תעופה עצירת ביניים ארוכה בציריך-קלוטן דרוש מידע

גרפיקאית לשעבר

משתמש מקצוען
אנחנו טסים עוד חודש ויש לנו עצירת ביניים של 11 שעות בציריך. אני פחות בקטע לצאת ולהסתובב טיולים וכו. השאלה שלי מה יש בשדה תעופה עצמו? (יש לציין שאנחנו טסים עם תינוקת קטנה) אפשר להשיג שם חטיפים כשרים? יש שם מקום נורמלי לנוח?

קלופ

משתמש פעיל
ויש לנו עצירת ביניים של 11 שעות בציריך

לבלות 11 שעות קונקשן בשדה
זה קשוח.מאוד.
העצירה היא ביום או בלילה?
בלילה - לדעתי חובה לנוח במלון
אני אציע את רדיסון בתוך השדה.
לא הכי זול.
אבל זה יהיה רעיון גרוע לנסות ולחסוך במקרה כזה.תאמינו לי.
עצירת יום -
בהנחה ואין לכם סטטוס ואין טרקלין וכדו'
אני דוקא הייתי מציע
להתגבר על אי הנוחות בגלל התינוקת,
וליסוע לאכול בציריך.
יש רכבת מאוד נוחה וזמינה
מקלוטן למרכז העיר ציריך.
יש מסעדה בשרית טובה שאפשר לבקר בה.
שניצל וינאי אחד הטובים שאכלתי.
יש שם גם בייגלס נהדר.

שאנחנו טסים עם תינוקת קטנה
עריסה.
יש בהרבה מטוסים מקומות קדמיים,
שרק שם אפשר להניח עריסה
(בחלק מהחברות יעלה כסף לשריין את המושבים הללו כי יש בהם יותר מרווח לרגלים אז לא לבנות על זה שאנשים יסכימו להתחלף אתכם)
כדאי מאוד לדבר עם חברת התעופה/הסוכן/בעמוד ההזמנה ולנסות לשריין.כמובן גם להזמין עריסה.

גרפיקאית לשעבר

משתמש מקצוען
לבלות 11 שעות קונקשן בשדה
זה קשוח.מאוד.
העצירה היא ביום או בלילה?
בלילה - לדעתי חובה לנוח במלון
אני אציע את רדיסון בתוך השדה.
לא הכי זול.
אבל זה יהיה רעיון גרוע לנסות ולחסוך במקרה כזה.תאמינו לי.
בעבר ביליתי בשדה תעופה (במוסקבה) בקונקשן של 14 שעות... כל הסיבה שאנחנו טסים עם קונקשן זה בגלל העלויות... כך שאם נישן במלון כבר היה עדיף להשתמש בכסף הזה לטיסה ישירה

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
אנחנו טסים עוד חודש ויש לנו עצירת ביניים של 11 שעות בציריך. אני פחות בקטע לצאת ולהסתובב טיולים וכו. השאלה שלי מה יש בשדה תעופה עצמו? (יש לציין שאנחנו טסים עם תינוקת קטנה) אפשר להשיג שם חטיפים כשרים? יש שם מקום נורמלי לנוח?

יש שם חדר נחמד להורים עם תינוקות, פינת הנקה, מקומות ישיבה להורים, משחקים לילדים, כמדומתני גם מים חמים וקרים ולא זוכרת מה עוד.
החדר די רחוק מהשערים של הטיסות היוצאות, אז תזכרו לצאת ממנו מספיק זמן מראש.

רחל.ר.

משתמש צעיר
הדמיות בתלת מימד
יש מיגרוס (מכלת גדולה) עם מאות מוצרים כשרים מרשימת הכשרות של ציריך
שדה תעופה גדול מאוד וקצת מבלבל למי שלא מכיר אותו
אפשר בקלות לנסוע ברכבת משדה התעופה לאזור היהודי בציריך על יד תחנת וידיקון יש רכבות ישירות ויש דרך מרכזית ציריך שם יש כמה מקומות לאכול אבל מאוד יקר ...

גרפיקאית לשעבר

משתמש מקצוען
יש מיגרוס (מכלת גדולה) עם מאות מוצרים כשרים מרשימת הכשרות של ציריך
שדה תעופה גדול מאוד וקצת מבלבל למי שלא מכיר אותו
אפשר בקלות לנסוע ברכבת משדה התעופה לאזור היהודי בציריך על יד תחנת וידיקון יש רכבות ישירות ויש דרך מרכזית ציריך שם יש כמה מקומות לאכול אבל מאוד יקר ...
מיגרוס זה בשדה תעופה עצמו? או שצריך לעבור ביקורת דרכונים אחר כך מחדש?

פרומליין

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
לנסוע ברכבת צריך לצאת ביקורת דרכונים
אבל שלא בכל מקום זה לא לוקח יותר משתי דקות ביציאה וכניסה
כאחד שנסע כבר הרבה פעמים דרך עצירה בציריך קלוטן גם פעמים שהיה לי עצירה ס"ה של שתי שעות הספקתי לנסוע
לבית הכנסת המרכזי של החסידים אגודת אחים להתפלל ולחזור לטיסה
גם באזור שם יש חניות כשרות ואפשר סתם להסתובב קצת ולראות את העיר זה יפה מאד מאד
מתחנת הרכבת בשדה תעופה יש רכבת ישירה שנקראת S24 שזה נוסע כל חצי שעה 4 דקות אחרי החצי זאת אומרת כל 4 דקות בתחילת שעה וכל 34 זה מתחיל השדה תעופה ויורדים בתחנת וידיקון שזה 3 דקת הליכה מבית הכנסת ושם גם חניות כשרות
בחזור יש גם כל חצי שעה לוידיקון לשדה תעופה

גרפיקאית לשעבר

משתמש מקצוען
כאחד שנסע כבר הרבה פעמים דרך עצירה בציריך קלוטן גם פעמים שהיה לי עצירה ס"ה של שתי שעות הספקתי לנסוע
מתחנת הרכבת בשדה תעופה יש רכבת ישירה שנקראת S24 שזה נוסע כל חצי שעה 4 דקות אחרי החצי זאת אומרת כל 4 דקות בתחילת שעה וכל 34 זה מתחיל השדה תעופה ויורדים בתחנת וידיקון שזה 3 דקת הליכה מבית הכנסת ושם גם חניות כשרות
איזה מקומות יפים יש באזור?

אחת111

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
בעבר ביליתי בשדה תעופה (במוסקבה) בקונקשן של 14 שעות... כל הסיבה שאנחנו טסים עם קונקשן זה בגלל העלויות... כך שאם נישן במלון כבר היה עדיף להשתמש בכסף הזה לטיסה ישירה
בשביל טיסה ישירה את צריכה לשלם עוד סכום של מאות דולרים לכרטיס.
חדר במלון לרוב יעלה לך כ100-150 דולר לכולכם.

רחל.ר.

משתמש צעיר
הדמיות בתלת מימד
אפשר גם לנסוע לבנהוף שטראסה רכבת ישירה של כמה דקות יש חנויות יפות (לראותם בלבד..) מומלץ..
אם אתם לא מכירים תקנו כרטיסי רכבת בקופות של SBBיש שילוט ותאמרו להם מה התכנית שלכם ויתאימו כרטיס הכי זול לפי מס' נוסעים ונסיעות וטווח
יש שתי בתי כנסת עיקריים ERG של היקים עם מניני שחרית מוקדמים ואריקה שטראסה חסידי עם יותר מנינים..

k0773500

משתמש חדש
בחזור עד כמה זמן לפני הטיסה אפשר להגיע? הטיסה השנייה זה בתוך אירופה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה