התייעצות פאות

שוקולד עילית

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הוצע לי עבור פאה יחסית חלקה שרציתי עליה יבוש טבעי עם שיער יותר פריזי שתי אופציות-
או להחליף חצי מהסקין לסקין מתולתל אבל הבעיה שזה מתנפח יותר מהר
או לעשות פרפל (משהו כזה) סוג של תלתול עם חומר שאמור להחזיק לתמיד
יש למישהי מידע עבורי מה מומלץ

שוקולד עילית

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מישהי?
אני מפחדת שהיא המליצה לי על התלתול רק כי זה יותר זול מהחלפת סקין
פאניות בקהל?

שפרה ר.

משתמש רשום
מה שהציעו לך זה פרמינג - תלתול כימי, זה בעצם כמו לעשות לשיער רגיל החלקה קבועה (בכיוון ההפוך), רק שבניגוד לשיער רגיל הפאה לא ממשיכה לצמוח ולכן זה נשאר לנצח. בסוף ככה התלתלים נשארים הכי חזק וטוב, אבל זה כבר לא פאה טבעית אלא מעובדת, וגם יש לזה מראה פחות טבעי. השאלה מה יותץר חשוב לך - המראה הטבעי או המראה המתולתל

שוקולד עילית

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מה שהציעו לך זה פרמינג - תלתול כימי, זה בעצם כמו לעשות לשיער רגיל החלקה קבועה (בכיוון ההפוך), רק שבניגוד לשיער רגיל הפאה לא ממשיכה לצמוח ולכן זה נשאר לנצח. בסוף ככה התלתלים נשארים הכי חזק וטוב, אבל זה כבר לא פאה טבעית אלא מעובדת, וגם יש לזה מראה פחות טבעי. השאלה מה יותץר חשוב לך - המראה הטבעי או המראה המתולתל
אני רוצה מראה טבעי
היא אמרה לי שלהחליף סקין זה ינפח לי את השיער תוך שלושה ימים
הפרמינג נראה שיער מעובד????
זה יראה תלתלים מעובדים? או טבעי

120161

משתמש מקצוען
בתי המתולתלת רצתה פאה שתזכיר מעט אותה
הפאנית אמרה שחשוב מאד שהחלק העליון יהיה חלק והשאר מתולתל
הפאה יפה מאד אבל גם ככה דורשת חפיפה לעיתים קרובות ומריחת חומרים.

שפרה ר.

משתמש רשום
בפרמינג את חוסכת את הטיפול המאסיבי יותר וגם ההתנפחויות הן פחות, אבל המראה פחות טבעי. זה יכול להראות טוב מאוד, אבל לא מראה טבעי, וקחי בחשבון שאם את לוקחת פאה טבעית ועושה לה את זה - השיער שלה כבר לא יהיה טבעי אף פעם

שוקולד עילית

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
זה הופך לשיער מעובד ופחות טוב?
מבריק וכזה?
ואין דרך חזרה מזה?
אני מפחדת שזה יהרוס לי את הפאה כי היא ממש שכנעה אותי שזה עדיף

שפרה ר.

משתמש רשום
אם זה נעשה כמו שצריך הפאה תראה טוב, אבל היא כבר לא תהיה שער לא מעובד, ואין דרך חזרה מזה (כמו שאין דרך חזרה מהחלקה אורגנית... תמיד יהיה אפשר לעשות לה החלקה, אבל היא לא תראה כמו עכשיו). לי המליצו לא לעשות את זה... אבל שובזה כן חוסף את ההתנפחות והטיפול המאסיבי יותר בפאה בייבוש טבעי.
אני לא פאנית - אז אל תסמכי רק עלי, אבל זה מה שאני יכולה לומר לך מבירור שעשיתי בנושא

חוי שטרן

משתמש חדש
כפאנית אני יכולה לומר שבאמת מי שרוצה פאה תלתלים יבוש טבעי ברוב הפעמים היא תצטרך לחפוף הרבה את הפאה כי זה דבר שמתנפח וזה בעיקר תלוי באיכות השיער שהפאנית מכרה לך ולכן הדבר שהכי חשוב בפאה זה איכות השערה שלא תתנפח ותחזיק תנועה למשך זמן

לגבי הפרמננט זה חומר כימי חריף שעושה תנועה קבועה לפאה כמו שרוצים אך בהחלט זה קצת יראה אולי לא טבעי זה תלוי לאיזה פאנית הולכים.ואגב אם הפאה שלך משיער ברזילאי לכאורה הפרמננט לא יחזיק על זה כי שיער שכבר עבר עיבוד מסוים
אם תרצי את או כל אחת מוזמנות תמיד להתייעץ איתי באישי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה