דרוש מידע פגע וברח - לאה סמילנסקי

חיים ולדר סיפר לפני תקופה סיפור דומה בקול חי ואח"כ עלו אנשים לשידור שעברו את אותו דבר בדיוק.
וואו באמת לא מזמן ניסיתי להיזכר בסיפור כזה שהיה בזמנו ולא ממש הצלחתי להיזכר בפרטים.
יש מצב שאת מעלה קצת פרטים...

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
הכי מפחיד לחשוב על זה שיש כאלו אנשים באמת!! והם מסתובבים ממש בינינו..
חיים ולדר סיפר לפני תקופה סיפור דומה בקול חי ואח"כ עלו אנשים לשידור שעברו את אותו דבר בדיוק.
ובאמת אין מה לעשות עם ההפרעה הנפשית הזו. שום דבר לא עוזר( של האמא בסיפור)מפחיד
וואו באמת לא מזמן ניסיתי להיזכר בסיפור כזה שהיה בזמנו ולא ממש הצלחתי להיזכר בפרטים.
יש מצב שאת מעלה קצת פרטים...
אין לי מושג אם לזה הכוונה, אני בכ''א קראתי את זה באחד מספרי ''אנשים מספרים על עצמם''.
הסיפור הוא על בחור שהיה בטוח שהוא הכי מושלם, והכי מתמיד, והכי והכי והכי...
עד כדי כך שמסופרים שם כל מיני נקודות מחייו בישיבה שנראים מאד מוזר אבל בעיניו זה פשוט היה די ברור שתמיד הוא הכי הכי. והוא גם לא חשש אף פעם לומר זאת כעובדה מוגמרת.
וככה זה המשיך גם לאחר הנישואים, אשתו סבלה מזה לא קצת, עד שיום אחד הוא קיבל משרה כר''מ ושם דווקא מול התלמידים שלו הכל התפוצץ והוא פוטר, הוא ניסה למצוא מקום אחר אבל מהר מאד הבינו במי מדובר והוא נשאר בבית.
העניין הזה נגמר בצורה כואבת אבל כמה שהיה כואב ככה הדרך החדשה שלו הייתה בריאה יותר.
זה פחות או יותר הסיפור. (כמובן בגדול ולא כפי שהוא מסופר שם בפרוטרוט)

קיץ

משתמש פעיל
אין לי מושג אם לזה הכוונה, אני בכ''א קראתי את זה באחד מספרי ''אנשים מספרים על עצמם''.
הסיפור הוא על בחור שהיה בטוח שהוא הכי מושלם, והכי מתמיד, והכי והכי והכי...
עד כדי כך שמסופרים שם כל מיני נקודות מחייו בישיבה שנראים מאד מוזר אבל בעיניו זה פשוט היה די ברור שתמיד הוא הכי הכי. והוא גם לא חשש אף פעם לומר זאת כעובדה מוגמרת.
וככה זה המשיך גם לאחר הנישואים, אשתו סבלה מזה לא קצת, עד שיום אחד הוא קיבל משרה כר''מ ושם דווקא מול התלמידים שלו הכל התפוצץ והוא פוטר, הוא ניסה למצוא מקום אחר אבל מהר מאד הבינו במי מדובר והוא נשאר בבית.
העניין הזה נגמר בצורה כואבת אבל כמה שהיה כואב ככה הדרך החדשה שלו הייתה בריאה יותר.
זה פחות או יותר הסיפור. (כמובן בגדול ולא כפי שהוא מסופר שם בפרוטרוט)
לא נראה לי שזה קשור.
הסיפור היה על אב משפחה ןהיחס שלו לילדיו.

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
לא נראה לי שזה קשור.
הסיפור היה על אב משפחה ןהיחס שלו לילדיו.
מתכוונת לסיפור של ולדר? או לספר שמצוין כאן?
בסיפור של ולדר מסופר של שתי חזיתות בתחילה בישיבה ואחר כך במשפחה.-כך בכ''א עד כמה שזכור לי.

ר

רק ילדה;)

אורח
לביטוי הזה יש הרבה משמעויות.

אחת מהם היא של נרקסיסט: פוגע. בורח.
חוזר לזירה כאילו לא היה.
לא נווטל אשמה על כלום...

פגע וברח-
זה רק הצצה לחיי מי שעובר את הגיהנום הזה. כי בלתי אפשרי לומר הכל.
תברחו....
זה יהיה גדול עליכם.

וכו'.

חיוששש

משתמש מקצוען
@bat 7 הוצאת לי את המילים מהפה...
אני פותחת את האשכול
ומתארת לעצמי שיהיה כתוב על מישהו שפגע ברכב שלכם והוא ברח ועכשיו מה הלאה.....??!!

ישתבח שמו

משתמש פעיל
ספר מיוחד ומלא רגש. ו..כן הוא גם עצוב כמו החיים לפעמים וחשוב להכיר במציאות. מומלץ בחום!!! אני לא יכולתי להניח מהיד

שיפי פוקסמן

תיכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
יש מישהו מירושלים שרוצה להחליף אותו (לצמיתות, או בהשאלה) בעד ספר אחר?
יש לי את "כל הנחלים הולכים" של ח. לוברבום
"אדמה פראית" של מ. קינן
ו-3 האחרונים של ליבי קליין (להשאלה, לא לצמיתות)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה