עפולה - אפשר קצת סדר?

הדסולה

משתמש מקצוען
מצאתי את זה באינטרט.

NS9r2JD.jpg
יפה מאד

קופי 100

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
יש בעפולה עילית בניה של בתים פרטיים חדשים?

מה שאני

משתמש מקצוען
שמעתי משהו על קבוצה מתגבשת של סלבודקה בעפולה עילית אם זה נכון מדובר בארגון ראשון של קבוצה ליטאית מחוץ לגבעת המורה מישהו יודע פרטים ?

כוס קקאו

משתמש סופר מקצוען
מי יודע טלפון של האחראי על ועדת הדיור בעפולה, הוא בן של רב מוכר בבני ברק.

הלכה

משתמש צעיר
הם חוזרים לפרסם אתמול היה ביתד הבנתי שמדובר על כ9500 למ"ר כלומר 80 מ"ר ב760000 לא נראה לי שיש עוד מחירים כאלו

נכון, פרסמו ביתד, ונראה שיוצאים לזה בכל הכח
השאלה היא האם הרוכשים בשכונה החדשה יהיו מוגבלים למכור/להשכיר רק דרך הוועד?

מה שאני

משתמש מקצוען
השאלה היא האם הרוכשים בשכונה החדשה יהיו מוגבלים למכור/להשכיר רק דרך הוועד?
משיחה עם איש מכירות של הפרויקט הערב הבנתי שלהתקבל יהיה ועדת קבלה של הקהילה בדומה להרבה מקומות בארץ אך לא יהיה את התנאים המחמירים כיום של הקהילה ששולטים על המחירים
ובכללי מדובר על פרויקט של כ250 דירות עם אופציה להוסיף עוד כ50 דירות לפי הביקוש ויבנה בצורה מרווחת "לא אחיסמך מספר 2" כלשונו

DDESIGN

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
משיחה עם איש מכירות של הפרויקט הערב הבנתי שלהתקבל יהיה ועדת קבלה של הקהילה בדומה להרבה מקומות בארץ אך לא יהיה את התנאים המחמירים כיום של הקהילה ששולטים על המחירים
ובכללי מדובר על פרויקט של כ250 דירות עם אופציה להוסיף עוד כ50 דירות לפי הביקוש ויבנה בצורה מרווחת "לא אחיסמך מספר 2" כלשונו
מה מחיר דירת 4 חדרים ?

הלכה

משתמש צעיר
יש למישהו מידע היכן ממוקם השטח המדובר?
צילום מפה או משהו כזה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה