כללי על השימושיות של הפונטים של פונטייפ.

• פותח הנושא אליהו פריד
  • פורסם בתאריך

contrast

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
משום מה האתר חסום לי,
יש אפשרות לקבל את הקטלוג בדאר?
איך ולמי צריך לפנות?

א

אליהו פריד

אורח
נכתב ע"י contrast;775770:
משום מה האתר חסום לי,
יש אפשרות לקבל את הקטלוג בדאר?
איך ולמי צריך לפנות?

תבקש שיפתחו לך, אני לא רואה סיבה שלא יפתחו לך אותו.

פרופיליזם

משתמש חדש
אליהו, מה שאתה כותב נשמע הגיוני.
אבל ממה שמשתמע מדבריך הוא שהשימושיות של הפונטים שלך באים לידי ביטוי רק במידה והמעצב אכן מקצוען ומבין בטיפוגרפיה והוא יודע מה הוא עושה.
אם המעצב לא מקצוען ולא כ"כ מבין בטיפוגרפיה (לא אבוש להודות שאני כזה) אז השימושיות של הפונטים שלך פחות משמעותיים.
תסביר על השימושיות של הפונטים שלך לכאלו מעצבים שלא כ"כ מקצועיים כמוני.

הצטרפתי למבצע כי מצאתי שם פונטים שהם שימושיים בשבילי, אבל לא בגלל מה שכתבת.

tkh

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
עריכה תורנית
נכתב ע"י פרופיליזם;778844:
אבל ממה שמשתמע מדבריך הוא שהשימושיות של הפונטים שלך באים לידי ביטוי רק במידה והמעצב אכן מקצוען ומבין בטיפוגרפיה והוא יודע מה הוא עושה.
אם המעצב לא מקצוען ולא כ"כ מבין בטיפוגרפיה (לא אבוש להודות שאני כזה) אז השימושיות של הפונטים שלך פחות משמעותיים.

אכן, הטענה המועלית כאן מובנת מאוד.
דיברו כאן גבוהה גבוהה, והשאלה הנשאלת היא לאדם פשוט כמוני וכמוך שלא 'מבינים' ב'ענינים' גבוהים ורמים שכאלו...
אכן, אליהו שיחי' העמיד את הדברים מנקודת מבטו של מקצוען.‬ ‫וזה אמור להניח את דעתם של המקצוענים, מסתמא, [צריך לשאול אותם].‬

ולעניינינו, התשובה לזה פשוטה עוד יותר, ובמילים פשוטות:
הפונטים של פונטייפ הם שימושיים מאוד, יפים מאוד, מתאימים להמון שימושים,
‫מבחינתנו אנו המשתמשים ונהנים, ניתן להעיד בפה מלא על שביעות רצון למעלה מן המשוער,‬ ‫בכל המישורים‬: ‫בין באיכות,‬ בין בשירות,‬ ‫בין באימון,‬ ‫באדיבות, [ובכלל זה גם שידרוג ועידכון וכו'], ‫בעזרה בכל התחומים,‬ ‫כפי שתוכלו להתרשם מרפרוף בפרומים כאן, מלקוחות רבים המודים על הכל הכל.‬
בהצלחה.

א

אליהו פריד

אורח
נכתב ע"י פרופיליזם;778844:

אענה לך בצורה מטאפורית.
אני מביא ציטוט משני חברות, טמפו ונביעות

טמפו
טמפו מייצרת ומשווקת מבחר עשיר של משקאות קלים ומוגזים. בין השאר משמשת החברה כנציגה הבלעדית של ענקית המזון פפסיקו ומשווקת את מותגיה המובילים - פפסי מקס, פפסי, סבן אפ ומירינדה. בנוסף, טמפו הינה המשווקת והיצרנית הבלעדית של XL - משקה האנרגיה המוביל בישראל.
לצד אלה, אנחנו מציעים מגוון רחב של משקאות קלים ומותגי מים נבחרים, בינהם סדרת המיצים והתה הקר ג'אמפ, סדרת מוצרי סיידר הגליל, מותגי הבירה השחורה נשר מאלט ומאלטסטאר, מותגי המים היוקרתיים סאן פלגרינו ואקווה פנה, לצד מותגים איכותיים דוגמת סאן בנדטו, אקווה נובה, מי סודה מתוצרת טמפו ועוד.

נביעות:
בשנת 2002 ביצעה נביעות מהפך מותגי, שכלל את שינוי הלוגו ללוגו המסמל את עולם המים וזרימתם. הבקבוקים גם הם עוצבו מחדש באפן ארגונומי ונוח במיוחד לנשיאה ולמזיגה.
בשנת 2006 יצאה נביעות עם סדרת נביעות+ המבוססת על המים המינרליים של נביעות בתוספת ויטמינים בטעמים עדינים, סדרת נביעות+ היא הדור החדש של המים המינרליים, המשלבת טעמים עדינים ומרעננים עם יתרונות בריאותיים. צמד הטעמים הראשונים שהושקו – אפרסק ותפוח – זכו להצלחה מיידית, ובעקבותיה נוספו עוד טעמים עדינים. למון-ליים, ענבים ואשכולית, ובהמשך גם נביעות+ אנרגיה בטעם אגס עדין ובתוספת קפאין.
+-------------------------------------------------------------------------------+

בטקסט של טמפו הם מדברים על מגוון עשיר של טעמים וכן שיווק של מותגי מים.
בטקסט של נביעות הם מדברים על מים וגם על מבחר של טעמים.
שניהם משתמשים אמנם באותו מטבע לשון, אך ההבדל ביניהם עצום.

כעת לתשובה: פונטייפ רואה את עצמה כמו נביעות לא כמו טמפו

סימן טוב

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
בתור לקוחה של 3 חברות פונטים, אחת מהן פונטייפ, רציתי לציין שכל פעם שאני צריכה פונט תומך ניקוד באופן מדויק ומושלם - אני מייד פונה לספריה של פונטייפ, וזה מבחינתי הבשורה האמיתית של פונטייפ. זה יותר חשוב מהעיצוב של הפונטים, במקרים מסוימים. למגוון של עיצובים אני פונה לספריה של פונטביט לרוב. ושוב, התמיכה המושלמת בניקוד זה פשוט חידוש אדיר! מעבר לזה, יש גם כמה פונטים ממש יפים. אבל המבחר לא גדול בינתיים, לטעמי. אז ישר-כח ומצפים להמשך היצירה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה