דרוש מידע פופקורן נכנס באף של הילד-האם להיכנס להיסטריה?

HMB

משתמש פעיל
הדרך המהירה (לא מידי נעימה)
להושיב את הילד על שיש / שולחן
להקיף את פיו עם השפתים של המבוגר- ולשוף בעוצמה רבה (פווווווווווווווווו עוצמתי)
האויר יצא בתעופה מאף של הילד כולל החפץ הזר.
אין לי הרבה ידע בנושא
אבל בהחייאה מלמדים לא לעשות כזה דבר כי זה יכול לפוצץ את הריאות.
החייאת מבוגר-נשיפה מלאה
החייאת ילד-חצי נפח ריאות
החיאאת תינוק-רק חלל פה

ממליצה בכל אופן ללכת ישר לבית חולים.

נערך לאחרונה ב:

גרעין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
נראה לי שכל מה שקשור לריאות זה סכנת חנק. איך לא שלחו אתכם לבית חולים?

הדס99

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אם טרם לא נותנים מענה מיידי, וממילא רוב הסכוי שמשם זה לבית חולים,
כדאי לקבל הפניה מקופ"ח למיון (דרך הטלפון - מיון היברידי) וללכת לשם כבר עכשיו

שליח ציבור

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
הילד שלי הכניס בגיל קטן קשיו לאף .....במיון היינו בדיוק רבע שעה ב"ה...ביצענו לפי הוראת הרופא את התרגיל שצויין למעלה קוראים לזה בשפה הרפואית" נשיקת הורים ".
חסמתי את הנחיר הפתוח הצמדתי את הפה שלי הרמתית לפה שלו ונשפתי בחוזקה....הרופא הסביר לי לעשות את זה בלי הרבה דרמה כדי שהילד שלי יהיה משוחרר וישתף פעולה ...נשיפה קצרה חזקה ולסתום בלחיצה את הנחיר התקין ....ב"ה הקשיו טס החוצה ....

משתמש משודרג

משתמש סופר מקצוען
הילד שלי הכניס בגיל קטן קשיו לאף .....במיון היינו בדיוק רבע שעה ב"ה...ביצענו לפי הוראת הרופא את התרגיל שצויין למעלה קוראים לזה בשפה הרפואית" נשיקת הורים ".
חסמתי את הנחיר הפתוח הצמדתי את הפה שלי הרמתית לפה שלו ונשפתי בחוזקה....הרופא הסביר לי לעשות את זה בלי הרבה דרמה כדי שהילד שלי יהיה משוחרר וישתף פעולה ...נשיפה קצרה חזקה ולסתום בלחיצה את הנחיר התקין ....ב"ה הקשיו טס החוצה ....
בפיקוח רופא בזמן אמת, זה משהו אחר....

שליח ציבור

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
לא רואה שום סיבוך שיכול לצאת מזה ...במיוחד שזה פופקורן...ולדעתי אין שום חשש שזה יתפוצץ זה ממש מופרךךך

החכם מכולם החלופי

משתמש מקצוען
נו? ומה הסוף?
הפופרוקן מתבשל לו עדיין
ועכשיו ברצינות וודאי שצריך להתייחס לזה אבל איך אנשים מגיעים לכאלו רעיונות של חנק וכו'
זה סך הכל גרעין קטן של פופקורן יושבת אמא עם הבן שלה בטרם בשעות הלילה וצריכה לקבל כאלו הודעות "מרגיעות"
בבקשה לקחת כל דבר בפופורציות האמיתיות

DvoraVidman

משתמש סופר מקצוען
הפופרוקן מתבשל לו עדיין
ועכשיו ברצינות וודאי שצריך להתייחס לזה אבל איך אנשים מגיעים לכאלו רעיונות של חנק וכו'
זה סך הכל גרעין קטן של פופקורן יושבת אמא עם הבן שלה בטרם בשעות הלילה וצריכה לקבל כאלו הודעות "מרגיעות"
בבקשה לקחת כל דבר בפופורציות האמיתיות
יושבת אמא בטרם באמצע הלילה ושוקלת לברוח....
צריכה לדעת למה להתייחס ברצינות לתפקיד. זה הכל.

לפעמים בשם ההרגעות כותבים פה כאלה שטויות.
שלא לדבר שלחלק מהכותבים אין מושג לא בגידול ילדים ולא ברפואת חירום

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה