שיתוף - לביקורת מתגייסים- המשך

sh.t.down

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
בס"ד

כהמשך לזה-

(אגב, איך הופכים קישור לטקסט?)

ממבט של בת.

"אז מה אתה מספר אבא? איך שם? חסר לך משהו?" מימי אוחזת את הטלפון בחוזקה.

"יש מה שצריך ברוך השם" קולו מקוטע, כנראה הקליטה שם לא משהו "מה איתכם? יש אזעקות?", "דווקא לא הרבה, אני יותר חושבת עליך ו-" "רגע מימי אזעקה, חכי" הוא חותך את מילותיה, קולות ריצה וצעקות זירוז נשמעות מהפומית "כן, אני חזרה איתך "הוא עוד מתנשף "יש לנו חמש עשרה שניות לרוץ למקלט, איפה היינו?".
היא ממשיכה "מה שרציתי להגיד זה-" "מה? חשש לחדירת מחבלים אתה אומר? איפה רועי? לא ראיתי אותו פה, אה הנה הוא יופי".

"הכל בסדר?" היא מודאגת "כן כן, הכל טוב פשוט יש פה חשש לחדירה, מה? אה חזל"ש, חבר'ה אפשר לצאת! קדימה! העבודה לא תעשה את עצמה!" הוא חוזר אליה "התרעת שווא" מבהיר.

"יש לכם מה לאכול שם?" מימי מבררת, "מהצבא לא כל כך אבל אזרחים פה מפנקים אותנו, את לא תאמיני" החיוך עובר מעבר לקו. "כן, אני זוכרת" היא מצחקקת "בצוק איתן חזרת בסוף המלחמה עם כל כך הרבה חטיפים, אני זוכרת ששפכתי את הכל על הרצפה ועשיתי מלאך ממתקים, כמו מלאך שלג, הייתי בטוחה שמלחמה זה לא כזה נורא אם זה מה שמקבלים בסוף..."

שתיקה חוזרת אליה, האווירה מתקדרת באחת "את אפילו לא מבינה כמה נורא... המראות שיש פה.... , אבל אנחנו משתדלים להתמקד בטכני, זה עוזר". "וואי, אני איתך אבא, חושבת עליך כל היום, מתפללת עבורך ש... שתחזור שלם בגוף" מימי נאנחת "וגם בנפש" היא מוסיפה בלחישה.

"טוב חייב לסגור מימי, יש פה מקרה חירום" קולו מתרחק מעט "מה אתם מביאים אותו ככה? שימו אותו אצל נהוראי, לא, לא בעצם בביתן השני, חכו אני בא" השיחה מתנתקת.

מימיי

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
בס"ד

כהמשך לזה-

ממבט של בת.

"אז מה אתה מספר אבא? איך שם? חסר לך משהו?" מימי אוחזת את הטלפון בחוזקה.

"יש מה שצריך ברוך השם" קולו מקוטע, כנראה הקליטה שם לא משהו "מה איתכם? יש אזעקות?", "דווקא לא הרבה, אני יותר חושבת עליך ו-" "רגע מימי אזעקה, חכי" הוא חותך את מילותיה, קולות ריצה וצעקות זירוז נשמעות מהפומית "כן, אני חזרה איתך "הוא עוד מתנשף "יש לנו חמש עשרה שניות לרוץ למקלט, איפה היינו?".
היא ממשיכה "מה שרציתי להגיד זה-" "מה? חשש לחדירת מחבלים אתה אומר? איפה רועי? לא ראיתי אותו פה, אה הנה הוא יופי".

"הכל בסדר?" היא מודאגת "כן כן, הכל טוב פשוט יש פה חשש לחדירה, מה? אה חזל"ש, חבר'ה אפשר לצאת! קדימה! העבודה לא תעשה את עצמה!" הוא חוזר אליה "התרעת שווא" מבהיר.

"יש לכם מה לאכול שם?" מימי מבררת, "מהצבא לא כל כך אבל אזרחים פה מפנקים אותנו, את לא תאמיני" החיוך עובר מעבר לקו. "כן, אני זוכרת" היא מצחקקת "בצוק איתן חזרת בסוף המלחמה עם כל כך הרבה חטיפים, אני זוכרת ששפכתי את הכל על הרצפה ועשיתי מלאך ממתקים, כמו מלאך שלג, הייתי בטוחה שמלחמה זה לא כזה נורא אם זה מה שמקבלים בסוף..."

שתיקה חוזרת אליה, האווירה מתקדרת באחת "את אפילו לא מבינה כמה נורא... המראות שיש פה.... , אבל אנחנו משתדלים להתמקד בטכני, זה עוזר". "וואי, אני איתך אבא, חושבת עליך כל היום, מתפללת עבורך ש... שתחזור שלם בגוף" מימי נאנחת "וגם בנפש" היא מוסיפה בלחישה.

"טוב חייב לסגור מימי, יש פה מקרה חירום" קולו מתרחק מעט "מה אתם מביאים אותו ככה? שימו אותו אצל נהוראי, לא, לא בעצם בביתן השני, חכו אני בא" השיחה מתנתקת.
קטע יפה!

ככה:
1697060820488.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה