שיתוף - לביקורת ערש דווי

חני כהן :)

משתמש מקצוען
"הזיכרון שלו אבד, לא נראה לי שיש הרבה מה לעשות".

"לא, לא, לא בבקשה אל תגיד את זה".

"אני מצטער אבל עשיתי כל מה שיכולתי".

"איך קורא דבר כזה? איך?? הוא היה בסדר עד עכשיו, את חייבים להציל אותו".

"זה לא מדויק, מאז שתקף אותו הווירוס הוא כבר לא חזר להיות מה שהיה. ועכשיו הנפילה הזו גמרה אותו".

"זה לא נכון! הוא אמנם תפקד קצת יותר לאט, אבל הוא היה בסדר. אני זו שהייתי איתו בבית, אני יודעת על מה אני מדברת. אתם חייבים להציל אותו!! תנסו להשתיל לו חלקים פנימיים, תעשו משהו, בבקשה".

"זה יעלה מאד יקר. אני לא יודע אם זה משתלם".

"בטח שזה משתלם. איך אתה מעז לומר דבר כזה? זאת רשלנות! פשוט רשלנות!!"

"את לא יכולה להאשים אותנו ברשלנות, השירות שלנו הכי מקצועי בעיר. וחוץ מזה, אני באמת לא מבין מה הבעיה לקנות מחשב חדש".

מימיי

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
"הזיכרון שלו אבד, לא נראה לי שיש הרבה מה לעשות".

"לא, לא, לא בבקשה אל תגיד את זה".

"אני מצטער אבל עשיתי כל מה שיכולתי".

"איך קורא דבר כזה? איך?? הוא היה בסדר עד עכשיו, את חייבים להציל אותו".

"זה לא מדויק, מאז שתקף אותו הווירוס הוא כבר לא חזר להיות מה שהיה. ועכשיו הנפילה הזו גמרה אותו".

"זה לא נכון! הוא אמנם תפקד קצת יותר לאט, אבל הוא היה בסדר. אני זו שהייתי איתו בבית, אני יודעת על מה אני מדברת. אתם חייבים להציל אותו!! תנסו להשתיל לו חלקים פנימיים, תעשו משהו, בבקשה".

"זה יעלה מאד יקר. אני לא יודע אם זה משתלם".

"בטח שזה משתלם. איך אתה מעז לומר דבר כזה? זאת רשלנות! פשוט רשלנות!!"

"את לא יכולה להאשים אותנו ברשלנות, השירות שלנו הכי מקצועי בעיר. וחוץ מזה, אני באמת לא מבין מה הבעיה לקנות מחשב חדש".
חמוד ממש!
קצת צפוי מראש

חני כהן :)

משתמש מקצוען

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיב

א הַלְלוּיָהּ אַשְׁרֵי אִישׁ יָרֵא אֶת יי בְּמִצְוֹתָיו חָפֵץ מְאֹד:ב גִּבּוֹר בָּאָרֶץ יִהְיֶה זַרְעוֹ דּוֹר יְשָׁרִים יְבֹרָךְ:ג הוֹן וָעֹשֶׁר בְּבֵיתוֹ וְצִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד:ד זָרַח בַּחֹשֶׁךְ אוֹר לַיְשָׁרִים חַנּוּן וְרַחוּם וְצַדִּיק:ה טוֹב אִישׁ חוֹנֵן וּמַלְוֶה יְכַלְכֵּל דְּבָרָיו בְּמִשְׁפָּט:ו כִּי לְעוֹלָם לֹא יִמּוֹט לְזֵכֶר עוֹלָם יִהְיֶה צַדִּיק:ז מִשְּׁמוּעָה רָעָה לֹא יִירָא נָכוֹן לִבּוֹ בָּטֻחַ בַּיהוָה:ח סָמוּךְ לִבּוֹ לֹא יִירָא עַד אֲשֶׁר יִרְאֶה בְצָרָיו:ט פִּזַּר נָתַן לָאֶבְיוֹנִים צִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד קַרְנוֹ תָּרוּם בְּכָבוֹד:י רָשָׁע יִרְאֶה וְכָעָס שִׁנָּיו יַחֲרֹק וְנָמָס תַּאֲוַת רְשָׁעִים תֹּאבֵד:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

דף חדש • אתגר 121

לוח מודעות

למעלה