עמלה זו על שום מה?

מאיר עלי באבא

משתמש מקצוען
מה הקשר בין עמלת אי הודעה שהיא עבור הסילוק שבהחלט אמורה להיות כלולה בדו"ח יתרות לסילוק
לבין פתיחת תיק שקשור למשכנתא החדשה (או המיחזור הפנימי)
יש לי רק שאלה למה על החלקים האחרים במשכנתא רשום עמלת פרעון מוקדם 0.00 לדבריך היה אמור להיות כתוב את הסכום של העמלת אי הודעה

ראובן 23

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
צפה בקובץ המצורף 1794565

עמלת היוון? אז למה מכנים אותה עמלת פירעון מוקדם? היה אפשר להימלט מזה?
מהעמלה שמצוינת כאן בדוח לא היה ניתן להימלט.
האפשרות היחידה היתה לחכות לנקודת יציאה או לחכות שהריבית הממוצעת תעלה מעל הריבית של הלקוח ואז המיחזור היה נדפק כמובן.

abc321

משתמש פעיל
בזה סיימנו

(ב) היה שיעור הריבית הממוצעת במועד הפירעון המוקדם גבוה משיעור הריבית על ההלוואה במועד הפירעון המוקדם, ייערך חישוב כאמור בסעיף 3(3), ויתרת הסכום המהוון תקוזז מהסכומים כאמור בסעיפים 3 ו-5.

3.
תאגיד בנקאי רשאי להתנות פירעון מוקדם בתשלום עמלות כמפורט להלן:

(1) עמלה תפעולית שלא תעלה על 60 שקלים חדשים;

(2) נתן הלווה הודעה מוקדמת של פחות מעשרה ימים – עמלה בגובה עשירית האחוז מהסכום הנפרע; ואולם –

(א) נתן התאגיד הבנקאי הלוואה לצורך הפירעון המוקדם, לא תיגבה העמלה האמורה בפסקה זו לגבי סכום ההלוואה החדשה שנתן;

(ב) נפטר הלווה, לא תיגבה העמלה האמורה בפסקה זו;

ישראל משכנתאות

מומחה למשכנתאות
מנוי פרימיום

גרעין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עם יש עמלת היוון שלילית זה מקזז
אז כמה עמלת פירעון מוקדם יש לו - אם הוא לא הודיע (אמר לי שהוא הודיע ושכח)
עשירית האחוז מכל המשכנתא או רק מהחלקים שאין לו עמלות היוון.?

abc321

משתמש פעיל
אז כמה עמלת פירעון מוקדם יש לו - אם הוא לא הודיע (אמר לי שהוא הודיע ושכח)
עשירית האחוז מכל המשכנתא או רק מהחלקים שאין לו עמלות היוון.?
עשירית האחוז רק מהחלק שיש לו עמלות פרעון מוקדם

ישראל משכנתאות

מומחה למשכנתאות
מנוי פרימיום
עשירית האחוז רק מהחלק שיש לו עמלות פרעון מוקדם
יותר נכון לומר שיש על כל המסלולים עמלת אי הודעה למעט מסלול שיש לו הפרשי היוון שליליים

מאיר עלי באבא

משתמש מקצוען
בזה סיימנו

(ב) היה שיעור הריבית הממוצעת במועד הפירעון המוקדם גבוה משיעור הריבית על ההלוואה במועד הפירעון המוקדם, ייערך חישוב כאמור בסעיף 3(3), ויתרת הסכום המהוון תקוזז מהסכומים כאמור בסעיפים 3 ו-5.

3.
תאגיד בנקאי רשאי להתנות פירעון מוקדם בתשלום עמלות כמפורט להלן:

(1) עמלה תפעולית שלא תעלה על 60 שקלים חדשים;

(2) נתן הלווה הודעה מוקדמת של פחות מעשרה ימים – עמלה בגובה עשירית האחוז מהסכום הנפרע; ואולם –

(א) נתן התאגיד הבנקאי הלוואה לצורך הפירעון המוקדם, לא תיגבה העמלה האמורה בפסקה זו לגבי סכום ההלוואה החדשה שנתן;

(ב) נפטר הלווה, לא תיגבה העמלה האמורה בפסקה זו;
תודה חידשת לי

גרעין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מהעמלה שמצוינת כאן בדוח לא היה ניתן להימלט.
האפשרות היחידה היתה לחכות לנקודת יציאה או לחכות שהריבית הממוצעת תעלה מעל הריבית של הלקוח ואז המיחזור היה נדפק כמובן.
העמלה שאני צריכה לשלם לו זה 275 בערך?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יי לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה