פורים תשפ''א

סטודיו ישר

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
בעבר חיפשתי את כל הבנים (וגם אחינים) שלי לנחנחים, מכנסי דגמח- לא משנה איזה, חולצה לבנה או גופיה לבנה ארוכה, על הציצית צירתי האש לי הציצית כשרה כך שלא צריך עוד אחת.... כיפה ננח יש בכל חנות , פאות- להשקיע בהם אבל ההיפך מכל יום, פשוט להשקיע בלבלגן אותם... ההשקעה הכספית היחידה- מגפונים מTOGO עלו לי 30 שח בסוף עונה, היה מושלם!!!!!!! השגתי גם טנדר וצילמנו אותם. אה ושכחתי הכנתי להם גם קמע ... קצת מדבקות לאופניים לפורים לחלוקת משלוחים וכו...
יש מצב שתעלי שוב את התמונה של הנח נח
זה לא נפתח לי והבן שלי חולם על זה השנה
תודה

מלכי עיאש

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
מוכרת או משכירה תחפושת של 2 נסיכות ונסיך לילדות בנות שלוש וחצי וחמש והנסיך בערך שנתיים
וכן מוכרת/משכירה תותיות/כפריות לילדות בנות שנתיים וחצי וארבע
ויש לי גם גמדי בודד לגיל שנתיים מהגן אם מעניין למישהיא
בני ברק
איך אפשר ליצור איתך קשר?

שרה עטיל

משתמש מקצוען
אשמח לתמונה להשראה של הנחנח- התמונה חסומה.
כמוכ מחפשת להשכיר או לקנות תחפושת מאבטח
אשמח למי שתוכל לעזור

תירצה

משתמש חדש
מעלה שוב,
3 תחפושות של ליצנים מושקעות!!! כולל הכלל!!!
לפרטים batyacb שטורדל גימייל .com

קבצים מצורפים

• ליצן.jpeg
    ליצן.jpeg
    KB 335.7 · צפיות: 22
  • ליצנים.jpeg
    ליצנים.jpeg
    KB 383.5 · צפיות: 21

5498

משתמש חדש
אין לי מושג. זה גיסתי מכינה את התחפושת הזו.
אתן לך טלפון באישי. צרי איתה קשר.
למרות שהיא עושה בעיקר לכמויות, אבל תשאלי אותה לגבי בודד...
הי , אם גיסתך עדין מכינה את התחפושת בונבון . אשמח לקבל את מס' הטלפון שלה . תודה

נ.ג

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
יש מצב שתעלי שוב את התמונה של הנח נח
זה לא נפתח לי והבן שלי חולם על זה השנה
תודה
בשמחה, מקווה שעדיין רלונטי
אני מחפשת השנה לרבארל'ך, הבנים לילדים עם ציצית משובצת והבנות לאמא וסבתא עם שאל וכו'.., אין לי עדיין כלום, יש למישהי רעיונות ומקומות שניתן למצוא שם צציות וכיפות?

קבצים מצורפים

• נ נחים.jpg
    5 MB · צפיות: 15

נ.ג

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
בשמחה, מקווה שעדיין רלונטי
אני מחפשת השנה לרבארל'ך, הבנים לילדים עם ציצית משובצת והבנות לאמא וסבתא עם שאל וכו'.., אין לי עדיין כלום, יש למישהי רעיונות ומקומות שניתן למצוא שם צציות וכיפות?
אני לא יודעת למה זה לא עולה נורמלי, מי שיודעת לתת הדרכה להעלות בצורה טובה, אני אשמח

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה