דרוש מידע עם איזה כף את שמה אבקת כביסה במכונת כביסה?

אבי2

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
אנחנו קנינו מחנות של השקל כף שקופה. כמו שיש בחנויות של פיצוחים וחמצוצים.

esti11

משתמש רשום
בעבר מכרו אבקת כביסה עם כף מדידה, היום לא! כיצד יודעים מה הכמות? אם איזה כף משתמשים?
ועל הדרך, שמעתי שכדי שהכביסה תצא עם ריח טוב, מומלץ לשים את המרכך כביסה ישירות על הבגדים בתוך התוף ולא במגירה הייעודית לכך, זה נכון?

לגבי המרכך - בלי קשר לזה שהמרכך מכתים את הבגדים, גם לא כדאי לשים אותו בתחילת הכיבוס כי הפעולה שלו מתבטלת. יש סיבה לזה שזה קורה בסוף הכביסה...

במילים_אחרות

תרגום אנגלית-עברית עברית-אנגלית
מנוי פרימיום
בעבר מכרו אבקת כביסה עם כף מדידה, היום לא! כיצד יודעים מה הכמות? אם איזה כף משתמשים?
ועל הדרך, שמעתי שכדי שהכביסה תצא עם ריח טוב, מומלץ לשים את המרכך כביסה ישירות על הבגדים בתוך התוף ולא במגירה הייעודית לכך, זה נכון?

כוס פלסטיק רב פעמית. זאת בערך הכמות שרשום על האריזה של אבקת הכביסה, אם הכביסה מאד מלוכלכת מוסיפים קצת, לחילופין, אם ממלאים חצי מכונה מפחיתים. ולא נראה לי שכדאי לשפוך מרכך ישירות על הבגדים, וגם מתי? במכונה זה מתוזמן לקראת סוף הכביסה, את יכולה לפתוח את הדלת של המכונה, או חשבת מיד בהתחלה? כי אז נראה לי האפקט ילך לאיבוד

פיצוצית

משתמש חדש
יש לקנות אחד לכמה שבועות במשנת יוסף ג'ל כביסה של פרסיל ירוק לכביסה ,
הוא פשוט מושלם!!! עושה כביסה נקיה וריחנית בפרט כביסה כהה,
כביסות לבנות אני עושה עם אריאל אבל בכהה הוא עושה את העבודה הכי טובה שראיתי.
מומלץ!!!

דבורה-

משתמש רשום
יש לקנות אחד לכמה שבועות במשנת יוסף ג'ל כביסה של פרסיל ירוק לכביסה ,
הוא פשוט מושלם!!! עושה כביסה נקיה וריחנית בפרט כביסה כהה,
כביסות לבנות אני עושה עם אריאל אבל בכהה הוא עושה את העבודה הכי טובה שראיתי.
מומלץ!!!
לכביסה כהה יש פרסיל שחור

מישהי של מישהו

משתמש רשום

יש את הכפות של המסירי כתמים למינהם וניש קליה, אוקסיג'ן שממש נוחים לשימוש או כוס קרטון לשתיה חמה- את שמה חצי כוס.
לגבי מרכך כביסה אני לא הייתי שופכת על הכביסה ישירות זה עלול להשאיר כתמים על הבד.

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום

קומבינה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
אפש רפרטים?
תסתכלי על האריזה של האבקת כביסה
תחייגי למס' שכתוב שם
ותשאלי אותם איך אפשר להשיג כף מתאימה

זה היה כל כך מזמן, כשעוד הייתי @אמא טרייה:):
אז אני לא זוכרת איזה מותג זה היה (מן הסתם לא אריאל אלא טייד/פסגה וכדו')

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  29  פעמים

לוח מודעות

למעלה