שיניים עקרת שיני ביני כלואות, עברתם?

האם הכאבים המתוארים כאן, אופייני לעקירת שינה בינה כלואה? או לא?

• סה"כ מצביעים
    79
  • הסקר נסגר .

ב.תוכנה

משתמש צעיר
הוא קיבל אותי בקטמון בירושלים
עושה הנחה לאברכים
יש לי את הטלפון שלו

בתשבע ויסנשטרן

-צלמת-
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
לי ב- 2 הטיפולים ב- 2 בתי חולים שונים כאב גם הטיפול עצמו, לא ברמה המתוארת אבל כן כאב והיה לא נעים בכלל והיה צריך חתך ותפרים ובאחד המקרים לא העריכו נכון כמה השן כלואה ברמה שחתכו עוד ועוד תוך כדי ושברו את השן למיליוני חלקים כדי שתצא.
אבל עדיין עיקר הכאבים והסבל היו בהתאוששות

shzofa

משתמש מקצוען
UX UI
היו לי 4 שיני בינה כלואות צמודות לעצב
ראשונה עקרתי אצל רופאה שאצלה העקירה הייתה זוועתית (אם כי לא כמו התיאור של פותח האשכול)
את השלוש האחרונות, שהיו מורכבות לא פחות, עקרתי אצל דר' ברוק מקטמון, תוך דקות ספורות וללא כאב כלל.
הוא משתמש בטכנולוגיות חדשניות שחוסכות המון סבל, ממליצה מאוד

שירה הדסה

משתמש פעיל
כל שן תלוי כמה היא קרובה לעצב
אני טיפלתי אצל ברוק שאכן אלוף העקירה עצמה בוצעה בנעימות ובתוך שניות
הכאבים אח"כ היו איומים מאוד אבל עברו.

אבל על אחת השניים בשל הקרבה שלה לעצב הוא שלח אותי לטיפול בבי"ח (לא עשיתי)
וגם הזהיר אותי במפני אובדן תחושה זמני או לצמיתות

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
לא הייתי אצל רופא שיניים ** שנים (דו ספרתי...)
ורעדתי מפחד מעצם המחשבה לקבל זריקת הרדמה (שלא לדבר על העקירה עצמה) וגם אני קראתי כל מיני הפחדות על כאבים אח"כ וכו'
ובתכלס' לא הרגשתי כלום! (אולי טיפל'ה כאב אח"כ)
והרופא שטיפל בי אמר שיש לעקירת שן בינה כלואה סטיגמה שלילית ובפועל רוב העקירות עוברות בסדר גמור
במהלך השבוע שלפני הטיפול שכבתי במיטה + אנטיביוטיקה, אלכוהול ומשככי כאבים בכמות גבוהה
כנ"ל (חוץ מהאלכוהול)

שירה עבאדי

משתמש פעיל
עקרתי שן בינה כלואה
שבוע לפני הטיפול פינו אותי למיון עקב הכאבים שם הזריקו לי זריקת הרגעה (מניסיון כואב יותר מחילוץ ציפורן חודרנית, אבן בכליה, או "סתם" תאונת דרכים, ניתוח שבר)
במהלך השבוע שלפני הטיפול שכבתי במיטה + אנטיביוטיקה, אלכוהול ומשככי כאבים בכמות גבוהה
במהלך הטיפול גם העוברים ושבים ברחוב מחוץ לבניין המרפאה יכלו להבין שבפנים במרפאה מתבצעת עקירה.
אחרי הטיפול תחושת נימול בלסת התחתונה, + התאוששות עם משככי כאבים ואנטיביוטיקה
-
האם התיאור והכאבים אופייני לעקירת שינה בינה כלואה? או לא?
תיאור אופייני אך משעשע..
לי היתה שן כלואה שישבה על העצב ממש
התאוששות נוראית וקשה

שלמות הבורא

משתמש חדש
נשמע נורא מה שמתאר פותח הפורום רפו"ש
לגבי ד"ר ברוק הוא באמת תותח עקירה שהוא שנראה לו מורכבת או שהוא לא יכול לבצע הוא מפנה לבי"ח
כל שן שעוקרים זה שונה יש הרבה גורמים שמשנים את הכאב
אני ביצעתי עקירה בבי"ח וולפסון היה מורכב אבל לא כואב 40 דק' טיפול והוא היה צריך לשבור את השן בתוך הלסת
סה"כ ממליצה על הבי"ח וולפסון היה סבבה עקירה אחרי הייתה 5 דק'
בכללי ממליצה כשמרגישים כבר את השן אפילו בקטנה לפנות לרופא שיניים לראות האם יש מקום לצאת
אם לא אז פשוט ללכת לעקור לפני שמתחילות להכאיב

יעקב הרמתי

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
כללי ממליצה כשמרגישים כבר את השן אפילו בקטנה לפנות לרופא שיניים לראות האם יש מקום לצאת
אם לא אז פשוט ללכת לעקור לפני שמתחילות להכאיב
אכן, אני הזנחתי תקופה ארוכה עד שאפילו ד"ר ברוק חשש לגשת לטפל.
זו הייתה שן עם ריקבון רב, זה היה נורא!- הם ממש התאמצו שלא אאבד את ההכרה.

אינטקסט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עימוד ספרים
בלת"ק מעמוד 2..
לכל אלו שהגיבו שמדובר בגוזמא או הומור,
אצלי עקרו שן בינה לא כלואה, אך כן ישבה על עצב, הרופא הזריק 4 זריקות הרדמה לשן - והכאבים היו בלתי נסבלים,
הוא התחנן שאפסיק לזוז כי עוד רגע הוא יכול לגעת בעצב.
הכאבים אח"כ היו נוראים, ועם חוסר יכולת לקחת משככי כאבים מסיבות שונות - שבוע של השבתה וכאבים איומים.
היה לי צורך לעקור שוב שן מכאבים - אך העדפתי את הכאבים של לפני מאשר אחרי [כלומר להמתין שהדלקת תעבור מאשר העקירה לצמיתות].

ולמי שחושב שנגיעה בעצב היא דבר של מה בכך כי מקסימום האזור באותה שן לא יהיה רגיש - מהיכרות, מישהי שעברה עקירה ונגעו לה בעצב - ולאט לאט הרגליים גם השתתקו. יתכן וזה סיבוך חריג, אבל זה לא צחוק.

שתהיה בריאות שלימה.

יעקב הרמתי

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
@יעקב הרמתי @שלמות הבורא
לאחרונה הוא הפנה אותכם לבי"ח או שבעבר?
כי אני חושבת שהמכשור שלו היום הוא כמו של בי"ח
(רק שמעתי- לא לוקחת אחריות. שכל אחד יבדוק לעצמו)
יומיים לפני פתיחת האשכול!!
הוא לא הפנה לבית החולים! 'רק' אמר שהוא קצת חושש מלטפל בזה, אבל הוא הסכים לטפל בי בהחלט. אך אני בחרתי רופא אחר
נשמח לשמוע לפני כמה זמן זה היה אצל שלמות הבורא!!

שלמות הבורא

משתמש חדש
אני הייתי לפני שנתיים
אבל אני בטוחה שעדיין עם המכשור שלו הוא יודע מה הוא יכול לעשות ומה לבית חולים
הרופאים שולחים גם לבית חולים כי לוקחים בחשבון שזה מקרה מורכב ובבית חולים יש את העזרה הרפואית במקרה של סיבוך
מה שבמרפאה יגרום ל"הטיס" את המבוטח לבית חולים

זוטא

משתמש רשום
תודה! תביאו כאן מניסיונכם על לייזר האם במקרה שלי הייתי חוסך את הכאב?
הכל משמיים וכפרת עוונות. אבל רצוני לעזור לאחרים!
תבררו אצל הרופא טוב, לגבי מעורבות 'עצב' ופעולת חילוץ השן, והאם אפשר בכלל לתת לשן להמשיך לגדול ללא עקירה! תעתיקו את הצילום שהעליתי לעיל, ותשוו בחדר הרופא
אני עשיתי אצל ד"ר נעם ברוק עקירה בלייזר,
הטיפול ארך כ 10 שניות ללא כאב כלל, בשעת בטיפול ולאחריו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קג

א לְדָוִד בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי וְכָל קְרָבַי אֶת שֵׁם קָדְשׁוֹ:ב בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי וְאַל תִּשְׁכְּחִי כָּל גְּמוּלָיו:ג הַסֹּלֵחַ לְכָל עֲוֹנֵכִי הָרֹפֵא לְכָל תַּחֲלֻאָיְכִי:ד הַגּוֹאֵל מִשַּׁחַת חַיָּיְכִי הַמְעַטְּרֵכִי חֶסֶד וְרַחֲמִים:ה הַמַּשְׂבִּיַע בַּטּוֹב עֶדְיֵךְ תִּתְחַדֵּשׁ כַּנֶּשֶׁר נְעוּרָיְכִי:ו עֹשֵׂה צְדָקוֹת יי וּמִשְׁפָּטִים לְכָל עֲשׁוּקִים:ז יוֹדִיעַ דְּרָכָיו לְמֹשֶׁה לִבְנֵי יִשְׂרָאֵל עֲלִילוֹתָיו:ח רַחוּם וְחַנּוּן יי אֶרֶךְ אַפַּיִם וְרַב חָסֶד:ט לֹא לָנֶצַח יָרִיב וְלֹא לְעוֹלָם יִטּוֹר:י לֹא כַחֲטָאֵינוּ עָשָׂה לָנוּ וְלֹא כַעֲוֹנֹתֵינוּ גָּמַל עָלֵינוּ:יא כִּי כִגְבֹהַּ שָׁמַיִם עַל הָאָרֶץ גָּבַר חַסְדּוֹ עַל יְרֵאָיו:יב כִּרְחֹק מִזְרָח מִמַּעֲרָב הִרְחִיק מִמֶּנּוּ אֶת פְּשָׁעֵינוּ:יג כְּרַחֵם אָב עַל בָּנִים רִחַם יי עַל יְרֵאָיו:יד כִּי הוּא יָדַע יִצְרֵנוּ זָכוּר כִּי עָפָר אֲנָחְנוּ:טו אֱנוֹשׁ כֶּחָצִיר יָמָיו כְּצִיץ הַשָּׂדֶה כֵּן יָצִיץ:טז כִּי רוּחַ עָבְרָה בּוֹ וְאֵינֶנּוּ וְלֹא יַכִּירֶנּוּ עוֹד מְקוֹמוֹ:יז וְחֶסֶד יי מֵעוֹלָם וְעַד עוֹלָם עַל יְרֵאָיו וְצִדְקָתוֹ לִבְנֵי בָנִים:יח לְשֹׁמְרֵי בְרִיתוֹ וּלְזֹכְרֵי פִקֻּדָיו לַעֲשׂוֹתָם:יט יי בַּשָּׁמַיִם הֵכִין כִּסְאוֹ וּמַלְכוּתוֹ בַּכֹּל מָשָׁלָה:כ בָּרְכוּ יי מַלְאָכָיו גִּבֹּרֵי כֹחַ עֹשֵׂי דְבָרוֹ לִשְׁמֹעַ בְּקוֹל דְּבָרוֹ:כא בָּרְכוּ יי כָּל צְבָאָיו מְשָׁרְתָיו עֹשֵׂי רְצוֹנוֹ:כב בָּרְכוּ יי כָּל מַעֲשָׂיו בְּכָל מְקֹמוֹת מֶמְשַׁלְתּוֹ בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

יוקרה בשולחן החג • פרס לזוכה • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה