סיפור בהמשכים סוף ללא התחלה. קבלו את זה ככה.

אחת כזאתי;)

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
תודה.
רק משהו בקטנה שהפריע לי
מעריכה שאת כותבת. בשביל זה אנחנו פה...
זה לא האצבעות שפורטות?
צודקת.
תקנתי אצלי.
פרק מעניין מאד!
תודה, איזה כיף!.
תכתבי בתדירות גבוהה יותר :)
הלוואי.. תקופה מעט עמוסה.
בתקווה לכתוב בתדירות יותר גבוה את הסיפור הזה, ואת הפאנפיק שלי שעולה גם.
אבל שמחה לשמוע בכל אופן שיש ביקוש.
וואוו יש המשך לסיפור, איך לא ידעתי??
עוד מעט בעז"ה אקרא.
יש המשך ב׳׳ה. אשמח כמובן לתגובות ;).

אחת כזאתי;)

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
@אחת כזאתי;) יש עוד פרקים בקרוב?
בשבילך...;)

#_חלק 4_#

בניין שגרתי, שער חשמלי שניפתח בשבילו. מסדרון אפור, רגיל, נסרקים מבעד עיניו של נתי.

לא מקום שפתק קטן, מקפול לארבע, תחוב תחת המיטה, יוביל אליו.

הוא עולה לקומה השניה, שקט מוזר עולה מסביב. הלב שלו דופק בקצב תופים אפריקאני, שאפילו את שמו הוא לא יודע. אולי כי לא קיים כזה מקצב.

חשש, אי נעימות, הרבה סקרנות, ורצון למצוא קצה של חוט, בסיפור הזה, שמריח לו רע מהרגע הראשון, עד לזה העכשווי, מלווים את נתי בשעה שהוא פותח ביד רועדת, בצעד נואש ואחרון, דלת פשוטה, הניצבת בסוף המסדרון, מגלה מאחוריה חדר ענק בגודלו. מפלצת של מקום. לא מה שמשדר שאר המקום.

’’בחור עם הרבה אומץ ונחישות. כבר אמרנו, כן?’’ אדם צעיר וסגריה תחובה בפיו ניגש אליו, חיוך יודע כל על פניו. ’’ברוכים הבאים, נתי. אני עימרי.’’

לקפל ציוד, פשוט לתת הוראה לשתי הרגלים וללכת מכאן, בריצה, אל מקום בטוח, נצרחים במוחו של נתי. הוא נישאר לעמוד שם. לא זז. כמעט ולא נושם.

’’אפילו את הצגת שמי חסכת לי’’ הוא פולט לבסוף, מנסה לשדר ביטחון. מצליח חלקית. ’’מה יש לכם להציע כאן?’’קולו יורד ללחישה, כאילו משפט זה, עלול למוטט את העולם אם ישמע בקול.

’’הגענו לשלב אהוב עלי’’. גבר נוסף, חסון, צץ מאנשהוא, ידו נכרכת בטבעיות סביב צווארו של נתי שמשתנק קלות.

’’אם תמשיך לחנוק אותי ואני אמות, תחלום על להגיע לשלבים האוהבים עליך’’. נתי אוזר
את שארית האומץ שלו, כשהוא מדבר. מתנשף כשהיד מרפה ממנו. עיניו פוזלות לכניסה.

הדלת נעולה.

והוא כאן, לבד. באמצע חדר ענק, מוקף שני אנשים שאת טיבם עדיין לא הבין.

וכל זה, מרצונו החופשי. מה שנקרא, לחפור את הבור, לעצמך. חכם גדול שאתה. גם את זה כבר אמרנו?

אחת כזאתי;)

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
בס’’’ד

#_המשך חלק 4_#

’’מה תיהיה מוכן לעשות בשביל אחיך התאום?’’ עימרי, שהוביל אותו לחדר צדדי, בעל מבנה מאורך, המכיל שולחן ישיבות חום, וכיסאות תואמים המאכלסים אנשים שונים אותם לא הכיר, שואל אותו במבט חודר.

’’הכל’’. נתי עונה מיד. ישיבתו בראש השולחן, מעניקה לו ביטחון שחסר לו באותו הזמן.

’’הכל’’. חוזר אחריו אחד האנשים, מעניק למילה משמעות עמוקה.
נתי זיהה אותו כבעל סמכות עליונה במקום. כשהוא מדבר, יש שקט מוחלט. ניעי ראש עדינים מביעים הסכמה אילמת עם דבריו.

שקט עמוק משתרר. הדי המילה ’הכל’ שהתפזרו בחלל החדר, הספיקו גם הם להעלם.
נתי בולע את רוקו פעם ופעמים, הרגשה של אי נעימות מתחילה לאפוף אותו.

דף לבן, עמוס מילים, מובא פתאום לפניו. האנשים כולם בוחנים אותו, בשעה שהוא קורא את התוכן.

בסוף הקריאה, ביד מעט מהססת, הוא נוטל עט כסוף, משרבט את החתימה שלו בתחתית הנייר. חותם על שתיקה מוחלטת, ומצהיר שיגיע, מיד כשיתבקש.

’’משוחרר’’. פוקד אליו עימרי. ידו אוספת את הדף בזריזות אל תקיה חומה דקה.

’’מה?’’ נתי מביט בו, עיניו מתעגלות בהפתעה. לא לזה הוא ציפה. הוא צריך תשובות. ועכשיו.

’’ששמעת’’.

האנשים בוחנים אותו עוד רגעים ספורים, ולאחר מכן קמים מישם. נעלמים איש איש לעיסוקיו וענייניו.

הוא מתרומם גם בכבידות. מרגיש שליבו שוקל הרבה יותר ממה שהוא היה כשניכנס לכאן בתחילה.

’’הימנע מלחזור לכאן שוב. אתה מסכן את אחיך’’. זה המשפט האחרון שהוא שומע. נתי מנהנן כמבין. ובתוכו לא מבין דבר.

רק יוצא מהחדר, עננה על פניו. קריאת תדהמה ניפלטת מפיו, לומרות שלא רוצה בכך.

החדר הענק, אותו ראה זמן קודם לכן, נעלם.

אותו החליף, משרד עבודה. רגיל לגמרי. הוא משפשף עיניים, פעם ופעמיים. הוא רוצה לחזור חזרה לחדר הישיבות. לדרוש תשובות שלא קיבל. אבל המשפט האחרון ששמע, מונע ממנו לעשות טעויות של טפשים.

הוא צועד מהורהר אל מחוץ למבנה, מתיישב על ספסל ברחוב. נותן לעצמו להתפרק ממה שראה, לומרות שהבין שלא ראה עוד כלום.

הוא בוכה כמו שלא בכה מימיו. ההבנה נוחתת עליו באחת. מטלטלת אותו בפראות.

דוד עוד חי. וכולם חושבים שהוא מת. ולו, היחיד שיודע את האמת, אין מה לעשות עם העובדה הזאת.

אחת כזאתי;)

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית

yael305

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית

אחת כזאתי;)

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
תודה רבה.
👍

מתי שבו שהוא מת? מי?
אפשר קצת הסבר?
לא ממש הבנתי את השאלה, אבל אנסה להסביר בכל אופן;
מתי דוד מת? לא צוין במפורש. בכוונה. מהאוירה אמור היה להיות מורגש שמשהו קרה לדוד, ובפרק עליו אנחנו מדברות, נחשף את העובדה שדוד ניפטר, לפחות בעייני, ומהזוית של אחיו נתי.

הקטעים הבאים שמצוטטת, אלו הם משפטים מתוך הפרק האחרון, המדברים על דוד, אחיו התאום של נתי, והם בהווה.
מזה, נתי מסיק לעצמו, שדוד עדיין בחיים.
מה תיהיה מוכן לעשות בשביל אחיך התאום?’’
אתה מסכן את אחיך
מה קורה עם דוד? מה זה המקום אליו הלך נתי? מה הולך פה וכ’ו?
בפרקים הבאים בע’’ה.
מודעת לעניין שהסיפור עדיין מעורפל. זה אחד המטרות שלו כרגע.
לרוב השאלות אמור להיות תשובות בפרקים הבאים.
---
נ.ב
משתדלת לא לגלות בתשובותיי מההמשך, אז מקווה שמה שעניתי, עשה מעט סדר.
בכל אופן, שמחה ששאלת.

ואם יש משהו שאוכל לתקן בפרק שיסביר יותר מה שהבהרתי עכשיו, אשמח לדעת...

yael305

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
תודה על התשובה!
ואם יש משהו שאוכל לתקן בפרק שיסביר יותר מה שהבהרתי עכשיו, אשמח לדעת..
אם המטרה היא שזה יהיה מעורפל - אני מחכה בסבלנות, ואם עוד כמה פרקים יהיה לי משהו לא ברור - אני אשאל..

Ayala10

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
תודה רבה.

👍

לא ממש הבנתי את השאלה, אבל אנסה להסביר בכל אופן;
מתי דוד מת? לא צוין במפורש. בכוונה. מהאוירה אמור היה להיות מורגש שמשהו קרה לדוד, ובפרק עליו אנחנו מדברות, נחשף את העובדה שדוד ניפטר, לפחות בעייני, ומהזוית של אחיו נתי.

הקטעים הבאים שמצוטטת, אלו הם משפטים מתוך הפרק האחרון, המדברים על דוד, אחיו התאום של נתי, והם בהווה.
מזה, נתי מסיק לעצמו, שדוד עדיין בחיים.

מה קורה עם דוד? מה זה המקום אליו הלך נתי? מה הולך פה וכ’ו?
בפרקים הבאים בע’’ה.
מודעת לעניין שהסיפור עדיין מעורפל. זה אחד המטרות שלו כרגע.
לרוב השאלות אמור להיות תשובות בפרקים הבאים.
---
נ.ב
משתדלת לא לגלות בתשובותיי מההמשך, אז מקווה שמה שעניתי, עשה מעט סדר.
בכל אופן, שמחה ששאלת.

ואם יש משהו שאוכל לתקן בפרק שיסביר יותר מה שהבהרתי עכשיו, אשמח לדעת...
אני רוצה להנות מהקריאה ולכן אני שואלת-
יש לך בראש מהלכים? את יודעת מה יהיה הסוף של הסיפור?

ועוד משהו, הכי כיף זה פרק אחרי פרק ולא בהפרש של מלא זמן...
אם תוכלי כל יומיים-שלושה להעלות פרק.

אחת כזאתי;)

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
יש לך בראש מהלכים?
בהחלט
את יודעת מה יהיה הסוף של הסיפור?
פחות או יותר.
ובסיפור הזה ספציפית, משחררת. ככה שאולי הסוף שאני די רואה עכשיו, ישתנה במהלך הסיפור.
ועוד משהו, הכי כיף זה פרק אחרי פרק ולא בהפרש של מלא זמן...
אם תוכלי כל יומיים-שלושה להעלות פרק.
מסכימה ממש...
שאיפה שלי לעלות בכזאת תדירות.
מאד אשתדל, במיוחד עכשיו. בשיגרה העמוסה והמלאה ב’’ה;)

ושוב תודה לכולם על התגובות שנותנות כוח ומרץ להמשיך לכתוב!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה