מידע שימושי עשיתי טעות והתיעצתי פעמיים

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
נדגיש שלוינגר נחשב למקצועי ביותר
הוא בהחלט מקצועי מאוד, אבל יש עוד מקצוענים טובים בשוק
אני לא בטוח שאירית בכר פחות טובה ממנו
גם במרפאה שלו יש רופאים מעולים

הדסההה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אני מכירה מישהו שעשה את הניתוח באחד המכונים,והניתוח כשל וניהיה לא מסגרת שחורה סביב העין,הלך ללוינגר אמר לו שאין מה לעשות

קוויק

משתמש מקצוען
הייתי אצלה לפני סלומון
והייתי גם אצל מומחה פרטי (לא זוכר את שמו, אחי סחב אותי אליו) יקר מאוד
גם הוא פסל אותי
אחרי ששלושתם םסלו אותי על קרנית דקה כבר לא ראיתי טעם לנסות גם אצל לוינגר
חבל על חצי יום עבודה..
באסה.
אז נשאר השתלת עדשות, אבל לא הכי מומלץ

רץ לבן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
תוכלי לפרט על זה?
מה זה אומר?
אחת זו חברה למקצוע, שלאחר הניתוח נאלצה להתפטר מהעבודה כי לא יכולה לעבוד יותר מול מסך. השני זה חבר מהישיבה של בעלי, נשאר בישיבה, אבל לא יכל מאז ללמוד נורמלי.
-שניהם אני לא יודעת מה איתם כיום, (מדובר על שנתיים ושלוש שנים אחורה) מקווה מאד שהמצב השתפר ושהחלימו.

כמובן שאני גם מכירה המון שעברו בהצלחה ב"ה!

יהודית מביתר

משתמש צעיר
ובסוף במילא עושים מה שרוצים.
ככה שהכל סבבה לגמרי
אבל לוינגר מקצוענים ברמות. אפילו יותר מדי מוגזמות והם לא לוקחים סיכונים אפילו פיצקיים.....
ככה שאם הסלמון הזה רופא. ויש לו המלצות טובות אז עופו על זה
עדיין לא שמעתי על מישו שהתעוור מלייזר.....
שמעתי על מישהי פה בפרוג שפחדה שהיא הולכת להתעוור כי היא לא שמה טיפות אח"כ....מכירה ;)?

miri r

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אותי דויב מלוינגר פסל מכל וכל. עוד מקום (כבר לא זוכרת מי) פסל גם, במיוחד שהבינו שדויב לא נותן.
לוינגר בעצמו בדק אותי, אמר שאין בעיה וניתח אותי וב"ה כבר 6 שנים שאני מרוצה מאוד!

אות וסמל

משתמש פעיל
אותי דויב מלוינגר פסל מכל וכל. עוד מקום (כבר לא זוכרת מי) פסל גם, במיוחד שהבינו שדויב לא נותן.
לוינגר בעצמו בדק אותי, אמר שאין בעיה וניתח אותי וב"ה כבר 6 שנים שאני מרוצה מאוד!
למה דויב פסל?
ובאיזה שיטה לוינגר ניתח?

miri r

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
למה דויב פסל?
ובאיזה שיטה לוינגר ניתח?
דויב קשקש משהו על הצורה והעובי של הקרנית. לוינגר ניתח בשיטה הקשה, היה לי שבוע של תופת ממש.
לפני הניתוח סבלתי מכאבים ויובש בעיניים.
מאז הניתוח אני רואה מצוין, חד ואין זכר ליובש.

אות וסמל

משתמש פעיל
דויב קשקש משהו על הצורה והעובי של הקרנית. לוינגר ניתח בשיטה הקשה, היה לי שבוע של תופת ממש.
לפני הניתוח סבלתי מכאבים ויובש בעיניים.
מאז הניתוח אני רואה מצוין, חד ואין זכר ליובש.
מעודד מאוד. תודה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  17  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה