עזרה פורום חדר המתנה - גברים

כישרונית מהלכת

משתמש רשום

׳קבוצת תמיכה - חדר המתנה ראשוני׳​

קבוצה סגורה לנשים בהמתנה ראשונית מעל שנתיים. בבקשת ההצטרפות יש לציין את הפרטים הבאים: שם מלא, נייד, כתובת, מספר שנות נישואין. ההשתתפות בקבוצה מותנית בהשתתפות פעילה ושמירה על דיסקרטיות. [הכניסה לנשים בלבד עם ניק פעיל של לפחות 30 הודעות תוכן ברחבי האתר].

יהודי חרד לדבר ה'

משתמש רשום
מנוי פרימיום

׳קבוצת תמיכה - חדר המתנה ראשוני׳​

קבוצה סגורה לנשים בהמתנה ראשונית מעל שנתיים. בבקשת ההצטרפות יש לציין את הפרטים הבאים: שם מלא, נייד, כתובת, מספר שנות נישואין. ההשתתפות בקבוצה מותנית בהשתתפות פעילה ושמירה על דיסקרטיות. [הכניסה לנשים בלבד עם ניק פעיל של לפחות 30 הודעות תוכן ברחבי האתר].
אני בקשתי לעשות קבוצה של גברים

יהודי חרד לדבר ה'

משתמש רשום
מנוי פרימיום
רציתי לשמוע אם יש ביקוש לפתוח קבוצה ובמקום לקבל תגובות מאנשים אם יש ביקוש אז אני מקבל פה כל הזמן תודה ושכוייח

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

love it

משתמש חדש
שמעתי פעם (לא בטוח שזה נכון) שיש אדמור שממש מומחה לענינים האלו ידוע לכם מי?

מאיר עלי באבא

משתמש פעיל
למעשה אין ביקוש?

צ'אלמרית

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
רציתי לשמוע אם יש ביקוש לפתוח קבוצה ובמקום לקבל תגובות מאנשים אם יש ביקוש אז אני מקבל פה כל הזמן תודה ושכוייח זה מושב ליצים פה?
אנשים שעושים ליקיים זה כי הם מזדהים איתך או מבינים את הצורך שלך. הם איתך
לא קשור למושב לצים. אף אחד לא עשה פה פרצוף צוחק

יהודי חרד לדבר ה'

משתמש רשום
מנוי פרימיום
לאחר ברכת הדרך מ @הכלבויניק אנחנו רוצים לבדוק היתכנות לפתיחת פורום ייעודי לגברים ממתינים (מאותגרי פוריות כמובן) בדומה לפורום חדר המתנה
אם יש מי שמרגיש שזה יכול לעזור לו ומעוניין להצטרף למיזם כמובן שבאנונימיות מוחלטת אשמח אם ישיב בהודעה פרטית
לחסומים - תייגו אותי ואחזור אליכם
אפשר גם לשלוח מייל דרך הקישור שבחתימה
אני רוצה להצטרף לקבוצה זו ובס"ד איש לרעהו יעזרו ולאחיו יאמר חזק

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
אני רוצה להצטרף לקבוצה זו ובס"ד איש לרעהו יעזרו ולאחיו יאמר חזק

אשמח להצטרף

הוא הגיב כך:
חוזר שוב
מי שמוכן לנהל את הרישום ולאסוף שמות של ניקים מוזמן לפנות אלי למייל moshikfly שטרודל ג'ימייל

יהודי חרד לדבר ה'

משתמש רשום
מנוי פרימיום
יש לנו ב"ה כבר כמה שרוצים להצטרף לקבוצה זו
רק דרוש לנו מתנדב שיודע איך פותחים כזה קבוצה
אם מישהו ממכם יודע איך פותחים קבוצה אז נשמח מאוד שהוא יעדכן פה
תודה רבה לכל מי שרוצה להצטרף ואני מקווה שלא יצטרכו לפתוח את הקבוצה הזאת
כי יהיה לכולם בשורות טובות אמן

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה