דרוש מידע עשיתם איטום חיצוני לאחר רטיבות? מחכים לשמוע כמה עצות בעניין

נני5

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עברנו את הסיוט של רטיבות, אבל בתקרה. אנחנו קומה אחרונה עם רעפים, ולמרות זאת סבלנו מאוד מרטיבות.
שנה שעברה הזמנו חברת איטום, הם בדקו את האיזורים שבהם היתה רטיבות, ואטמו הכל.
בינתיים - שקט. אני מקווה מאוד שזה באמת יאריך ימים, ולא יחזור שוב.
כדאי לקרוא למישהו מקצועי, ולשאול בטלפון הצעת מחיר. מי שאמר לי מחיר מיד - לא לקחתי אותו, כי הוא קבע מחיר מבלי לראות את השטח, ולדעתי - כשהוא יגיע למקום הוא יתחיל להגיד שזה עולה יותר. העדפתי את מי שאמר מיד 'בלי לראות את השטח, אי אפשר לקבוע מחירים'.

bekkiback

משתמש מקצוען
עברנו את הסיוט של רטיבות, אבל בתקרה. אנחנו קומה אחרונה עם רעפים, ולמרות זאת סבלנו מאוד מרטיבות.
כדאי לקרוא למישהו מקצועי, ולשאול בטלפון הצעת מחיר. מי שאמר לי מחיר מיד - לא לקחתי אותו, כי הוא קבע מחיר מבלי לראות את השטח, ולדעתי - כשהוא יגיע למקום הוא יתחיל להגיד שזה עולה יותר. העדפתי את מי שאמר מיד 'בלי לראות את השטח, אי אפשר לקבוע מחירים'.

עזרת לי מאד

מחכה לעוד תגובות

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
אצלינו הצטברו מים על הרצפה
איש איטום מקצועי שהזמנו יעץ לנו לאטום את הקירות מבחוץ (אבן ירושלמית)
הוא התיז חומר כלשהו ואטם חריצים וב"ה בשנה האחרונה שקט...
כן.
מתיזים סיקה שקופה, וזה מחזיר את המים נחוצה, כמו למרוח שכבת לקה על הבנין, (יתכן וזה מתבלה קצת עם השנים, תלוי בעוצמת השמש וכו').
חשוב מאד להתיז לחץ מים חזק קודם על הקיר להסרת אבק וחתיכות רופפות.
לא תמיד זה זול, לרוב זה מצריך סנפלינג, ולפעמים עוד תיקוני חריצים עם תשלובות סיקה שונות.
מכיר מישהו אלוף בירושלים שמבצע עבודות כאלו.

נעמי רבקה

משתמש פעיל
כן.
מתיזים סיקה שקופה, וזה מחזיר את המים נחוצה, כמו למרוח שכבת לקה על הבנין, (יתכן וזה מתבלה קצת עם השנים, תלוי בעוצמת השמש וכו').
חשוב מאד להתיז לחץ מים חזק קודם על הקיר להסרת אבק וחתיכות רופפות.
לא תמיד זה זול, לרוב זה מצריך סנפלינג, ולפעמים עוד תיקוני חריצים עם תשלובות סיקה שונות.
מכיר מישהו אלוף בירושלים שמבצע עבודות כאלו.

סילר.
אפשר את הטלפון?
שמענו שעל קיר אבנים ירושלמיות לא תמיד עוזר בגלל הבליטות המרובות של האבן. באמת סיוט
מה בערך המחיר? סדר גודל?

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
סילר.
אפשר את הטלפון?
שמענו שעל קיר אבנים ירושלמיות לא תמיד עוזר בגלל הבליטות המרובות של האבן. באמת סיוט
מה בערך המחיר? סדר גודל?
אשלח פרטים בפרטי.
שני המקומות שנעשו הם אבנים ירושלמיות (היכן שאני גר ובדירה של אחותי), הם באמת מצריכים עבודה דקדקנית ומרגיזה, (הם גם אבנים שנוטים לספוג נוזלים).
לא יודע על מחיר, צריך לשאול אותו, תלוי בהרבה פרמטרים.

bekkiback

משתמש מקצוען
תודה לכולם.

מי שיש לו פרטי התקשרות עם בעלי המקצוע שייתן לי בפרטי

שוב תודה!!

Chagit Weksler

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
האחים זכאי עושים עבודה מעולה באיטום, וגם לוקחים אחריות.
בירושלים.

בן המלאך

משתמש פעיל
יש לי גם בעיה מעין זו ב"ב
האם יש למישהו ניסיון והמלצות למומחה לאתר את הבעיה ולסדר את זה ?

מתוק מדבש

משתמש מקצוען

הייתי שמחה לקבל פרטים על החברה. אנחנו גם בפרשיייה הזו.

Chagit Weksler

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אין לי מושג, נסי לברר מולם.

איילת שלו

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
גם אני אשמח לקבל את הפרטים של חברת האיטום לגג רעפים. תודה

113570

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
גם אני אשמח לקבל את הפרטים של חברת האיטום לגג רעפים. תודה
רעפים אלי
0532208000
נוצר לי סדקים בציפוי של הרעפים בפינות והוא תיקן לנו בתוספת מריחת גומי גג עם צבע של הרעפים יחסית מוזל לפי הזיכרון שלי כ800 שח כלפני חמש שנים.

נני5

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
רעפים אלי
0532208000
נוצר לי סדקים בציפוי של הרעפים בפינות והוא תיקן לנו בתוספת מריחת גומי גג עם צבע של הרעפים יחסית מוזל לפי הזיכרון שלי כ800 שח כלפני חמש שנים.
המחיר נקבע לפי מ"ר של האיזורים הצריכים טיפול

נדנדה

משתמש מקצוען
יש לי גם נזילות, "גג רעפים"...
אשמח לשמוע על איש מקצוע אמין בבני ברק
תודה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה