עריכת טאבים בוורד 2007

קופי סנטר

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
בס"ד
מישהו יכול לעזור לי איך עורכים טאבים בוורד 2007.
ב2003 היה בתפריט "עיצוב" טאבים, עכשיו אין תפריט כזה בטקסט, וכשאני רוצה לערוך טאבים אני עושה דבל קליק על הטאב הרבה פעמים עד שנפתח לי, (כי בדרך כלל הדבל קליק על הטאב מביא אותי להגדרת עמוד (כי הטאב מונח על הסרגל העליון שדבל קליק עליו מביא להגדרת עמוד), על כל פנים כנראה שיש דרך יותר נורמלית לערוך טאבים.
מחכה לעזרתכם.
תודה!

קופי סנטר

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
תודה רבה!
עם כל ההסבר שם, לקח לי זמן עד שמצאתי את זה בתחתית תפריט פסקה (למטה מימין), ידוע לך על מיקום יותר קצר (כפתור או משהו כזה)?

א.ישראל

משתמש פעיל
עריכה תורנית
נכתב ע"י קופי סנטר;409766:
תודה רבה!
עם כל ההסבר שם, לקח לי זמן עד שמצאתי את זה בתחתית תפריט פסקה (למטה מימין), ידוע לך על מיקום יותר קצר (כפתור או משהו כזה)?

לא יודע ב2007, אני עובד עם 2003.
כשנכנסים לכלים> התאמה אישית.
כל עוד שהחלון 'התאמה אישית' פתוח כל התפריטים נמצאים במצב
שאפשר לשנות אותם ע"י גרירה עם העכבר
כך שאתה יכול לגרור את הפקודה להיכן שתרצה בסרגל הכלים.

2. רוב הפקודות אפשר לתת להם מקש קיצור כפי שהסברתי כאן
אם אין לו פקודה מובנית, אתה יכול גם לתת לו מקש קיצור ע"י הקלטת מקרו.
למשל [2003] קובץ> פתיחה: לחיצה על Alt , חץ למטה, אנטר. סיים הקלטה.
[זה רק לצורך דוגמא, כי לזה יש קיצור מובנה Ctrl+O]

[עוד כמה שעות יוצאת השבת אצל מנהל הפורום "קרש", אולי יהיה לו פתרון יותר פשוט:)]
בהצלחה
שבוע טוב

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה