התייעצות פיזותרפיה אצל מלכה שמיר

sunshay

משתמש פעיל
תינוקת פגית בת 7 חודשים 5 מתוקן מטופלת בפיזיותרפיה של התפתחות הילד (מכבי)
לא רואה מידי התקדמות מלפני חודש אז אובחנה כבת 3 חודשים מבחינה התפתחותית
אשמח אם תוכלו ליעץ לי אם לא מוקדם מידי ללכת למלכה שמיר
או שכדאי לנסות למצות את הפיזיותרפיה מטעם הקופה
(בשיחה איתה אמרה שאפשר לבוא אבל נשמעה קצת ספקנית לגבי התועלת)
האמת שמרגישה שהפיזו בקופה לא מספיק מקצוענים
ואני רוצה שעין מיומנת ומקצועית כ"כ תראה אותה ותעריך את המצב שלה באמת..
אשמח לעצתכם

גולדשטין

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
אף פעם לא מוקדם מידי בשביל ללכת למלכה. אפשר להגיע אליה גם בגיל יום.
וגם אם לא הולכים לסדרה ארוכה, בפעם הראשונה שתצאי ממנה תרגישי שאת מחזיקה משהו אחר בידיים,
יש לה ידי זהב ולב ענק ופשוט חבל על כל יום.
מה שעושים בקופה בחצי שנה, היא עושה בחצי שעה.
מניסיון עם שני ילדים, שניהם במקביל לטיפול בקופה. אין אין אין השוואה.

sunshay

משתמש פעיל
אף פעם לא מוקדם מידי בשביל ללכת למלכה. אפשר להגיע אליה גם בגיל יום.
וגם אם לא הולכים לסדרה ארוכה, בפעם הראשונה שתצאי ממנה תרגישי שאת מחזיקה משהו אחר בידיים,
יש לה ידי זהב ולב ענק ופשוט חבל על כל יום.
מה שעושים בקופה בחצי שנה, היא עושה בחצי שעה.
מניסיון עם שני ילדים, שניהם במקביל לטיפול בקופה. אין אין אין השוואה.
ואוו תודה רבה ממש על התשובה המפורטת
נשמעה קצת קצרת רוח, זה האופי בדר"כ?
(רוצה לדעת כדי להתכונן נפשית;))

חמג

משתמש מקצוען
אפשר לשאול את מלכה ישירות,
היא תותחית ברמת על, לא קצרת רוח רק הסגנון דיבור שלה קצת מהיר.
מפגש אחד אצלה חוסך המון מפגשים בקופה, רק לא נראה לי שהיא מקבלת עוד.

ואם את הולכת עליה קחי בחשבון כוחות נפש לבכיות של הילד...

גולדשטין

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
היא ממש לא קצרת רוח, היא נעימה וטובה,
יכול להיות שהיא הייתה באמצע טיפול כשהתקשרת.
מה שכן, היא עניינית, עושה את העבודה.

מה שכדאי לדעת לפני שבאים:
לפעמים הטיפול לא נעים לילד והוא בוכה, זה קשה לאמהות, היא לא מתרגשת ויש כאלה שקשה להן להכיל את זה.
עדיין, לדעתי, עדיף שהילד יבכה את החצי שעה ויחסוך הרבה מאוד קשיים בעתיד. אפשר להתווכח על זה, זוהי דעתי.

רותי ינאי.

צילום מקצועי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
אני הייתי אצלה במקביל לטיפול מטעם הקופה
אין אין אין מה להשוות
אצלה הרגשתי איבחון מדויק
נתנה לי כלים לעזור
הבחור התחיל לזחול ממש מיד אח"כ
בקופה ישבנו על מזרון וחיכינו שהוא ירצה ויסכים
והיא פשוט עובדת!
היא היתה מהממת
אני ממליצה מאוד

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה