דרוש מידע עשיתי את סגולת רבי מתיא בן חרש, הבטחתי לפרסם ונושעתי

אלי אבני

משתמש חדש
עריכה תורנית
גם אני הייתי זקוק לישועה גדולה בשני נושאים, ועשיתי פעמיים את סגולת רבי מתיא בן חרש ונושעתי מעל לדרך הטבע פשוטו כמשמעו!!!!

אין שם משתמש

משתמש צעיר
גם אני הייתי זקוק לישועה גדולה בשני נושאים, ועשיתי פעמיים את סגולת רבי מתיא בן חרש ונושעתי מעל לדרך הטבע פשוטו כמשמעו!!!!
chrome-extension://efaidnbmnnnibpcajpcglclefindmkaj/https://www.tora-forum.co.il/attachments/%D7%90%D7%95%D7%A8-%D7%A4%D7%A0%D7%99-%D7%97%D7%99%D7%99%D7%9D-pdf.21273/

במקור הסגולה זה רק לרווקים...

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
והבטחתי לפרסם
אה, בד"כ מבטיחים לפרסם רק אם נושעו, אם לא נושעו לא חייבים לקיים את ההבטחה לפרסם (אם כל מי שלא נושע יפרסם כהבטחתו, זה יכול ליצור שיימיניג שלילי לסגולה..)

אני שמח ונרגש לפרסם שעשיתי את סגולת "רבי מתיא בן חרש" וזכיתי לישועה מיידית לדבר שחיכיתי לו המון שנים.
עשיתי בדיוק לפי מה שכתוב וזכיתי במיידית למה שביקשתי
לתועלת הצבור אני גם מפרסם את הוראות לביצוע הסגולה.
בהצלחה!

אז איך זה מתבצע?​

לוקחים 18 נרות, שמים אותם על מגש ואומרים: "הריני מדליק נר לעילוי נשמת רבי מתיא בן חרש, שתהיה לי לישועה" ואז מדליקים נר וקוראים את פרק פ"ו - "תפילה לדוד כי עני ואביון אני" ו"שמח נפש עבדך".
קוראים את הפרק ואח"כ חוזרים ומדליקים נרות ואומרים "הריני מדליק נר וכו' ככה עושים 18 פעמים ולאחר מכן מוסיפים את פרק קי"ט בתהילים וקוראים את הפסוקים באותיות לפי הסדר של קר"ע שט"ן ומבקשים את הישועה ולאחר מבן מבטיחים שאם תהיה ישועה יהיה פרסום. ויש כאלו שמוסיפים בנוסף גם צדקה. וכך: בזכות התנא, הנרות והתהילים הקב"ה יושיע אותנו אמן כן יהי רצון".

אליעזר המתוק!

משתמש חדש
אני שמח ונרגש לפרסם שעשיתי את סגולת "רבי מתיא בן חרש" וזכיתי לישועה מיידית לדבר שחיכיתי לו המון שנים.
עשיתי בדיוק לפי מה שכתוב וזכיתי במיידית למה שביקשתי
לתועלת הצבור אני גם מפרסם את הוראות לביצוע הסגולה.
בהצלחה!

אז איך זה מתבצע?​

לוקחים 18 נרות, שמים אותם על מגש ואומרים: "הריני מדליק נר לעילוי נשמת רבי מתיא בן חרש, שתהיה לי לישועה" ואז מדליקים נר וקוראים את פרק פ"ו - "תפילה לדוד כי עני ואביון אני" ו"שמח נפש עבדך".
קוראים את הפרק ואח"כ חוזרים ומדליקים נרות ואומרים "הריני מדליק נר וכו' ככה עושים 18 פעמים ולאחר מכן מוסיפים את פרק קי"ט בתהילים וקוראים את הפסוקים באותיות לפי הסדר של קר"ע שט"ן ומבקשים את הישועה ולאחר מבן מבטיחים שאם תהיה ישועה יהיה פרסום. ויש כאלו שמוסיפים בנוסף גם צדקה. וכך: בזכות התנא, הנרות והתהילים הקב"ה יושיע אותנו אמן כן יהי רצון".
אשמח לדבר איתך באישי!

advertising

משתמש רשום
עשיתי את סגולת רבי מתיא בן חרש והבטחתי לפרסם וב"ה נושעתי​

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
המסקנה מבירור איתו
שאין לזה מקור רק קישקוש שנועד לטפש את האנשים עוד קצת ולחלופין להעשיר קצת את מוכרי הנרות
אולי נכון להקפיץ מה שהערתי בעבר:
מכאן בקשתינו שטוחה לכל משווקי הסגולות, נסו למצוא סגולות פחות מסוכנות, ואם כבר מצאתם סגולה, במטותא, תרשמו את המקור, כך שאם בכל זאת מישהו יינזק, הוא ירגיש שעשה משהו שלפחות כתוב איפשהו.

orchid

משתמש רשום
עשיתי את סגולת רבי מתיא בן חרש והבטחתי לפרסם וב"ה נושעתי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה