עזרה פורום חדר המתנה - גברים

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
יש לנו ב"ה כבר כמה שרוצים להצטרף לקבוצה זו
רק דרוש לנו מתנדב שיודע איך פותחים כזה קבוצה
אם מישהו ממכם יודע איך פותחים קבוצה אז נשמח מאוד שהוא יעדכן פה
תודה רבה לכל מי שרוצה להצטרף ואני מקווה שלא יצטרכו לפתוח את הקבוצה הזאת
כי יהיה לכולם בשורות טובות אמן
תפנה ל @הכלבויניק עם רשימת הניקים ואם יש לך כמות מספיקה - הם יפתחו לך קבוצה

יהודי חרד לדבר ה'

משתמש רשום
מנוי פרימיום
סתם שאלה תאורתית, למה שגברים ישתפו פעולה בנושאים האלה ? האם יהיה להם נעים בזה לשתף לשאול ?
מילא נשים, מרגישות בנוח לשתף כל מי שבמצב שלהם ואם זה קבוצה סגורה אז הם מרגישות חופשי לשאול, לדבר, לספר, ולשתף.
אבל גברים ?! מה הם יספרו ? שאישתי עשתה ........ ומה אפשר לעשות או לאיזה רופא ללכת ?
זה נראה לי קצת פחות יזרום :unsure:
יש ארגונים של אלמנות ויתומים
יש ארגונים לאבות שיש להם נוער נושר ל"ע ויש עוד המון ארגוני תמיכה לאנשים שעוברים דברים קשים בחיים
הם עושים פעם בתקופה שבת התחזקות וכו' אבל למי שאין לו ילדים ומתמודד עם זה בטיפולים או בהתרוצציות אצל רופאים אין מי שיתמוך בו נפשית, יש היום ברוך ה' הרבה ארגונים שעוזרים עם היעוץ והטיפולים אבל אני לא יודע על ארגון שעוזר ותומך נפשית, אם מישהו פה יודע על ארגון כזה שאני מחפש אשמח שיעדכנו אותי
תודה רבה!

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
יש ארגונים לאבות שיש להם נוער נושר ל"ע ויש עוד המון ארגוני תמיכה לאנשים שעוברים דברים קשים בחיים
הם עושים פעם בתקופה שבת התחזקות וכו' אבל למי שאין לו ילדים ומתמודד עם זה בטיפולים או בהתרוצציות אצל רופאים אין מי שיתמוך בו נפשית, יש היום ברוך ה' הרבה ארגונים שעוזרים עם היעוץ והטיפולים אבל אני לא יודע על ארגון שעוזר ותומך נפשית, אם מישהו פה יודע על ארגון כזה שאני מחפש אשמח שיעדכנו אותי
תודה רבה!
יש את ארגון מגדיל ישועות שיש לו עלון שבועי או חודשי, לא זוכר בדיוק שמדבר על אמונה וביטחון. וכן הוא עושה מסיבות לפורים וחנוכה ושמחת בית השואבה וטיולים לזוגות שמחכים לילדים

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
תודה רבה!
אולי תשאל את בוני עולם?

יהודי חרד לדבר ה'

משתמש רשום
מנוי פרימיום
יש את ארגון מגדיל ישועות שיש לו עלון שבועי או חודשי, לא זוכר בדיוק שמדבר על אמונה וביטחון. וכן הוא עושה מסיבות לפורים וחנוכה ושמחת בית השואבה וטיולים לזוגות שמחכים לילדים
יש לך פרטים אודות הארגון מגדיל ישועות
איפה אפשר ליצור איתם קשר?
תודה רבה!

עטלף

משתמש פעיל
יש לך פרטים אודות הארגון מגדיל ישועות
איפה אפשר ליצור איתם קשר?
תודה רבה!

יהודי חרד לדבר ה'

משתמש רשום
מנוי פרימיום
גם אני אשמח מאוד אך לצערי אין מישהו שיעשה משהו
אני לא יזם או חברמן שיכול לפתוח קבוצות
בקושי אני יכול לשלוח מייל......................
אני מבקש בתחנונים אם יש מישהו שעובר את התקופה הזאת והוא רוצה להצטרף לקבוצה והוא יודע איך פותחים כזה קבוצה אז נשמח מאוד שיעשה את זה, אני מקווה שיש פה מישהו כזה אחרת אפשר לנעול את האכול הזה כי זה סתם ביטול זמן
בהזדמנות זו אודה לכל מי שרצה לשתף איתנו פעולה ולהצטרף לקבוצה ולתת אימון אחד בשני,תודה רבה לכולכם!

שמוא דו

משתמש פעיל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה