כללי פורום לקורל..

ותמיד לבחור

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י good_say;312526:
אישיות, אחד אפס! ;)
וואו וואו וואו, אכן....
מודה בכפיפת ראש...

רק הרשו לי לציין בשפה רפה, כי אני, בשונה מאישיות, קצת חששתי מאנשי קורל הישנים והטובים והנוסטלגיים וה..ברר...שמרניים...
אי לכך הלשון הזהירה בה נקטתי בנ"ל...
אגב, יתכן ומומלץ לך להצטייד במטריה, אישיות מוכשרה...:D

יצאתי מזה בשלום איכשהו?...:rolleyes::(;)

ותמיד לבחור

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י אישיות;312523:
אם יש לי פלאפון אין לי צורך בטלפון חוגה,
אם יש לי GPS אין לי צורך במפה מרוטה,
אם יש לי רב קו אין לי צורך בכרטיסיה עתיקה...
וסליחה על החריזה הלא משובחה.
אוקי, סורי, התעמקתי קצת יותר, ו...
קורה ולעיתים יש איזה שביל זניח שדפקא אליו אתה נזקק להגיע, והוא לא מופיע בGPS, כך שאתה נאלץ לפשפש בקרבי הבגאז' ולתור אחר המפה הישנה והטובה, שהיא ורק היא תובילך אל היעד...
נדיר, אבל קורה!!!

נמשל?
יצירת ברקוד, לדו'...
אה? אה? אה? :D:D:D

(בסוגרי סוגריים: וואו, לא האמנתי שמישו יצליח להוציא ממני מילה טובה על הקורל ז"ל... מי היה מאמין...)

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
איזה רמה. שאפו.

prog

מנהל ראשי
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
אז ככה. לגבי הפורום, יהיה פורום מיוחד לקורלסטים. קצת סבלנות.
לגבי הדיון על קורל.

קורל לא נעלמת! ולא זאת אלא שהם מתאמצים מאד להשתדרג ולהשאר מקבילים לאדובי.
בגרסא החדשה של קורל אין שום חסרון מול האינדיזיין למשל.
אם פעם המילה קורל הגניבה לי מיידית תחושות בטן של כבדות, בעיות עם עברית וכו'
הגרסה החדשה שלהם משוכללת מאד, בנויה לעבודה על מאות עמודים עם קישורים לקבצי תמונה (כמו אינדי), גם נושא העברית עובד חלק.
תוכנת קורל שהיתה עד לפני מספר חודשים תחת אחריות קרט, כעת נהיתה עצמאית, וקורל העולמית פתחו סניף רשמי בשם 'קורל ישראל'.
לפני כחודש הם פתחו אתר רשמי.
www.corel.co.il

לדעתי, קורל הותיקה מנסה להשתדרג ולהתמודד יפה עם תוכנות אדובי, בשלב זה הם עובדים נכון. ימים יגידו!

חיים.

israelm24

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
אני אישית עובד עם קורל כבר די הרבה זמן (גירסה X4), יש להם עוד מה לשפר ולתקן בעיקר בקטע של סגירת קבצים עם שקיפויות והצללות, יש עם זה הרבה בעיות.. ויש עוד כמה באגים קטנים, כמו למשל שליטה על רוחב אות מתוך כמה בתוך תיבת טקסט אחת.. ועוד...

israelm24

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
(זה לא נותן לי לערוך משום מה..)

אגב, ציינו כאן קודם שישנה אפשרות ליצירת ברקוד בקורל, יש למישהו אפשרות להסביר לי איך?

אחד העם

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
בקורל 14 (המונח כעת תחת ידי וכך גם ב11) כנס לשונית edit\insert barcode
פעל שם לפי התיבת דו שיח
קל ופשוט

תקשורת

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
CM- - -
לא אכנס עכשיו לפרטי הדקויות של משפטיך, הם כוללניים מדי, מוגזמים מדי, בוטים מדי ונראה שהם לא נכתבו אחרי בדיקה מקפה אלא מתוך מעט הרגשת אגוצנטריות מופרזת
מה שביצם נשמע מדבריך: אלו האמנים, יוצרי "ליגת העל" ברי ומוכרח שהם על קורל, באילוס' רק משחקים טטריס, ועוד לומדים את הכללים....
לא יודע כלום על אחרים, לא מכיר אותך, ולא אף אחד אחר ממשתמשי קורל (טוב, כמעט) אבל היו זמנים, שבקורסים ישבנו ולמדנו "קורל" ואח"כ גם השתמשנו בה, ואז ישבנו, ועשינו שעות נוספות אחרי שעות העבודה, ולמדנו להכיר את הצעירה המצליחה של אדובי (בתחילה למדנו לאמר, אי לוס טריי טור... ואח"כ אייתנו...).
ואז החלטנו שהגיע הזמן לקפוץ למים. ובפרויקט הבא פתחנו אותה, וניסינו שלא לחפש את הפקודות של קורל, וניסינו להתרגל לממשק שונה, לסביבת עבודה חדשה, וגם היו כמה פעמים שהתייאשנו, סגרנו והתחלנו מתחילה. פעם בקורל... ואז מגיע זמן שאומרים :מי מחזיק אותו על המחשב בכלל??" שכחנו אותו !!!
, עברו הזמנים הזמנים הללו, קורל זה פאסה. באמת התפלאתי שעוד לא קברו אותו, עכשיו הבנתי ששכחו ואתו בחדר הקירור...

start

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
תקשורת, נסחפת אבל ברצינות...
יש לי שאלה, משהו פעם הכין גלופות ושערים לספרי קודש על אילוסטרייטור??
לכי תשווי עבודה כזו על קורל לעומת אילוס ותעדכני בתוצאות...
לא מזלזלת באילוס, אבל במחילה, עם הקורל ניתן להוציא עבודות מושלמות במהירות וביעילות!
ללקוח לא משנה היכן נבנתה העבודה, הכי חשוב: התוצאה!

ותמיד לבחור

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י start;312775:
יש לי שאלה, משהו פעם הכין גלופות ושערים לספרי קודש על אילוסטרייטור??
כן, אני!!!
ממש כהגדרתך, בקלות ובמהירות...:p;):p

אולם מאידך, מעולם לא ניסיתי זאת בקורל, כך ש... :confused:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה