דרוש מידע פטנטים "שהינו רוצים" לפרקטיקה בחיים...

מ הלוי

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
סוג של שעון שמראה לפני שדרשן מתחיל לדבר - כמה זמן הוא עומד לדבר...
זה היה יכול להיות רעיון מעולה, רק שהבעיה היא שגם הדרשן עצמו לא יודע כמה זמן הוא הולך לדבר....

אחת111

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
מישהו משועמם, עבר פה על כל האשכול, והוציא את כל מה שהיה נראה בעיניו דברים רלוונטיים לביצוע, חלקם קיימים כמובן, וצויינו. קדימה
מכונת קיפול כביסה--

avinewborn

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai
מישהו משועמם, עבר פה על כל האשכול, והוציא את כל מה שהיה נראה בעיניו דברים רלוונטיים לביצוע, חלקם קיימים כמובן, וצויינו. קדימה
פח מחליף שקיות (מתוך הקובץ) כבר קיים:

2OR

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
איך עושים את זה?
תודה מראש

חיבור לוויפי הביתי,
אפליקציה בטלפון שלהם, ואתה מדליק/מכבה מרחוק, קובע תרחישים וכו'
זה בעצם כמו שלט שמחובר לאינטרנט.

מיריומה

משתמש מקצוען

חיבור לוויפי הביתי,
אפליקציה בטלפון שלהם, ואתה מדליק/מכבה מרחוק, קובע תרחישים וכו'
זה בעצם כמו שלט שמחובר לאינטרנט.

אפשר דרך המחשב או חייבים טלפון חכם?

פנסאית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
ביום שזה יוצא אני קונה ראשונה.
שואב אבק יש לי אבל זה גדולר ומסורבל .
ףלהורים שלי היה פעם שואב קטן ממש (אומנם לא גבוה אבל כמו הסיומת של המטאטא )וזה היה נטען וכך לא היו צריכים לעבוד עם חוט משתרך.....
דייסון

פנסאית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
שבב שניתן לחבר לכל חפץ ויהיה אפשרות "להתקשר" לזה כשמחפשים אחריו
יש דבר כזה שמצממדים לפריט וישנה אפליקציה. כשהפריט נעלם נכנסים לאפליקציה והוא מכוון אותך לשםם

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
סוג של שעון שמראה לפני שדרשן מתחיל לדבר - כמה זמן הוא עומד לדבר...
קוראים את זה "שעון חול".
הדרשן יכול לדבר כל עוד החול נופל. למשועממים מומלץ לעקוב אחרי החול הנופל כלפי מטה כדי לא להרדם.

נתיי

משתמש פעיל
רכבת קלה כמו בירושלים שתהיה בבני ברק ותיהיה על עמודים (כמו ביציאה מהתחנה מרכזית הישנה בתל אביב) לאורך הרחובות מרבי עקיבא מכון מור לר' עקיבא חזון איש ומשם עד נחמיה כל נחמיה עד עזרא ועד השומר, עד התחנה המרכזית שתוקם בסמינר כהנא לדעתי יפתור את כל בעיות התחבורה בבני ברק 3 דקות מקוקה קולה למכון מור מטורף
יהיה אפשר לתלות מנורות רחוב חוטי חשמל וכדו' בפנים ממש מושלם

ygy

משתמש מקצוען
חשבתי על זה לפני שנים, אף פעם לא מצאתי את הזמן לפתח את זה.
עד שביום בהיר אני רואה פרסום של רכבת ישראל שהוסיפו את זה לאפליקציה שלהם, התייאשתי.
באוטובוסים עוד לא עשו זאת. הנה תורך להקדים אותם

אם לא תשאל איך תדע

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
רכבת קלה כמו בירושלים שתהיה בבני ברק ותיהיה על עמודים (כמו ביציאה מהתחנה מרכזית הישנה בתל אביב) לאורך הרחובות מרבי עקיבא מכון מור לר' עקיבא חזון איש ומשם עד נחמיה כל נחמיה עד עזרא ועד השומר, עד התחנה המרכזית שתוקם בסמינר כהנא לדעתי יפתור את כל בעיות התחבורה בבני ברק 3 דקות מקוקה קולה למכון מור מטורף
יהיה אפשר לתלות מנורות רחוב חוטי חשמל וכדו' בפנים ממש מושלם
פינוי בינו לעיר יהיה יותר קל, יותר מהיר, ויותר יעיל.
:rolleyes: ;) :p

נערך לאחרונה ב:

טוב מאוד

משתמש מקצוען
מתג שמחברים לילדים וכשלוחצים על OFF הם פשוט נרדמים!
בלי כל הסאגה של 'אני צמא' 'אני צריך לשירותים' 'תביאי לי עוד פעם מים' 'הוא צבט אותי' 'את צריכה לחתום לי' ועוד ועוד כיד הדמיון הטובה על הילדים.
פשוט בשעה היעודה נלחץ על המתג והם ירדמו ברוגע ובשלווה (שלי, כן?!)
בשביל זה אני שמה להם מקרנצ'יק ומיד כשנגמר הם נרדמים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמב

א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  39  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה