עזרה ערעור לגוגל

אסקופה הדרסת

משתמש חדש
המייל שלי נחסם כמו רבים אחרים,
ולאחר שחיכיתי יומיים בלי לנסות להיכנס,
ניסיתי שוב וזה רשם לי שהמייל נחסם, ויש אפשרות להגיש ערעור על כך ובמידה והערעור לא מתקבל המייל נחסם לצמיתות.
האם יש עוד מישהו שנתקל בזה??

ש. זינגר

משתמש רשום
גם המייל שלי נחסם פעם איזה מעצבן.
אבל אל תדאג, הגשתי ערעור והם החזירו לי אותו תוך כמה שעות.
תנסה גם מה יש לך להפסיד?
תרשום להם שאתה לא יודע למה נחסם, ושאתה מבטיח לא לעשות שטויות יותר (גם אם לא עשית כלום)
מקווה שיעזור! בהצלחה!

יחפ

משתמש חדש
המייל שלי נחסם כמו רבים אחרים,
ולאחר שחיכיתי יומיים בלי לנסות להיכנס,
ניסיתי שוב וזה רשם לי שהמייל נחסם, ויש אפשרות להגיש ערעור על כך ובמידה והערעור לא מתקבל המייל נחסם לצמיתות.
האם יש עוד מישהו שנתקל בזה??
הסתדרתם?

יחפ

משתמש חדש
הם שלחו לי תשובה שהערעור התקבל,
אבל כשניסית להיכנס למייל זה חזר למה שהיה לי קודם שצריך אימות עם מספר טלפון,
ולא עובד שום מספר שאני מכניס.
גמלי היה ככה חיכיתי כמה ימים וזה הצליח לי עדיף לא לנסות כלום

אסקופה הדרסת

משתמש חדש
עדיף לא לכתוב כלום ולחכות כמה ימים זבה יסתדר מעצמו מניסיון כל בקשה מוסיף זמן המתנה
מה הפירוש יסתדר מעצמו?
בלי להקיש שום מספר?

גמלי היה ככה חיכיתי כמה ימים וזה הצליח לי עדיף לא לנסות כלום
גם אתה הגשת ערעור?
וקיבלת אותו תשובה?

יחפ

משתמש חדש
לא הגשתי כלום התייעצתי ואמרו לי לא לנסות כי כל ניסוי רק מחמיר ולאחר 5 ימים חזר לעבוד
כעי לפעמים החברה עושים בדיקות

אסקופה הדרסת

משתמש חדש
לא הגשתי כלום התייעצתי ואמרו לי לא לנסות כי כל ניסוי רק מחמיר ולאחר 5 ימים חזר לעבוד
כעי לפעמים החברה עושים בדיקות
מה הפירוש חזר לעבוד?
לא היית צריך להקיש סיסמה?
נכנסת מהמחשב שאתה רגיל להיכנס?
זה חזר למצב כאילו לא נחסם מעולם?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כט

א מִזְמוֹר לְדָוִד הָבוּ לַיהוָה בְּנֵי אֵלִים הָבוּ לַיהוָה כָּבוֹד וָעֹז:ב הָבוּ לַיהוָה כְּבוֹד שְׁמוֹ הִשְׁתַּחֲווּ לַיהוָה בְּהַדְרַת קֹדֶשׁ:ג קוֹל יְהוָה עַל הַמָּיִם אֵל הַכָּבוֹד הִרְעִים יְהוָה עַל מַיִם רַבִּים:ד קוֹל יְהוָה בַּכֹּחַ קוֹל יְהוָה בֶּהָדָר:ה קוֹל יְהוָה שֹׁבֵר אֲרָזִים וַיְשַׁבֵּר יְהוָה אֶת אַרְזֵי הַלְּבָנוֹן:ו וַיַּרְקִידֵם כְּמוֹ עֵגֶל לְבָנוֹן וְשִׂרְיֹן כְּמוֹ בֶן רְאֵמִים:ז קוֹל יְהוָה חֹצֵב לַהֲבוֹת אֵשׁ:ח קוֹל יְהוָה יָחִיל מִדְבָּר יָחִיל יְהוָה מִדְבַּר קָדֵשׁ:ט קוֹל יְהוָה יְחוֹלֵל אַיָּלוֹת וַיֶּחֱשֹׂף יְעָרוֹת וּבְהֵיכָלוֹ כֻּלּוֹ אֹמֵר כָּבוֹד:י יְהוָה לַמַּבּוּל יָשָׁב וַיֵּשֶׁב יְהוָה מֶלֶךְ לְעוֹלָם:יא יְהוָה עֹז לְעַמּוֹ יִתֵּן יְהוָה יְבָרֵךְ אֶת עַמּוֹ בַשָּׁלוֹם:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הווי משפחתי • 4

לוח מודעות

למעלה