בטחוני פיגוע באלעד

מצב
הנושא נעול.

כח רצון

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
עד ראיה מספר: ישבתי ברכב, המחבל ניגש אלי עם הגרזן, נאבקתי והצלחתי לאחוז בקצה הגרזן כך שהוא לא הצליח לתקוע את זה בי, ואז המחבל נפל על הרצפה התייאש ממני וברח! ואוו איזה נס!!!

rabin

מנהל קהילת אוטומציה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
עכשיו עכשיו באבטליון בעיר אלעד
המחבל רץ
במצוד אחריו המשטרה ואזרחים חמושים.

יולי בולי

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
D I G I T A L
עכשיו עכשיו באבטליון בעיר אלעד
המחבל רץ
במצוד אחריו המשטרה ואזרחים חמושים.
יואווו איה פחד
תושבי אלעד בבקשה ממכם תישארו בבתים
שלא יהיו עוד פגיעות בנפש בבקשה
הורים שיש להם ילדים שלומדים בישביות באלעד תבקשו מהם להישאר בשטח הישבה
ולא להסתובב, מספיק כדור אחד לא עלינו בשביל להרוג

rabin

מנהל קהילת אוטומציה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
הפצוע קל משוחרר

יואב אבן: הפצוע הקל מהפיגוע באלעד שפונה לבית החולים בילינסון עם חבלה ביד, צפוי להשתחרר בדקות הקרובות.

הכל טוב????

משתמש רשום

ניצול הפיגוע: "הדפתי את הגרזן של המחבל, זרקנו עליו טשולנט רותח"​

דוד, מהעיר אלעד ניצל מהטבח שביצעו המחבלים בעיר, הוא מספר לכתבנו יענקי פרבר על רגעי הדרמה, ועל הנס הגדול שהתרחש לו; "שני המחבלים החזיקו גרזן ביד, הדפנו אותם"​

יענקי פרבר | בטחוני5.5.2022 | 22:39

דוד עמר, תושב העיר אלעד, ניצל בנס מהטבח הנורא שהתרחש הערב בעיר אלעד, בו נרצחו שלושה תושבים במכות גרזן אכזריות.
דוד מספר ל'בחדרי חרדים': "שני מחבלים החזיקו גרזנים, היינו באמצע לאכול טשולנט בתוך הרכב, המחבלים הגיעו מכל צד ברכב, חבר שלי זרק על אחד המחבלים את המנה שלו, האוכל היה חם והמחבל נכווה אז הוא נהדף, ואני פשוט תפסתי לו את המקל של הגרזן, הצלחתי לדחוף אותו, והוא עף שלושה צעדים אחורה. ואז המחבל שוב השני שוב ניסה להכות את חבר שלי, אבל חבר שלי הדף אותו והם עזבו אותנו".
עוד מספר דוד: "רצינו לאכול בפארק, אבל היה נראה שיש שם הרבה ילדים אז אמרנו אחד לשני שנאכל ברכב. יש לנו כאבים ביד, דממנו בגלל הזכוכיות של חלומות הרכב, ברוך השם הצלנו, המחבלים ראו שאנחנו נלחמים אז הם חיפשו קורבנות אחרים".
דוד כתב הערב בחשבון הטוויטר שלו, מיד אחרי הניסיון לרצוח אותו: ‏"הייתי בפיגוע באלעד. המחבלים הגיעו מולי ועוד חבר לבד עם גרזנים ענקיים. כל היד שלי דם אבל ניצלתי בנס. ברוך השם".
בחדרי חרדים

נערך לאחרונה ע"י מנהל:
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה