר לי שמאוד נהנה מהשירות והאמינות
בנוסף הוא התחיל לבנות לפני מספר חודשים בהעליה השניה, ומתחיל לבנות בעוד כשלושה חודשים בהמכבים
הוא מקדם בנוסף מספר פרויקטים בעיר ברחוב אבוחצירה, דנגור, אורליאן, ועוד (לא הגעתי לכולם)
אז בבקשה תכתוב לאחר שאתה בודק

b454

משתמש חדש
מה הפירוש ראיתי פרויקטים, -אתה יזם שהציעו לך גם את הפרויקט או סתם חובבן והחלטת שזה לא ריווחי,
אתה יודע כמה עולה לו בניה?
ראית את הדו"ח אפס שלו?
איך אתה יכול להחליט מה ריווחי בשבילו ומה לא?
אתה חושב שהוא החליט לפתוח עמותת חסד,

וגם מה הבעיה בזה שנכנס לפרויקט שמבחינתך לא ריווחי?

הנדלניסט

משתמש פעיל
מבדיקה יסודית שעשיתי ווינגוט אכן בנה בפתח תקוה 2 פרויקטים של תמ"א 38 והוא היה שם גם היזם, הוא מכר את הדירות
באחד מהם לפי הבנתי הוא קנה את הפרויקט מיזם אחר
מבירור שלי הוא היה קבלן מבצע של 2 פרויקטים של תמ"א 38/1 בפתח תקווה והיזם פשט רגל והוא היה חייב לו כסף ולכן הוא קיבל את הפרויקט. יכול להיות שאני טועה אבל זה מה שאמרו לי
פרויקט אחד ברחוב פינס והשני ברחוב חפץ חיים
נ.ב. שמעתי את הנ"ל מדייר שגר ברחוב פינס שאמר לי שמאוד נהנה מהשירות והאמינות
בנוסף הוא התחיל לבנות לפני מספר חודשים בהעליה השניה, ומתחיל לבנות בעוד כשלושה חודשים בהמכבים
הוא מקדם בנוסף מספר פרויקטים בעיר ברחוב אבוחצירה, דנגור, אורליאן, ועוד (לא הגעתי לכולם)
אז בבקשה תכתוב לאחר שאתה בודק
אני לא כתבתי נגדו אלא רק הסברתי שלפעמים צריך ניסיון בבניה של פרויקט מא-ת בשביל לדעת עלויות באמת ואיך לתמחר פרויקט

הנדלניסט

משתמש פעיל
מה הפירוש ראיתי פרויקטים, -אתה יזם שהציעו לך גם את הפרויקט או סתם חובבן והחלטת שזה לא ריווחי,
אתה יודע כמה עולה לו בניה?
ראית את הדו"ח אפס שלו?
איך אתה יכול להחליט מה ריווחי בשבילו ומה לא?

וגם מה הבעיה בזה שנכנס לפרויקט שמבחינתך לא ריווחי?
אענה בצורה מאד ברורה
1. אני מכין דוחו"ת 0 לפרויקטים בבני ברק
2. אני יודע כמה עולה בניה
3. פרויקט שבדקתי והרווחיות שלו הוא 8% לא יהיה ריווחי לאף יזם אחר
אני חושב שיש התלהבות של יזם חדש שלוקח הכל בלי לבדוק יותר מדי ובלי לדעת לתמחר טוב
4. יזם שנכנס לפרוקיט לא ריווחי לא יקבל ליווי בנקאי וצריך לממן לבד או בריביות גבוהות ושם מתחיל המפולת של המזומנים.

לסיכום: מי שמכיר את היזמים שבקשיים כיום בבני ברק הנמצאים לקראת פשיטת רגל מבין למה אני מזהיר כאן את הציבור כי הדירה שלכם הוא הנכס שלכם ולא תתנו לכל מיני הרפתקנים לשחק עמו.

אלי קניג

משתמש חדש
יש לו גם פרויקטים סגורים?
איפה?
הנה קישור לאתר שלו

דאון

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אני חושב שיש התלהבות של יזם חדש שלוקח הכל בלי לבדוק יותר מדי ובלי לדעת לתמחר טוב
אתה יכול לתת דוגמא ספציפית של פרויקט לא ריווחי שהוא לקח?

דאון

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יודעים מי הקבלן בבנין שמתחילים לבנות בשפת אמת, וכמה עולים שם דירות עכשיו?
כמדומני יזם בשם לבקוביץ
אין לי מידע לגבי מחירים, ממליץ לעבור בשטח ולנסות ליצור קשר ישירות עם החברה ללא תיווך

הנדלניסט

משתמש פעיל
הנה קישור לאתר שלו
לפי האתר הוא סיים בניה בפרויקט אחת בלבד ברחוב פינס 13 של פרויקט תמ"א 38/1 בסה"כ שכל הבניין כלל 18 דירות מה שאומר שכנראה שהוא הוסיף 6-8 דירות. אצלנו קוראים לזה שיפוצניק

דאון

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
לפי האתר הוא סיים בניה בפרויקט אחת בלבד ברחוב פינס 13 של פרויקט תמ"א 38/1 בסה"כ שכל הבניין כלל 18 דירות מה שאומר שכנראה שהוא הוסיף 6-8 דירות. אצלנו קוראים לזה שיפוצניק
למיטב הבנתי הוא סיים עכשיו גם בחפץ חיים
אף אחד פה לא חלק על זה שהוא יזם מתחיל, שאלו פה על האמינות וכן איזה פרויקטים לא ריווחיים הוא לקח

אסטרטגיה נדלן

משתמש פעיל
1. אני מכין דוחו"ת 0 לפרויקטים בבני ברק
אתה שמאי?
פרויקטים של וינגוט? או פרויקטים אחרים שאין לך את הנתונים שלו אלא של הלקוחות שלך,
2. אני יודע כמה עולה בניה
השאלה האם אתה יודע כמה עולה לקבלן ביצוע, למשל וינגוט עצמו,
1. איזה פרויקט למשל?
2.אולי יודע תוספות שיקבל שם שאתה לא יודע,
3.ואם בונה על עליית מחירי בדירות ויכניס לו רווחיות,
לסיכום: מי שמכיר את היזמים שבקשיים כיום בבני ברק הנמצאים לקראת פשיטת רגל מבין למה אני מזהיר כאן את הציבור כי הדירה שלכם הוא הנכס שלכם ולא תתנו לכל מיני הרפתקנים לשחק עמו.
וסתם לקינוח:

• תודה
Reactions: szn

אולי מעניין אותך גם...