תעסוקה לילדים פאן פארק בית שמש

מ....

משתמש פעיל
יש למישהו למכור כרטיסים לתושבי בית שמש להיום?

הינוקא

משתמש חדש
מעוניינים לקנות כרטיסים ליום חמישי כ"ה אב
בין השעות 21:00-23:00

שרה UI/UX

משתמש מקצוען
יוצרי ai
למכירה 4 כרטיסים לפאן פארק
יום חמישי בין השעות 13:00 - 11:00 בבוקר
15 ש"ח לכרטיס

שרה UI/UX

משתמש מקצוען
יוצרי ai
יש שם מתקנים לילדים גדולים כמו אומגה, קיר טיפוס, טרמפולינה עם מגלשה גבוהה ממש וכו'
מתקנים לילדים קטנים יותר כמו גלגל עם קרונות, מטוסים שעולים ויורדים ספינת פיראטים וכו'
ומתחם לקטנטנים עם בריכת כדורים, מתנפחים מכל מיני סוגים וכו'
יש הרבה פינות ישיבה עם ספסלים נמוכים ושולחנות

היינו שם היום והילדים שלי נהנו מכל רגע!
אני מוכרת את הכרטיסים לבוקר חמישי כי אני עובדת ורק אחרי שקנינו השגנו גם כרטיסים לצהריים

noams

משתמש רשום
יש שם מתקנים לילדים גדולים כמו אומגה, קיר טיפוס, טרמפולינה עם מגלשה גבוהה ממש וכו'
מתקנים לילדים קטנים יותר כמו גלגל עם קרונות, מטוסים שעולים ויורדים ספינת פיראטים וכו'
ומתחם לקטנטנים עם בריכת כדורים, מתנפחים מכל מיני סוגים וכו'
יש הרבה פינות ישיבה עם ספסלים נמוכים ושולחנות

היינו שם היום והילדים שלי נהנו מכל רגע!
אני מוכרת את הכרטיסים לבוקר חמישי כי אני עובדת ורק אחרי שקנינו השגנו גם כרטיסים לצהריים
אני מעוניין עוד רלוונטי?
noams7160 ג'ימייל.קום

%IOO

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי

אני מעוניין עוד רלוונטי?

אם זה לא רלוונטי
לי יש 5 ליום רביעי

למכירה 5 כרטיסים לפאן פארק
75 ש"ח (15 כל כרטיס)
ליום רביעי כ"ד אב בין השעות 11:00-13:00
זה למשפחות - התשלום מגיל שנתיים כולל מלווה.

%IOO

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
שלי לא רלוונטי יותר
תודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה