דרוש מידע פארק מיני ישראל

Libby-design

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
חול המועד פסח שאלנו את משמרת השבת (והלכנו... )
כך שבטח יותר משבועיים.
בעבר אכן המקום היה פתוח בשבת ואת הפעילויות המעניינות היו מביאים דווקא בשבת.
לא יודעת ממתי סגור, חושבת שחבל שלא פרסמו את זה לטובת הציבור החרדי.

this my name

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
צפה בקובץ המצורף 936378
המידע מגוגל, זה לא אני המצאתי...
אני אומרת שבוודאות הם לא שמרו שבת כי יש לי אפשרות לקנות כרטיסים מוזלים ובדקתי את זה והיה כתוב שמחלל שבת.
אולי זה מידע שמפרסמים בכוונה בבין הזמנים כשהחרדים מבררים?
צריך לשאול במשמרת השבת, ידעו להגיד אם אפשר ללכת לשם.
אני בברור בדקתי שנה שעברה והם אמרו שהם סגורים, אחרת לא הייתי הולכת....
יש מצב שהם עדכנו את זה באינטרנט רק לפני שבועיים

tamar_ya

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
מישהו יודע אם יש כרגע 4 כרטיסים ב119 במקום?
מתלבטים אם לקנות דרך כאל ב45 ש"ח.........

אפרת 10

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
שמעתי שקנו את המקום הזה אנשים משלנו או שהם הפכו לשותפים, לכן המקום השתדרג עבור חרדים.
(לא הייתי שם בעצמי אבל כך שמעתי ממישהי שהיתה שם)

יוסף מ.

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
מחכים לעדכון ממישהו שהיה שם עכשיו בבין הזמנים
לעדכון אם יש שיפור על ייצוג דברים קדושים יותר
וכן על מצב פריצות וכדו'

SHILATI

משתמש מקצוען
עכשיו אני רואה שרשום שלפני שבועיים השעות השתנו.
עד לפני שבועיים בוודאות היה מחלל שבת.
צריך לבדוק אם זה מידע אמיתי שהתחילו לשמור שבת.
כבר הרבה זמן שומר שבת, אנחנו ראינו לפני מספר חודשים
המוצגים טעונים שיפור

הדס בגן

משתמש רשום
מקום יפה
לפני כשנה וחצי היו הרבה דברים חשמליים שלא עבדו.
אולי העניין סודר שווה בדיקה.

הייתי לפני 3 שנים.היה נפלא. בחודש אב השנה נסעתי שוב והתאכזבתי קשות. המקום מוזנח. הצמחיה לא מסודרת.
כל המקומות שהיו בהם מים, כמו מפרץ אילה, נמל חיפה עכשיו יבשים ושוממים. אין רכבל, אין מכוניות שנסעו בכביש 6.
היה שדה תעופה פעיל, אין רכבת שנוסעת כמו בעבר. האנשים שהיו בכותל ועוד..נעלמו, אולי נפטרו. עושה רושם שאין להם ענין לטפח את המקום ולכן עברו להיות שומרי שבת בשנה האחרונה כדי להרויח על החרדים. לא מגיע להם...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה